مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
دلیل بن کردن استفاده از اکانت های هک شده یا کارت اعتباری هک شده میتونه باشه
ببخشید تنها دستگاه بن میشه یا اکانت اصلی خودمون هم که روش بازی کردیم و تروفی گرفتیم بن میکنه ؟
يعني نميتونه مشكل از هارد دستگاه باشه؟ من از وقتي كه دستگاهو خريدم حتي يك سانتيمتر هم تكونش ندادم و محاله هاردش خراب شده باشه چون معمولا هارد دستگاه زماني خراب ميشه كه مثلا موقع اجراي بازي يهو دستگاه تكون بخوره كه هاردش اسيب ببينه. من ارور رو گزارش كردم. چطوري بفهم سوني جوابي داده يا نه؟
دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از هارد نباشه با اینکه من چندبار وسیله به دستگاهم خورد و مشکلی نداشته نمیدونم من تنها گزارش دادم به سونی درست شد از تو خود کنسول ببنین برای بازیهایی دیگه هم این مشکل رو داری یا فقط همین بازی مشکل رو داری

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
سلام ، امروز بارون شدیدی تهران بود رعد و برق صاف خورده به ساختمان ما . با این که محافظ بوده تلویزیون ، رسیور و ps4 همه از کار افتادن . پرسیدم تلویزیون رو گفتن بورد پاور سوخته خیلی هزینه نداره . حالا میخوام ببینم ps4 که روشن نمیشه مشکلش چیه . چیش سوخته ؟ قابل تعمیره یا مرخص شده ؟؟

bear14

کاربر سایت
Apr 24, 2017
223
سلام ، امروز بارون شدیدی تهران بود رعد و برق صاف خورده به ساختمان ما . با این که محافظ بوده تلویزیون ، رسیور و ps4 همه از کار افتادن . پرسیدم تلویزیون رو گفتن بورد پاور سوخته خیلی هزینه نداره . حالا میخوام ببینم ps4 که روشن نمیشه مشکلش چیه . چیش سوخته ؟ قابل تعمیره یا مرخص شده ؟؟
به احتمال زیاد مشکل پاوردستگاه باشه پیش یه تعمیر کار ببر به احتمال زیاد ان شاالله درست بشه
هنگام که رعد برق میزنه نباید این وسایل روشن باشه

• Like
Reactions: tempest

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
به احتمال زیاد مشکل پاوردستگاه باشه پیش یه تعمیر کار ببر به احتمال زیاد ان شاالله درست بشه
هنگام که رعد برق میزنه نباید این وسایل روشن باشه
ممنون دوست عزیز . متاسفانه از این میسوزم که دستگاه روشن نبوده و فقط سیمش به برق بوده .

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان سلام
من دو روز پیش کنسولم رو برده بودم واسه ریختن دیتای یه بازی وقتی اومدم خونه و روشنش کردم تم دستگاه پریده بود و همه‌ی بازی هامم قفل شده بودن با اینکه همه‌رو دیجیتالی و روی اکانت خودم خریده بودم و توی منوی اصلی دستگاه هم هنگ داشتم مثلا میرفتم روی گزینه‌ی ستینگ ضربدر میزدم وارد نمیشد بعد دکمه‌ی های دیگه هم کار نمیکردن بجز دکمه‌ی پی‌اس و باز بعد از جابجایی تو منو هنگ و به همین ترتیب...
ریستارت کردم ولی توی اون صفحه‌ی لودینگ که موقع ریستارت میاد گیر کرد و ریستارت نشد من ده دقیقه صبر کردم دیدم اتفاقی نمیوفته کابل برق رو کشیدم بعد وقتی دستگاه رو روشن کردم دیگه مشکلی نبود. بنظرتون مشکلش چی بوده جدی بگیرم قضیه رو؟

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
با سیم هم کار نمیکنه
ال سی دی دسته ابی کم رنگ میمونه
ابی پر رنگ نمیشه تا وصل شه
دسته رو بزن به شارژ ، اگر فول شارژ نباشه لایت بار چشمک میزنه و اوکیه سیمت ، کنسولو کلا از برق بکش دوباره بزن به برق ، یه سوزن بردار بزن تو شیار دسته چند ثانیه نگه دار . اگر نشناخت پنجره رو باز کن جفت دسته هاتو بنداز تو کوچه :D

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
893
نام
مهدي
سلام

با زور تونستم سیف مود برم
اونم با 100 بار تکرار
خیلی جالبه تو سیف مود دسته با سیم کار میکنه

اپدیت ریکاوری 750 مگی رو زدم از اول
درست شد

ولی بعد 2-3 ساعت باز خراب شد

ای بابا

یعنی بلوتوث تو دستگاه خراب شده
اگه اون خراب شده باشه با سیم باید کار کنه دیگه
این چجوریشه دیگه

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام

اونم با 100 بار تکرار

درست شد

ای بابا

این چجوریشه دیگه
اگه فهمیدی مشکل از کجاس به منم بگو تا از خماری در بیام :D

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
سلام

اونم با 100 بار تکرار

درست شد

ای بابا

این چجوریشه دیگه
والله دسته منم r2 بگیر نگیر داشت بعد یهو از کار افتاد بردم تعمیرگاه گفت مشکل از ای سی دسته هست و تعمیر نمیشه شما هم ببر یجا نشون بده یا بهتر از اون برو پیش دوستی یا گیمنت با یه کنسول دیگه امتحان کن ببین از کنسولت دسته رو نمیشناسه یا دسته خرابه

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

mr hitler

کاربر سایت
Jul 25, 2007
229
نام
بهمن
سلام
دوستان چند روز پیش کنسول موقع بازی خود به خود تصویر پرید و no signalاومد ولی کنسول هنوز روشن بود صدای فن هم عادی. که مجبور شد از برق بکشم ولی بعد یک ربع که روشن کردم درست شد مجدد ا این اتفاق براش چند بار افتاد من کنسول رو به صورت افقی استفاده میکردم
گفتم شاید از حرارت باشه باشه یه پایه فن دار داشتم که اونو گزاشتم زیرش و کنسول رو عمودی استفاده کردم مشکل به طور کل حل شد
حالا میخواستم بدونم این مشکل از چیه؟
در ضمن کنسول 1215 مات و زیر 100 ساعت استفاده شده

اقا با تعویض کابل hdmi مشکل حل شد

Last edited by a moderator:

palang777

کاربر سایت
Apr 27, 2017
3
سلام من داشتم با ps4 خودم بازی میکردم بعد سه تا سیدی پشت سر هم عوض کردم بعد یه صدا داد خاموش شد روشن میکنم تصویر نمیاد بعد دیگه با دکمه خاموش نمیشه رنگ چراغ دسته هم عوض شده زودم داغ میکنه لطفا کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر