مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
اره دور فن زیاد میشه و انگار دیسک هم با سرعت بیشتری میچرخه مثل موقع نصب بازی .... قبلن حتی بازیایی مثل گاد اف وار هم باعث نمیشد صدای فن بیاد ... الان اکثر بازیا حتی pes هم اینطور میشه
یک جا خوندم نباید چیزی بدی روی کنسول توی یکی دو ساعت بعد از خاموشی ولی من قبلن ده دقیقه بعد میدادم روش میتونه علتش این باشه یا خاک گرفتن ؟؟؟؟
نه مشکل کنسول نمیتونه باشه الان بیشتز بازی هاجدید گلا هپینجوری هستن دورفن میره بالا چون من خودم بازی های مثل ردد یا اسیس بازی میکنم دورفن بالا میره نه اگه کنسولت جای بسته گذاشتی یه جای باز بزار هوا رفت امد بشه

Game.t.v.r

کاربر سایت
Jan 3, 2019
17
سلام بچه ها
من تازه ps4 گرفتم میخوام راش بندازم
یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
۱. این درسته که میگید دستگاه رو اصلا نباید از برق بکشیم ؟ یعنی من یه بار کلا وصلش کنم بعد تا مجبور نشدم از برق نکشمش یا حتی hdmi رو ازش جدا نکنم ؟اینو میشه کامل بهم بگید ممنون میشم
۲. دسته شارژ اولیه نیاز داره ؟چقد؟

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
سلام بچه ها
من تازه ps4 گرفتم میخوام راش بندازم
یه چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
۱. این درسته که میگید دستگاه رو اصلا نباید از برق بکشیم ؟ یعنی من یه بار کلا وصلش کنم بعد تا مجبور نشدم از برق نکشمش یا حتی hdmi رو ازش جدا نکنم ؟اینو میشه کامل بهم بگید ممنون میشم
۲. دسته شارژ اولیه نیاز داره ؟چقد؟
جواب یک اینکه کنسول نیازی نداره که بحوای از برق بکشی فقط تو برق میزنی به محافظ بزن که برق ها نوسان میشه چیزیش نشه جواب دونه نیازی به شارژ اولیه نداره بازی کن خالی که شد بعد بزن تو شارژ hdmiهم که نیازی نیست بخوای بکشی یا ای بزنی اگه اینکارو کنی یا جای hmdiپلی خراب میشه یاتلویزیون تاجایی که میدونستم راهنمایی کردم دوست عزیز

Advance tag

کاربر سایت
Jan 4, 2019
4
سلام ps4 من خود به خود خاموش می کنه و بعد از دوباره روشن کردن نمیاره بالا باید کابلشو یک ساعت بکشم بعدش میاره بالا کسی میتونه بگه چیکار کنم که دیگه خاموش نکنه

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
این دستگاهم چرا چراغش ابی مونده بعد هی نورش کم و زیاد میشه تا ۱۰ دقیقست که منتظرم. چی کار کنم؟ تازه روشن نمیشه
هارد مشکل پیدا کرده و بالا نمیاره! برو تو سیف مود و ریست کن دوباره بریزه. یه چند ساعت طول میکشه ولی درست میشه به امید خدا

سلام ps4 من خود به خود خاموش می کنه و بعد از دوباره روشن کردن نمیاره بالا باید کابلشو یک ساعت بکشم بعدش میاره بالا کسی میتونه بگه چیکار کنم که دیگه خاموش نکنه
بیشتر توضیح میدی چجوری، چه زمانی، حین چه کاری خاموش میشه؟ یعنی مثل اینکه یهو برقو قطع میکنه؟ چراغ قرمز نمیزنه؟ شاید داغ میکنه...

• Like
Reactions: alex1680

arkantas

کاربر سایت
Oct 16, 2018
18
سلام دوستان من دوتا سوال دارم هرکی جواب بده ممنون میشم ببخشید کنسول من از همون اولش که خریدم وقتی با دکمه ps دسته روشنش میکنم اگر اولش که میاد دکمه ای نزنم در عرض چندثانیه اول دسته دیگه کار نمکنه وحتی وقتی با سیم شارژشم میزنم باز کارنمی کنه چراغش دسته هم کم نور میشه (خود دستگاه کارمیکنه یعنی منظورم اینه هنگ نمی کنه )و مجبور میشم دستگاه رو به وصورت سخت افزار خاموش کنم (هر چند وقتیکبار این مشکل برام پیش میاد(تواین چهار ماهی که خریدم تا حالا 3 بار) ایا کسه دیگه ای مشکل براش پیش اومده؟و ایا اینکه به صورت سخت افزاری خاموش شدن دستگاه بهش اسیب میزنه؟
و سوال دوم اینکه من امروز به وقتی داشتم بازی میکردم ازشانس گوه ما یه دفعه برق رفت و وقتی بعدن دوباره روشنش کردم دیدم یه چیزی اومد تا ته پر شد قبلن موردش خونده بودم ولی تجربشو نداشتم و وقتی اون اومد نمیدونم چرا یکم تار به نظر میرسید (یه حالت مثل نمایش بارزولیشن کم تر یا نرخ فریم پایینتر )ولی وقتی پر شد دستگاه خود به خود رست شد دوباره مثل اول اومد ولی اولش ترسیدم طبیعیه؟

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
سلام دوستان من دوتا سوال دارم هرکی جواب بده ممنون میشم ببخشید کنسول من از همون اولش که خریدم وقتی با دکمه ps دسته روشنش میکنم اگر اولش که میاد دکمه ای نزنم در عرض چندثانیه اول دسته دیگه کار نمکنه وحتی وقتی با سیم شارژشم میزنم باز کارنمی کنه چراغش دسته هم کم نور میشه (خود دستگاه کارمیکنه یعنی منظورم اینه هنگ نمی کنه )و مجبور میشم دستگاه رو به وصورت سخت افزار خاموش کنم (هر چند وقتیکبار این مشکل برام پیش میاد(تواین چهار ماهی که خریدم تا حالا 3 بار) ایا کسه دیگه ای مشکل براش پیش اومده؟و ایا اینکه به صورت سخت افزاری خاموش شدن دستگاه بهش اسیب میزنه؟
و سوال دوم اینکه من امروز به وقتی داشتم بازی میکردم ازشانس گوه ما یه دفعه برق رفت و وقتی بعدن دوباره روشنش کردم دیدم یه چیزی اومد تا ته پر شد قبلن موردش خونده بودم ولی تجربشو نداشتم و وقتی اون اومد نمیدونم چرا یکم تار به نظر میرسید (یه حالت مثل نمایش بارزولیشن کم تر یا نرخ فریم پایینتر )ولی وقتی پر شد دستگاه خود به خود رست شد دوباره مثل اول اومد ولی اولش ترسیدم طبیعیه؟

اول اینکه تو چهار ماه 3 بار این اتفاق افتاده مورد خاصی نیست. با اینحال با یه دستگاه دیگه امتحان کن اگه امکانش هست بعد دسته رو کلا ریست کن.
دوم اینکه نترس دستگاه بعد از قطع شدن ناگهانی سیستم رو ریکاوری کوچیک میکنه جای نگرانی نیست خیالت راحت.

Benefactor

کاربر سایت
Nov 2, 2018
12
بچه ها سلام
آقا من gta v بازی میکنم بگید خب
حاجی میگم الان ب ی جایی رسیدم ک دیگه هبچ مرحله ای واس هیچکدوم از کاراکتر ها تو بازی نیس
بازیو هنوز آزاد نکردما تازه اولاشه
هیچ مرحله ای نیس چیکا کنم؟
آخدین مرحله ای ک یادم میاد تقریبا دزدین زیردریایی بود

Ali021204

کاربر سایت
Jul 29, 2018
50
ات
بچه ها سلام
آقا من gta v بازی میکنم بگید خب
حاجی میگم الان ب ی جایی رسیدم ک دیگه هبچ مرحله ای واس هیچکدوم از کاراکتر ها تو بازی نیس
بازیو هنوز آزاد نکردما تازه اولاشه
هیچ مرحله ای نیس چیکا کنم؟
آخدین مرحله ای ک یادم میاد تقریبا دزدین زیردریایی بود
اتش نشانی بردار یاهم یه ماشین چهاردر پیدا کن برو جای خلوت بزار توکوجه که کسی نباشه زنگ بزن به فرانکلین که عکس دوتا اورد اکه اینکار نشد اتش نشانی بردار بزار جای خلوت

Game.t.v.r

کاربر سایت
Jan 3, 2019
17
سلام بچه ها سوال داشتم که من الان تبدیل ps4 به برق رو به محافظ هم زدم
اگه یه موقعی برقا رفت چیکار کنم؟ محافظ برای ایمنیش خوبه ؟ چیزیش نمیشه؟
چه موقعی که دارم بازی میکنم برقا بره
چه موقعی که خاموش باشه
راه حلی میدین

Game.t.v.r

کاربر سایت
Jan 3, 2019
17
و یک سوال دیگه اینکه من میدونم اگه حالا مجبور شدیم دستگاه رو از برق بکشیم باید صبر کنیم تا کنسول کاملا خاموش و چراغی هم که چشمک میزنه خاموش شه
اما سوالم اینه که اگه کنسول در حالت رست مود بود چی ؟
مشکلی پیش نمیاد که رستگار از برق بکشیم ؟ یا اگه تونستم از حالت رست مود درش بیارم دوباره کلا خاموش کنم بعدش ...؟؟

Hamedghgh

کاربر سایت
Jan 6, 2019
1
سلام من پي اس فور فت دارم،چند ساليه استفاده كردم مشكل نداشته،١ماهيه يك ربع كه بازي ميكنم صداي وحشتناكي ميده.مشكلش ميدونين چيه؟گردوخاك توشم تميز كردم باز صدا ميده،داغم ميكنه،ازين فناي خنك كننده بگيرم اوكي ميشه يا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر