مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

SajjadGh7

کاربر سایت
Jul 16, 2018
2
سلام دوستان من محافظ برق ندارم و اونروز داشتم با ps4 بازی میکردم که یک دفعه برق قطع شد و بعد از این که برق برگشت دیگه کنسولم روشن نمیشد(قبلا هم چند بار اینطوری شده بود ولی همیشه روشن میشد و فقط یک هشدار میداد) اما هیچوقت اینطور نشده بود اولش فکر کردم دستگاه سوخته چون نه با دسته روشن میشد و نه دکمه پاور کار میکرد حتی روی حالت safe mode هم نمیرفت اما دکمه اجکت رو که میزدم صدا میداد حالا میخوام بدونم مشکلش از چیه و آیا تعمییر میشه یا کلا دیگه درست نمیشه؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان من محافظ برق ندارم و اونروز داشتم با ps4 بازی میکردم که یک دفعه برق قطع شد و بعد از این که برق برگشت دیگه کنسولم روشن نمیشد(قبلا هم چند بار اینطوری شده بود ولی همیشه روشن میشد و فقط یک هشدار میداد) اما هیچوقت اینطور نشده بود اولش فکر کردم دستگاه سوخته چون نه با دسته روشن میشد و نه دکمه پاور کار میکرد حتی روی حالت safe mode هم نمیرفت اما دکمه اجکت رو که میزدم صدا میداد حالا میخوام بدونم مشکلش از چیه و آیا تعمییر میشه یا کلا دیگه درست نمیشه؟
منبع تغذيه اش سوخته ببر تعميركار عوضش كنه ولي مطمئن باشه نزنه مادر برد يا درايوتو عوض كنه خراب بذاره

game.addict

کاربر سایت
Jun 19, 2018
62
سلام دوستان
من دیروز کنسول رو هک کردم بازی ریختمو......
یبار ری استارت کردم تا درست شه بعد یه دفعه خاموش شد و دوباره روشن کردم هیچ مشکلی هم نداشت
اما امروز بردم یه جای دیگه روی یک تلویزیون دیگه امتحان کردم اما تصویر بالا نمیاد آیا سوخته؟؟؟
چراغش هم سفید میشه اما بالا نمیاد مشکل چیه ؟؟؟؟ تورو خدا کمک کنید

ariiiannn

کاربر سایت
Jul 17, 2018
1
سلام دوستان من وقتی اینترنت رو روشن میکنم بعد چند دقیقه (حدودا ٢٠ تا ۴٠ دقیقه) بعدش پلی استیشن خود به خود خاموش میشه و باید از برق بکشم چند دقیقه و دوباره بزنم میخواستم بدونم باید چیکار کنم ؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سرعتت خيلي كمه شايدم تنظيمات رو easy بذار

سلام دوستان
من دیروز کنسول رو هک کردم بازی ریختمو......
یبار ری استارت کردم تا درست شه بعد یه دفعه خاموش شد و دوباره روشن کردم هیچ مشکلی هم نداشت
اما امروز بردم یه جای دیگه روی یک تلویزیون دیگه امتحان کردم اما تصویر بالا نمیاد آیا سوخته؟؟؟
چراغش هم سفید میشه اما بالا نمیاد مشکل چیه ؟؟؟؟ تورو خدا کمک کنید
از اينجا سوال كن
آموزش هک PS4 Jailbreak

Last edited by a moderator:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
من رسما دیگه دکمه R1 دسته ،کار نمیکنه
بعضی مواقع خیلی راحت کار میکنه ،بعدش یهو قطع میشه و هر چقد هم میزنم درست نمیشه!
از ذغالش فکر نکنم باشه چون با L1 ذغالش رو عوض کردم بازم کار نمیکنه ،چیکار کنم بدم تعمیر؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام
من رسما دیگه دکمه R1 دسته ،کار نمیکنه
بعضی مواقع خیلی راحت کار میکنه ،بعدش یهو قطع میشه و هر چقد هم میزنم درست نمیشه!
از ذغالش فکر نکنم باشه چون با L1 ذغالش رو عوض کردم بازم کار نمیکنه ،چیکار کنم بدم تعمیر؟
اب توش نرفته شايد مال بوردش باشه بده تعمير

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام
بچه ها این مشکل برای چیه؟
34ad14a86bac4cc1c45ec737c79059a4.jpg

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

• Like
Reactions: ps34

ogre22

کاربر سایت
Sep 20, 2017
30
دوستان کنسولو نمستونم با دستع روشن کنم اصلا نمیشه تما وقتب بعد روشن کردن دستی دوبارع با usb وصل میکنم هبچ مشکلی نداره اما بعد خاموش کردن کنسول دولاره همون مشکل
ریست کردم دسته رو نشد
کنسول intailaze کردم نشد
رو کنسول دبگم همون جریان بود
چیکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza.ps4

کاربر سایت
Jul 13, 2016
12
سلام دوستان
یه کنسول pro دارم 2 روزه خریدم خوب بود تا امروز
الان دکمه پاور کنسول رو که میزنم به محض روشن شدن کنسول حتی قبل از بالا اومدن فن با صدای خیلی زیاد شروع میکنه کار کردن و حتی نیم ساعتم میگذره خاموش نمیشه.یجورایی انگار فن یسره شده.کسی اگه از دوستان تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,277
نام
مهدی
سلام دوستان
یه کنسول pro دارم 2 روزه خریدم خوب بود تا امروز
الان دکمه پاور کنسول رو که میزنم به محض روشن شدن کنسول حتی قبل از بالا اومدن فن با صدای خیلی زیاد شروع میکنه کار کردن و حتی نیم ساعتم میگذره خاموش نمیشه.یجورایی انگار فن یسره شده.کسی اگه از دوستان تجربه ای داره ممنون میشم راهنمایی کنه
تمام مغازه ها یک هفته تا ۱۰ روز مهلت تست کنسول میدن یعنی وظیفشونم هست که بدن ! فردا صبح اول وقت سریع برو با یه کنسول دیگه عوضش کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر