مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
سلام اگر من بازی دیجیتالی استفاده کنم بهتره یا فیزیکی منظورم از دیجیتالی این که برم جایی برام بریزند شما جایی سراغ ندارید که هم قیمت و کیفیت مناسب باشه
عزیز جان طبیعیه که بازی فیزیکی بهتره. بازی دیجیتالی هر لحظه ممکنه کنسولتو خراب کنه، هاردشو داغون کنه، کرش کنه، سیو نکنه و از همه مهم تر ممکنه هر لحظه که به نت وصلی کنسولت بن بشه و دستگاهت کلا بلا استفاده بشه. درسته بازی دیچیتالی ارزون تره اما وقتی معایبش رو ببینی کاملا متوجه میشی به نفعته که بازی فیزیکی استفاده کنی با خیال راحت! من کنسولم فت قدیمی ریجن 3 هستش و هنوز حتی یدونه بازی دیجیتالی ام روش نریختم. تا الان هر بازی ای که گرفتم فیزیکی بوده و تا الان خداروشکر هیچ مشکلی پیدا نکرده.

• Like
Reactions: ps3_360_wii

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
عزیز جان طبیعیه که بازی فیزیکی بهتره. بازی دیجیتالی هر لحظه ممکنه کنسولتو خراب کنه، هاردشو داغون کنه، کرش کنه، سیو نکنه و از همه مهم تر ممکنه هر لحظه که به نت وصلی کنسولت بن بشه و دستگاهت کلا بلا استفاده بشه. درسته بازی دیچیتالی ارزون تره اما وقتی معایبش رو ببینی کاملا متوجه میشی به نفعته که بازی فیزیکی استفاده کنی با خیال راحت! من کنسولم فت قدیمی ریجن 3 هستش و هنوز حتی یدونه بازی دیجیتالی ام روش نریختم. تا الان هر بازی ای که گرفتم فیزیکی بوده و تا الان خداروشکر هیچ مشکلی پیدا نکرده.
خواهش میکنم دلیل های منطقی تری بیار و اگر نداری نیازی نیست اطلاعات اشتباه بدی به مردم
یعنی چی کنسولتو خراب کنه
هاردشو داغون کنه
کرش کنه و غیره؟
هیچ تفاوتی بین بازی دیجیتالی و بازی فیزیکی نیست و هر دو بصورت کامل روی هارد نصب میشن و از روی هارد اجرا میشن
حتی بازی دیجیتالی چون مجبوری اخرین اپدیت رو نصب کنی کرش کمتری داره
بله بازی هکی اگر بخره کنسولش بن میشه و گر نه هیچ اتفاقی نمایفته

arsalanbr

کاربر سایت
Sep 15, 2017
7
سلام
دوستان بنده کنسول ps4 گرفتم
روی کارتون نوشته شده CUH - 2016A
منتها روی برچسب کارتون داخلی که سفید رنگه درج شده CUH-2116A
این تفاوت 20 و 21 برای چی هست؟
نباید یکی باشه؟

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام
دوستان بنده کنسول ps4 گرفتم
روی کارتون نوشته شده CUH - 2016A
منتها روی برچسب کارتون داخلی که سفید رنگه درج شده CUH-2116A
این تفاوت 20 و 21 برای چی هست؟
نباید یکی باشه؟
سلام

شما برای اطمینان شماره سریال پشت کنسول و جعبه رو با هم چک کن

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
سلام.یه ماهیه که وسط بازی کنسول پرو فریز میکنه.من فکر میکردم به خاطر pes17 باشه و دوباره نصبش کردم ولی بازم از هر ۲ بازی فریز میکنه.الانم که pes18 رو دیجیتالی خریدم بازم فریز میکنه.از دوستان کسی اطلاع داره این ps4 چه مرگش شده؟

arsalanbr

کاربر سایت
Sep 15, 2017
7
سلام

شما برای اطمینان شماره سریال پشت کنسول و جعبه رو با هم چک کن

ممنون از شما
عذر میخوام شما از شماره سریال منظورتون کدومه؟

پشت کنسول CUH-2116A درج شده که با جعبه ی سفید رنگ یکیه
منظورتون همینه؟

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
ممنون از شما
عذر میخوام شما از شماره سریال منظورتون کدومه؟

پشت کنسول CUH-2116A درج شده که با جعبه ی سفید رنگ یکیه
منظورتون همینه؟
خواهش میکنم
نه یه شماره چند رقمی مثل شماره سریاله فکر میکنم زیر بارکد باشه الان به کنسول دسترسی ندارم دقیق بگم

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
سلام....دوستان مشکلی برای ps4 بنده بوجود اومده که هر کاری میکنم نمیتونم برطرفش کنم...ps4 روشن میشه ولی روی چراغ چشمک زن آبی قرار میگیره و بالا نمیاد....همه کارهایی که برای مشکل چراغ آبی مرگ در اینترنت هست رو انجام دادم ولی هیچ فایده ای نداره....حالا میخوام ps4 رو ریست فکتوری کنم ولی مشکلم اینه که وارد قسمت safe mode نمیشه...یعنی وقتی دکمه power رو نگه میدارم کنسول وارد safe mode نمیشه بلکه خاموش میشه....آیا شما راهی برای این موضوع دارید یا خیر؟آیا راه دیگه ای وجود داره که بتونم به صورت سخت افزاری ps4 رو ریست فکتوری کنم؟....ps4 من به هیچ صورت وارد safe mode نمیشه و از چراغ چشمک زن آبی هم خارج نمیشه...فقط میشه ps4 رو خاموش کرد...دوستان اگه کسی میتونه من رو راهنمایی کنه تا بتونم ps4 رو بدون safe mode ریست فکتوری کنم....

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
چه فرقی داره داداش؟
بازی فیزیکی هم وقتی دیسک رو میذارید روی هارد نصب میشه اصلا این نسل اولا به خاطر امنیت بیشتر و دوما به خاطر نیاز به سرعت بیشتر کلا از روی دیسک هیچ بازی اجرا نمیشه و همه بازیها مستقیم از روی هارد اجرا میشه و برای دفعات بعد هم که دیسک رو میذارید تا بازی اجرا بشه صرفا به خاطر این هستش که قفل امنیتی چک بشه و بعد بلوری کلا خاموش میشه.
اونی که شما میگی اکانت هکی یا حتی ظرفیتی هستش که تعداد یوزهاتو زیاد میکنه و به هارد و رم دستگاه فشار میاد و احتمال بن شدن و... داره.
شما قانونی گیفت کارت PSN بخر و قانونی از توی استور بازی بخر و دانلود بکن اگر کنسول چیزیش شد تف کن تو صورت سونی.
تنها تفاوتی که من شنیدم ولی تجربه نکردم اگر دیجیتالی تهیه بکنی بازی رو کاتسین های بازی کیفیتشون نامحسوس پایینتر هستش وکیفیت کاتسینهای فیزیکی بهتر هستش.

EvisCeration

کاربر سایت
Aug 22, 2016
698
سلام....دوستان مشکلی برای ps4 بنده بوجود اومده که هر کاری میکنم نمیتونم برطرفش کنم...ps4 روشن میشه ولی روی چراغ چشمک زن آبی قرار میگیره و بالا نمیاد....همه کارهایی که برای مشکل چراغ آبی مرگ در اینترنت هست رو انجام دادم ولی هیچ فایده ای نداره....حالا میخوام ps4 رو ریست فکتوری کنم ولی مشکلم اینه که وارد قسمت safe mode نمیشه...یعنی وقتی دکمه power رو نگه میدارم کنسول وارد safe mode نمیشه بلکه خاموش میشه....آیا شما راهی برای این موضوع دارید یا خیر؟آیا راه دیگه ای وجود داره که بتونم به صورت سخت افزاری ps4 رو ریست فکتوری کنم؟....ps4 من به هیچ صورت وارد safe mode نمیشه و از چراغ چشمک زن آبی هم خارج نمیشه...فقط میشه ps4 رو خاموش کرد...دوستان اگه کسی میتونه من رو راهنمایی کنه تا بتونم ps4 رو بدون safe mode ریست فکتوری کنم....

چه مدتی پاور رو نگه میداری؟ بیشتر از 7-8ثانیه نگه داری خاموش میشه

باید نگه داری بعد7 ثانیه ول کنی

اگه سیف مود اومد بالا ریبویلد دیتا بیس بزن

اول بریم ببینیم میری تو سیف مود یا نه !

اگه راهی نداشت هیچ رقمه باید هاردتو دربیاری بندازی رو یه کنسول دیگه با اون بیاری بالا

PS4 won't enter safe mode

Ramos1367

کاربر سایت
Jul 16, 2009
47
چه مدتی پاور رو نگه میداری؟ بیشتر از 7-8ثانیه نگه داری خاموش میشه

باید نگه داری بعد7 ثانیه ول کنی

اگه سیف مود اومد بالا ریبویلد دیتا بیس بزن

اول بریم ببینیم میری تو سیف مود یا نه !

اگه راهی نداشت هیچ رقمه باید هاردتو دربیاری بندازی رو یه کنسول دیگه با اون بیاری بالا

PS4 won't enter safe mode
متاسفانه هیچ رقمه وارد سیف مود نمیشه و چراغ آبی چشمک زنن میمونه....اگر بیشتر هم نگه دارم خاموش میشه...حالا باید چیکار کنم؟روش رو برام توضیح بدین و اینکه آیا مشکلی برای ps4 دیگه پیش نیاد..

آخرین ویرایش:

omidjkap

کاربر سایت
Sep 20, 2017
1
سلام به همه دستم یه مشکلی پیدا کرده وقتی به بدنه فشار میاد نمیدونم چرا ولی انگار l2/r2 تهت تاثیر فشار عمل میکنن و این باعث میشه تو بازی شوتینگ یه دفعه سر خود شلیک کنه ایا این مشکل درست میشه یا بفروشمش خیلی بده لامصب یخورده فشار میاد کار میکنه این دکمه ها انگار اتصالی داره کمکم کنید ممنون بعد خودم میتونم تعمیرش کنم

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام به همه دستم یه مشکلی پیدا کرده وقتی به بدنه فشار میاد نمیدونم چرا ولی انگار l2/r2 تهت تاثیر فشار عمل میکنن و این باعث میشه تو بازی شوتینگ یه دفعه سر خود شلیک کنه ایا این مشکل درست میشه یا بفروشمش خیلی بده لامصب یخورده فشار میاد کار میکنه این دکمه ها انگار اتصالی داره کمکم کنید ممنون بعد خودم میتونم تعمیرش کنم
سلام
اگر دسته سری فت دارید احتمالا مشکل ایسی داره
برای منم همینطوره فقط دیگه r2 کار نمیکنه
این مشکل رو خیلی ها دارن

arsalanbr

کاربر سایت
Sep 15, 2017
7
درود
دوستان تغییر چراغ دکمه ی پاور Ps4 Slim نشانه ی چیه؟
چون اوایل تا جایی که یادم میاد آبی بود
الان که روشن میکنم سفیده
زمان rest Power هم نارنجی

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر