مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام دوستان،آقا مامیخوایم یه ps4 بگیریم...چندتاسوال میخواستم بپرسم...
اول اینکه در کل خرابی ps4 pro بیشتره یایps4 slim?
دوم من میخوام حالا حالاها بازی که منتشر میشه، روی کنسول اجرابشه،حداقل 2/3سال دیگه...میخوام ببینم ps4 pro چون قویتره بهتره بخرم یا فرقی نداره وهر بازی که منتشر میشه واسهps4 روی هر دوتاشون بدون مشکل اجرا میشه؟

100 درصد pro بگیر.
با توجه به اپدیت جدید رو همون 1080p هم pro تفاوت خودشو به طور محسوس نشون میده.

• Like
Reactions: mhn1365

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
كسي نبود جوابمو بده . بعد مشكل حاديه كه ببرمش پيش كسي چون سالم كار ميكنه ؟
به نظرم دارید سخت میگیرید ، این صدا اگر آزار دهنده اس که باید رفع بشه ولی اگر نیست شما هم سخت نگیرید .
نمیشه از راه دور نظر قطعی داد ولی ( اگر کنسول شما مدل فت هست ) میتونید یه سرچ درباره تعویض هارد PS4 بکنید و اون قسمتی که میگید رو باز و درست ببندید .
ضمنا کنسول من هم ، زمانی که خاموش میشه چند تا صدا ازش بیرون میاد .

• Like
Reactions: rezab and mhn1365

mhn1365

کاربر سایت
Feb 9, 2018
1
سلام دوستان،آقا مامیخوایم یه ps4 بگیریم...چندتاسوال میخواستم بپرسم...
اول اینکه در کل خرابی ps4 pro بیشتره یایps4 slim?
دوم من میخوام حالا حالاها بازی که منتشر میشه، روی کنسول اجرابشه،حداقل 2/3سال دیگه...میخوام ببینم ps4 pro چون قویتره بهتره بخرم یا فرقی نداره وهر بازی که منتشر میشه واسهps4 روی هر دوتاشون بدون مشکل اجرا میشه؟

به نظرم فرقی با هم ندارن. فقط کیفیت ساخت هست که به هزینه ی بالای pro نمی ارزه. واسه کیفیت تصویر 4k هم بازی نداریم. پ بهتره همون اسلیم و بگیری

javad00178

کاربر سایت
Jan 29, 2018
14
ببخشيد اين قدر حساسم . من فن دستگام زماني كه حرارت ميره بالا فنم خيلي كار ميكنه و صدا مياد ميخواستم بايد حتما تعمير بشه يا نه و مشكلي ني .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ببخشيد اين قدر حساسم . من فن دستگام زماني كه حرارت ميره بالا فنم خيلي كار ميكنه و صدا مياد ميخواستم بايد حتما تعمير بشه يا نه و مشكلي ني .
شما یه جوری حساسیت به خرج میدید انگار یه سیستم چندین میلیونی بستید که وجود هر صدا یا گرمای کمی میتونه مربوط به یه مشکل باشه!
یه کنسول یک تومنی که دیگه این حرفارو نداره
کنسول تو بازیای سنگین صدای تراکتورم میده گرماشم به حدی میرسه که از شوفاژ بهتر گرم میکنه تو همون شرایطم چند روز مداوم ازش استفاده کنید هیچیش نمیشه چون ساخته شده برای همینکار

• Like
Reactions: rezab and mohsen_pc

javad00178

کاربر سایت
Jan 29, 2018
14
ب
شما یه جوری حساسیت به خرج میدید انگار یه سیستم چندین میلیونی بستید که وجود هر صدا یا گرمای کمی میتونه مربوط به یه مشکل باشه!
کنسول تو بازیای سنگین صدای تراکتورم میده گرماشم به حدی میرسه که از شوفاژ بهتر گرم میکنه تو همون شرایطم چند روز مداوم ازش استفاده کنید هیچیش نمیشه چون ساخته شده برای همینکار
بعد اون قاب روش چي ؟ احساس ميكنم شله وقتي دستمو ميزارم روش صداي تقه ميده و ي ذره ميره پايين بعد وقتي روشنش ميكنم و بازي ميكنم هم صداي هم تقه مياد كه فكر كنم اون فن بهش باد ميزنه به دليل شلي صدا ميده ؟
واقعا ببخشيد اينقدر سوال ميكنم خب حق بديد ديگه اوايلشه

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
والا ما هم کنسول داشتم اینجور بودیم حرف پول نیست که داداش شاید کسی توانش کمتر از 1 تومن باشه مثل من و ..........که ممکنه واسه یه ps4 چند ماه کار کنیم یا چند سال پول جمع کنیم این حساسیت ها طبیعیه
دوم اینکه اگه صدای فن نیاد باید حساس بود چون هرچه کنسول گرم تر میشه سرعت فن طبیعتا باید بره بالا تا بتونه اون گرما رو جبران کنه تو بازی های سنگین هم مثل اوردر 1886 یا انچارتد4 یا هوریزون .....طبیعیه
دیگه نه که صدای تراکتور بده :-bd

mojtaba.sha

کاربر سایت
Feb 8, 2018
214
ب

بعد اون قاب روش چي ؟ احساس ميكنم شله وقتي دستمو ميزارم روش صداي تقه ميده و ي ذره ميره پايين بعد وقتي روشنش ميكنم و بازي ميكنم هم صداي هم تقه مياد كه فكر كنم اون فن بهش باد ميزنه به دليل شلي صدا ميده ؟
واقعا ببخشيد اينقدر سوال ميكنم خب حق بديد ديگه اوايلشه
همیشه صدا میده یا بعضی مواقع؟؟؟؟
واسه من بعضی مواقع صدا میاد.
من دیشب جابجا کردم صداش یکم بیشتر شده بود (خودمو زدم بیخیالی بازی کردم.. جون کندم تا خریدم ،اینو گفتم تا فکر نکنی خر پولم واسم مهم نیست خراب بشه ) اگه تعمیر کار داره شهرتون برو بپرس وگرنه خودتو بزن بیخیالی بازی کن .... کسی نظری نداره که چرا دسته پلی استیشنم داغ میشه؟؟؟

javad00178

کاربر سایت
Jan 29, 2018
14
اقا خواهشن يه ps4 بلد كه از همه چي ps4 اطلاعات داره به ايدي زير بياد تا من ويديو صدا رو بدم حجمش كمه ولي خواهشن بيايد ايدي :
Helpgametot@

ss_mostafa_ss

کاربر سایت
Nov 1, 2017
24
اقا خواهشن يه ps4 بلد كه از همه چي ps4 اطلاعات داره به ايدي زير بياد تا من ويديو صدا رو بدم حجمش كمه ولي خواهشن بيايد ايدي :
Helpgametot@
سلام دوست عزیز
بهت حق میدم که آنقدر حساسی بالاخره آدم یک تومن پول داده و این حق طبیعیش هست که یکم حساس باشه.
آقا این یکم شل بودن قاب کنسول فکر کنم طبیعیه.چون واسه منم همینطوری هست.
دستگاه رو هم که خاموش میکنم تا نیم ساعت هر چند دقیقه یه صدا تق میده.
تو بازیای سنگین هم صدای فن زیاد میشه.
اگه در همین حده طبیعیه.
خود منم اول خیلی حساس بودم اما فهمیدم که طبیعیه.

دوستان یه سوال هم دارم آقا فن خنک کننده از این مدلها که پشت دستگاه قرار میگیره برای قرارگیری افقی برای کنسول خوبه بگیرم یا نه؟
یعنی کاربرد دارد؟
ضرر نداره برای دستگاه ؟ یعنی گرد و خاک وارد دستگاه نمیکنه؟
ممنون میشم از دوستانی که پاسخم رو میدن.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: dargon9090

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
دوستان یه سوال هم دارم آقا فن خنک کننده از این مدلها که پشت دستگاه قرار میگیره برای قرارگیری افقی برای کنسول خوبه بگیرم یا نه؟
یعنی کاربرد دارد؟
ضرر نداره برای دستگاه ؟ یعنی گرد و خاک وارد دستگاه نمیکنه؟
ممنون میشم از دوستانی که پاسخم رو میدن.
تجربه که من داشتم و تو نسل قبل با پلی 3 داشتم هرگونه سیستم خنک کننده که مستقیم رو فن تاثیر داشته باشه مثل فن رو استند ها که کنار قرار میگیره و یا فن هایی از قسمت پشتی وصل میشن تو مدت زیاد مشکل ساز میشن
دلیل هم فشار اضافه ای که رو فن میاد هستش یعنی مثلا اگه قرار باشه فن رو دور 500 دور کار کنه این باعث میشه کمی تغییر کنه و مثلا 520 دور کار کنه و استحلاک فن رو بالا میبره و فن سریع تر از معمول یا باید باز بشه و روغن کاری بشه یا در موارد کم بسوزه
پیشنهاد میکنم حدممکن محیط اطراف دستگاه رو خنک نگهدارید و دستگاه رو داخل فضای بسته میز تلوزیون نکنید و سه طرف بخصوص پشت دستگاه باز باشه
گرد و خاک که چه فن باشه چخ نباشه وارد میشه و این که اگه همه شرایط رو هم رعایت کنید بازم دستگاه در حالت بازی فنش بیشتر از معمول کار میکنه و صدا میده و طبیعی هست و تو مدل فت که صدا واقعا ترسناک هم میشه :D مگه این که مثل کاربران بلاد کفر کلا سیستم خنک کننده رو با لیکویید سیسستم عوض کنی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر