مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام من پي اس فور فت دارم،چند ساليه استفاده كردم مشكل نداشته،١ماهيه يك ربع كه بازي ميكنم صداي وحشتناكي ميده.مشكلش ميدونين چيه؟گردوخاك توشم تميز كردم باز صدا ميده،داغم ميكنه،ازين فناي خنك كننده بگيرم اوكي ميشه يا نه؟

اگه چند ساله و قوی ازش کار کشیدی دیگه شاید وقتشه تعویضش کنی با یه نو.
هر وسیله ای یه عمری داره.

سلام بچه ها سوال داشتم که من الان تبدیل ps4 به برق رو به محافظ هم زدم
اگه یه موقعی برقا رفت چیکار کنم؟ محافظ برای ایمنیش خوبه ؟ چیزیش نمیشه؟
چه موقعی که دارم بازی میکنم برقا بره
چه موقعی که خاموش باشه
راه حلی میدین

موقعی که برق رفت دست به دعا شو فقط :D
وقتی خاموشه خب خاموشه دیگه نگرانیش کجاست :|

و یک سوال دیگه اینکه من میدونم اگه حالا مجبور شدیم دستگاه رو از برق بکشیم باید صبر کنیم تا کنسول کاملا خاموش و چراغی هم که چشمک میزنه خاموش شه
اما سوالم اینه که اگه کنسول در حالت رست مود بود چی ؟
مشکلی پیش نمیاد که رستگار از برق بکشیم ؟ یا اگه تونستم از حالت رست مود درش بیارم دوباره کلا خاموش کنم بعدش ...؟؟

تو ریست مود برق قطع شه امکان اسیب به هارد و محتوا ش هست.
حتمن از ریست مود خارج شو بعد خاموش کن.

Last edited by a moderator:

Erfan Abbasi

کاربر سایت
Jan 3, 2019
3
ین دستگاهم چرا چراغش ابی مونده بعد هی نورش کم و زیاد میشه. چی کار کنم؟ تازه تصویرش نمیاد وقتی هم که نگه میدارم تا بره تو سیف مود اونجا دستگاه خاموش میکنه

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام بچه ها سوال داشتم که من الان تبدیل ps4 به برق رو به محافظ هم زدم
اگه یه موقعی برقا رفت چیکار کنم؟ محافظ برای ایمنیش خوبه ؟ چیزیش نمیشه؟
چه موقعی که دارم بازی میکنم برقا بره
چه موقعی که خاموش باشه
راه حلی میدین
نه دوست عزیز هیچ مشگلی نیست محافظ هم‌زدی خوب کاری گردی فقط اگه برق نوسان گردبکش از برق که بد نشه

• Like
Reactions: Game.t.v.r

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
یعنی سونی هیچ کاری واسه وقتی که یکی نشسته داره بازی میکنه برقا یهو بره نکرده ؟!! واقعا که

تو کشورهای درستو حسابی برق شاید هر 10 سال یبار قطع هم نشه عزیزم.
شما اگه میخوای برق قطع نشه باید بری اونجا:D

Nili1988

کاربر سایت
Jan 7, 2019
4
ین دستگاهم چرا چراغش ابی مونده بعد هی نورش کم و زیاد میشه. چی کار کنم؟ تازه تصویرش نمیاد وقتی هم که نگه میدارم تا بره تو سیف مود اونجا دستگاه خاموش میکنه
سلام داداش برای منم همینطوری شوده وسط بازی تصویررفت ریست کردم چراغ دستگاه ابی مونده تو سیف مود نمیره نگه میداری پاور خاموش میشه تر خدا اگر کسی میدونه جواب بده

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام وخسته نباشید. من فیفا19 ریجن 1رو به پلی ریجن2اکانت هکی زدم احتمال داره تیک انداختن های وسط بازی فیفا از این باشه؟؟
اینجور تیک زدن تو فیفا عادی نه کاری به اکانت داره نه ریجن شما باید کنسولت اخرین اپدیت باشه بازی هم همینطورکه ظرفیت۲باید بریزی که بتونی بروز‌کنی

سلام داداش برای منم همینطوری شوده وسط بازی تصویررفت ریست کردم چراغ دستگاه ابی مونده تو سیف مود نمیره نگه میداری پاور خاموش میشه تر خدا اگر کسی میدونه جواب بده
هارد دستگاه یک بار بیرون بیار دستگاه روشن کن ببین روشن میشه یا نه اگه شد که مشکل از هارد

Last edited by a moderator:

Ali7522

کاربر سایت
Jan 7, 2019
1
سلام خسته نباشید دوستان من تازه PS4 slim 1 tra خریدم دیروز حین بازی یهویی خاموش شد و بعد چند دقیقه روشن شد. دستگاهم کپی خور مشکل چی میتونه باشه؟! با تشکر

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
سلام خسته نباشید دوستان من تازه PS4 slim 1 tra خریدم دیروز حین بازی یهویی خاموش شد و بعد چند دقیقه روشن شد. دستگاهم کپی خور مشکل چی میتونه باشه؟! با تشکر

وقتی کنسول و هک میکنید احتمال هر نوع اسیب رو قبول میکنید!

Nili1988

کاربر سایت
Jan 7, 2019
4
هارد دستگاه یک بار بیرون بیار دستگاه روشن کن ببین روشن میشه یا نه اگه شد که مشکل از هارد
سلام همه اینارو امتحان کردم داداش هاردو در اوردم روشن کردم اما تصویر بازم سیاه چشمک ابی میزنه دستگاه روشن میشه فقط چشمک ابی میزنه تصویرم که نداره دکمه پاورم نگه میدارم فقط اف میشه همین

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام همه اینارو امتحان کردم داداش هاردو در اوردم روشن کردم اما تصویر بازم سیاه چشمک ابی میزنه دستگاه روشن میشه فقط چشمک ابی میزنه تصویرم که نداره دکمه پاورم نگه میدارم فقط اف میشه همین
تنها راهش این دوست عزیزاول اینکه این راه امتحان از برق بکش یعنی برق یکسره وصل کن بزن به پریز ببین بازم خاموش میشه یا نه دو اگه بازم خاموش شد ببر روی تلویزیون دیگه امتحان کن صفحه سیاه یانه اگه سیاه که بایر ببری تعمریگاه مشکل ازچی میتونه باش اگه هم اومد صفحه مشکل ازتلویزیون چون یکی از دوستام هم بعد چند روز روشن میکرد صدا داشت ولی تصویر نداد تلویزیون دیگه امتحان کرد درست شد اینکارا کن اگه درست نشد ببر تعمیرکنسول

Nili1988

کاربر سایت
Jan 7, 2019
4
داداش من دستگاه روشن میشه با چشمک ابی فقط کلا تصویر ندارم سیاه . بدم دستم رو پاور نگه میدارم تو safe mod نمیره فقط خاموش میشه
من دستگام ریجن 1 هست fat
تازه که چند وقتی هست این هک جدید ریختم چنتا بازی نصب کردم رو هارد اما زیاد استفاده نمیکنم چی بشه روشن کنم تا اینکه وسط بازی تصویر پرید کلا رفت ریستم کردم اینطوری که گفتم شود .
تعمیر کار خوب که دزد نباشه سراغ ندارم دارین معرفی کنین چون تعمیر کار اینجور دستگاه فقط اطمینانی میشه رفت پیش !؟

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
سلام
دوستان من دیسک میندازم رو دستگاه ارور میده که دیسک کثیفه یا دمیج خورده.ولی دیسکم سالمه و باچندتا دیسک دیگم امتحان کردم همین ارور رو میده.
خواستم بدونم مشکل از لنزه یا چی؟ باسرویس کردن امکان داره درست بشه؟
این درحالیه که من اصلا زیاد با دیسک بازی نکردم بیشتراکانت میخرم.
لطفا راهنمایی کنین

Nili1988

کاربر سایت
Jan 7, 2019
4
تنها راهش این دوست عزیزاول اینکه این راه امتحان از برق بکش یعنی برق یکسره وصل کن بزن به پریز ببین بازم خاموش میشه یا نه دو اگه بازم خاموش شد ببر روی تلویزیون دیگه امتحان کن صفحه سیاه یانه اگه سیاه که بایر ببری تعمریگاه مشکل ازچی میتونه باش اگه هم اومد صفحه مشکل ازتلویزیون چون یکی از دوستام هم بعد چند روز روشن میکرد صدا داشت ولی تصویر نداد تلویزیون دیگه امتحان کرد درست شد اینکارا کن اگه درست نشد ببر تعمیرکنسول
داداش من دستگاه روشن میشه با چشمک ابی فقط کلا تصویر ندارم سیاه . بدم دستم رو پاور نگه میدارم تو safe mod نمیره فقط خاموش میشه
من دستگام ریجن 1 هست fat
تازه که چند وقتی هست این هک جدید ریختم چنتا بازی نصب کردم رو هارد اما زیاد استفاده نمیکنم چی بشه روشن کنم تا اینکه وسط بازی تصویر پرید کلا رفت ریستم کردم اینطوری که گفتم شود .
تعمیر کار خوب که دزد نباشه سراغ ندارم دارین معرفی کنین چون تعمیر کار اینجور دستگاه فقط اطمینانی میشه رفت پیش !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر