مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بپه ها من از امروز، وقتی دکمه R3 دسته رو میزنم، همزمان با R3، دکمه R2 هم عمل میکنه !

مشکل از چیه ؟ چیکار باید کرد ؟
مشکل از کثیفی دسته است چند وقتی داریش اگر میتوانی خودت بازش کن و تمیزش کن با تینر یا الکل

marcus x360

کاربر سایت
Aug 5, 2011
58
سلام من کنسولم نو هست و شاید کلا 60 ساعت روشن بوده.
نکته 1 : این که روی کنسول بازی از اکانت هکی نصب میکنم .
نکه 2 : هیچوقت هم کنسول رو از دکمه power خاموش نمیکنم.

<<<<< و مشکلی که برام پیش اومده چیه >>>>

*** چند وقت پیش بعد از نصب 3 تا بازی pes 2020 . gta v . call of duty وقتی کنسول رو خاموش کردم و اومدم دوباره روشن کنم رفت به حالت safe mode زنگ زدم نمایندگی گفت باید فایل اپدیت 7.2 دانلود کنی و نصب کنی که انجام دادم و کنسول دوباره اومد بالا اما همه بازی ها و زحمات دانلودم پاک شده بود.

حالا دیشب دوباره این اتفاق وسط دانلود بازی far cry primal افتادو مجبور شدم باز فایل reinstall رو نصب کنم و همه چیز پاک بشه .

خیلی میترسم از این که دوباره این اتفاق بیفته . کسی میدونه مشکل از کجاس؟
حتما بزارید دستگاه کامل خاموش بشه بعد از برق بکشید بیرون تاوقتی چراغ سفید چشمک میزنه خاموش نکنید بعضی ها رو دیدم این کار و میکنند

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
191
سلام. چند ماهی بود که از ps4 استفاده نکرده بودم. امروز که روشنش کردم دسته را نمی شناسه چه با سیم و چه بی سیم. ریستش هم کردم فایده ای نداشت. فقط روی دسته چراغ زرد چشمک زن روشن می شه. به نظرتون چکار کنم؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
سلام. چند ماهی بود که از ps4 استفاده نکرده بودم. امروز که روشنش کردم دسته را نمی شناسه چه با سیم و چه بی سیم. ریستش هم کردم فایده ای نداشت. فقط روی دسته چراغ زرد چشمک زن روشن می شه. به نظرتون چکار کنم؟
یه سوراخ ریزی پشت دستگیره هست اونو با یه سوزن بزن ببین درست میشه

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
سلام دوستان . من یه بازی گرفتم از سایت gamesnext که 22 تا پارت زیپ بود. بعد اکسترک کردن به جای اینکه تبدیل شه به یک پارت pkg ، به 10 تا پارت pkg تبدیل شده . کسی میدونه باید چیکار کرد؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
ممنون. کابل عوض کردم. دسته را ریست کردم ولی فرقی نکرد.
با دسته دیگه امتحان کردی شاید مشکل از دسته باشه قاطی کرده یا باطریش خراب شده که امیدوارم این اتفاق نیافته باشه

• Like
Reactions: amirfakhrian

amirfakhrian

کاربر سایت
Feb 19, 2011
191
با دسته دیگه امتحان کردی شاید مشکل از دسته باشه قاطی کرده یا باطریش خراب شده که امیدوارم این اتفاق نیافته باشه
دسته دیگه ای ندارم که تست کنم. الانم همه جا بسته هست و نمی تونم تست کنم. بعد از چند ماه خواستیم یک بازی کنیم.

• Like

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
سلام دوستان . من یه بازی گرفتم از سایت gamesnext که 22 تا پارت زیپ بود. بعد اکسترک کردن به جای اینکه تبدیل شه به یک پارت pkg ، به 10 تا پارت pkg تبدیل شده . کسی میدونه باید چیکار کرد؟

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
دسته دیگه ای ندارم که تست کنم. الانم همه جا بسته هست و نمی تونم تست کنم. بعد از چند ماه خواستیم یک بازی کنیم.
شما یه بار به گوشیت وصلش کن طریقه وصل کردن گوشی به دستگیره تو نتسرچ کن ببین وصل میشه

Ashkan_ Foxy

کاربر سایت
Jan 9, 2009
10
نام
اشکان
سلام دوستان
دستگاه ps4 ریجن ۳ دارم خیلی وقته ولی کم ازش استفاده شده
یه مشکلی که چندین وقت داره اینه که وقتی به هات اسپات گوشی وصل میشه میخوای بازی آپدیت کنی یا یه بازی دانلود کنی یهو وسط اپدیت یا دانلود کلا خاموش میشه انگار یهو از برق بکشیش و باید چند دقیقه از برق بکشمش و دوباره وصل کنم تا روشن بشه
توی بازی اگه حتی بیشتر ۶ ۷ ساعتم بازی کنم چه آنلاین چه آفلاین خاموش نمیشه
موقع آپدیت هم که میاد اگه از خود کنسول دانلود میکنی وقتی میخواد نصب کنه خاموش میشه ولی از سیف مود دانلود کنه نصب کنه خاموش نمیشه
یه بارم با فلش از سیف مود قسمت اینستالیشن با یو اس بی فایل رو بهش دادم ولی بازم این مشکل رو داره
هرجا هم گشتم چیزی پیدا نکردم که چرا وقتی به نت وصل میشه موقع اپدیت بازی ها یهو خاموش میشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,316
سلام دوستان
دستگاه ps4 ریجن ۳ دارم خیلی وقته ولی کم ازش استفاده شده
یه مشکلی که چندین وقت داره اینه که وقتی به هات اسپات گوشی وصل میشه میخوای بازی آپدیت کنی یا یه بازی دانلود کنی یهو وسط اپدیت یا دانلود کلا خاموش میشه انگار یهو از برق بکشیش و باید چند دقیقه از برق بکشمش و دوباره وصل کنم تا روشن بشه
توی بازی اگه حتی بیشتر ۶ ۷ ساعتم بازی کنم چه آنلاین چه آفلاین خاموش نمیشه
موقع آپدیت هم که میاد اگه از خود کنسول دانلود میکنی وقتی میخواد نصب کنه خاموش میشه ولی از سیف مود دانلود کنه نصب کنه خاموش نمیشه
یه بارم با فلش از سیف مود قسمت اینستالیشن با یو اس بی فایل رو بهش دادم ولی بازم این مشکل رو داره
هرجا هم گشتم چیزی پیدا نکردم که چرا وقتی به نت وصل میشه موقع اپدیت بازی ها یهو خاموش میشه اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
بنظرم شما یکبار ریستار فکتوری کن
سیستم عامل از نو نصب کن
اگه نمیخوایرستار فکتوری کنی همون سیستم عامل مجدد بنصب
چون احتمالا باگ نرم افزاریه چو اگه سخت افزاری بود باید وسط بازیم خاموش میشد

Ashkan_ Foxy

کاربر سایت
Jan 9, 2009
10
نام
اشکان
بنظرم شما یکبار ریستار فکتوری کن
سیستم عامل از نو نصب کن
اگه نمیخوایرستار فکتوری کنی همون سیستم عامل مجدد بنصب
چون احتمالا باگ نرم افزاریه چو اگه سخت افزاری بود باید وسط بازیم خاموش میشد
والا از داخل safe mode این کارا رو کردم
حتی یه فایل تقریبا ۱ گیگ بود دنلود کردم مال سیستم عامل با usb وصل کردم که نصب شد دستگاه دوباره از اول بالا اومد ولی بازم اینجوری میشه نمیدونم چرا این مشکل رو داره
یه بارم وقتی دستگاه رو خاموش کردم بعد چند دقیقه خودش یهو روشن شد
نمیدونم نرم افزاریه پاورش هست
دستگاه فت سری جت بلک هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر