مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
ممنونم ازتوفقط اگر امکانش هست عکس از طریقه باز کردن بزاری چون همین جوری ندید باز کردن کنسول ترسناکه.پس به نظرت کنسول درست میشه دیگه؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
ممنونم ازتوفقط اگر امکانش هست عکس از طریقه باز کردن بزاری چون همین جوری ندید باز کردن کنسول ترسناکه.پس به نظرت کنسول درست میشه دیگه؟

تو یوتیوب ویدئو باز کردن کنسول به شکل کامل هستش ... من از این روش استفاده کردم و دیگه هیچ وقت این مشکل بر نگشت

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام و خسته نباشید
آقا الان جند روزیه که من وقتی دستگاه خاموشه میخوام دکمه پاور رو بزنم روشن نمیشه ولی با دکمه ejectوبا دکمهps رو دسه با میشه مشکل از جیه/
دستگاه رو واسه 15 دقیقه از کابل کلا بکش ببین درست میشه یا نه

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان من يه سوال خيلي خيلي مهم دارم . همونطور كه ميدونيد PS3هاي فت اوليه اين اواخر با مشكل داغ شدن سي پي يو و چراغ قرمز دادن مواجه شدن كه عملا بايد كنسول رو مينداختي تو سطل آشغال . اما اسليم ها ديگه اين مشكل رو نداشتن . به نظرتون با توجه به اين پيشينه امكانش هست كه PS4هاي توليد 2015 به همين سرنوشت دچار بشن در آينده ؟ همين سوال رو راجعب one هم دارم . چونكه واقعا دماي كنسول ها بالا ميره و بعضي اوقات خود PS4 صداي بلندي توليد ميكنه . مثلا تو بازي LOU remaster كنسولم صداش خيلي بالا ميره.در حالي كه يكي از دوستان گفته بودن تو بتمن آركام نايت بعد 4 ساعت بازي كردن با one كنسول اصلا صداي آنچناني توليد نمي كرده

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان من يه سوال خيلي خيلي مهم دارم . همونطور كه ميدونيد PS3هاي فت اوليه اين اواخر با مشكل داغ شدن سي پي يو و چراغ قرمز دادن مواجه شدن كه عملا بايد كنسول رو مينداختي تو سطل آشغال . اما اسليم ها ديگه اين مشكل رو نداشتن . به نظرتون با توجه به اين پيشينه امكانش هست كه PS4هاي توليد 2015 به همين سرنوشت دچار بشن در آينده ؟ همين سوال رو راجعب one هم دارم . چونكه واقعا دماي كنسول ها بالا ميره و بعضي اوقات خود PS4 صداي بلندي توليد ميكنه . مثلا تو بازي LOU remaster كنسولم صداش خيلي بالا ميره.در حالي كه يكي از دوستان گفته بودن تو بتمن آركام نايت بعد 4 ساعت بازي كردن با one كنسول اصلا صداي آنچناني توليد نمي كرده

به نظرم مقایسه ی one با ps4 در زمینه ی گرمایی اشتباه . چون فضای داخلی توی x1 خیلی بیشتر از PS هست و همین باعث خنک تر موندن دستگاه میشه.

کلا چون ps4 فضای داخلیش کوچیک هست دمای پردازنده سریعتر میره بالا و فن هم در راستای اون دورش میره بالا و یه چیز طبیعیه و ربطی به خراب شدن و .... نداره.

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
سلام دوستان
بعد پونزده بیست ساعت بازی مشکل جیر جیر کردن ال2 برام پیش اومد الان باید چی کار کنم؟:-s

کنسول من مال سه ماهه اول 2015 اکثر مشکلاتی که دوستان تجربه کردن تا الان منم به مرور باهاشون مواجه میشم؟:-/

برای صدای فن کار اساسی میشه کرد که حتی زمان اجرای بازی سنگین صدای کمی بده؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
سلام دوستان
بعد پونزده بیست ساعت بازی مشکل جیر جیر کردن ال2 برام پیش اومد الان باید چی کار کنم؟:-s

کنسول من مال سه ماهه اول 2015 اکثر مشکلاتی که دوستان تجربه کردن تا الان منم به مرور باهاشون مواجه میشم؟:-/

برای صدای فن کار اساسی میشه کرد که حتی زمان اجرای بازی سنگین صدای کمی بده؟

اون صدای دسته مشکلی نیست بیشتر که بازی کنی درست میشه.
نه اقا چرا خوددرگیری پیش میاری :d
کنسول رو توی محیط بسته نزار صدای فنم در حده انفجار شد بی خیال کارتو بکن و نترس.

- - -ویرایش - - -

نه عزیز با خیال راحت استفاده کن.
ps3 کلن داستانش جداست.

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
دوستان من جدیدا به یه مشکل بر خوردم.بعد از این که کنسول رو به 2.57 up کردم.(نمیدونم شاید از اپدیت نباشه)*راستی من کنسول رو با کابل به مودم وصل مردم.وقتی میخوام بازی مورتال کمباد رو اجرا کنم رو لوگویه اول میمونه هنگ نمیکنه ها نمیدونم چرا گیر میکنه بازیه دیگه ای امتحان نکردم (چون ندارم فعلا).وقتی کابل اینترنت رو در میارم قشنگ اجرا میشه.وقتی کابل وصله راحت میتونم تو منو ی کنسول بگردم ولی بازی رو که اجرا میکنم نمیدونم چرا گیر میکنه.امکانش هست از اپدیت بازی باشه اخه یکمش مونده تموم شه فقط شبا میزارم.

rezor

کاربر سایت
May 7, 2011
44
من دوتا بازس دیجیتالی دارم که سیو نمیشن مثلا بتلفیلد 4 که هرچقدر از بازی ببری از بازی خارج بشی خاموش روشن کنی سیو هات نمیاد و همچنین جی تی ای اما جی تی ای بخاطر اینکه دستی سیو میکنم میتونم دوباره لود کنم اما بتلفیلد نمیشه مشکل از چیه؟
کسی راه حلی داره؟
لطفا کمک کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من جدیدا به یه مشکل بر خوردم.بعد از این که کنسول رو به 2.57 up کردم.(نمیدونم شاید از اپدیت نباشه)*راستی من کنسول رو با کابل به مودم وصل مردم.وقتی میخوام بازی مورتال کمباد رو اجرا کنم رو لوگویه اول میمونه هنگ نمیکنه ها نمیدونم چرا گیر میکنه بازیه دیگه ای امتحان نکردم (چون ندارم فعلا).وقتی کابل اینترنت رو در میارم قشنگ اجرا میشه.وقتی کابل وصله راحت میتونم تو منو ی کنسول بگردم ولی بازی رو که اجرا میکنم نمیدونم چرا گیر میکنه.امکانش هست از اپدیت بازی باشه اخه یکمش مونده تموم شه فقط شبا میزارم.
میتونی بزاری اپدیته بازی نصب بشه ببینی مشکل حل میشه یا نه . امتحان کن نت رو هم disable کن ببین مشکل حل میشه یا نه .نهایتا میتونی پاک کنی و دوباره نصب کنی

من دوتا بازس دیجیتالی دارم که سیو نمیشن مثلا بتلفیلد 4 که هرچقدر از بازی ببری از بازی خارج بشی خاموش روشن کنی سیو هات نمیاد و همچنین جی تی ای اما جی تی ای بخاطر اینکه دستی سیو میکنم میتونم دوباره لود کنم اما بتلفیلد نمیشه مشکل از چیه؟
کسی راه حلی داره؟
لطفا کمک کنید
BF4 یادمه مشکل save داشته . بازی رو اپدیت کردی ؟ فک کنم بعده اپدیتها حل شده بود.
gta هم auto save داره
به نظرم یه rebuild انجام بده و بازیا رو اپدیت کن

byte

عضو جدید
Jun 9, 2012
59
نام
ShAhRaM
داداش درست شد.رفتم بذارم اپدیت بشه تموم شه دیدم اپدیت نمیکنه یه جا گیر کرده هی برمیگرده از جایی که اپدیت مونده ادامه میده.اپدیت رو پاک کردم از اول گذاشتم بره درست شد.ممنون

آخرین ویرایش:

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
دیروز کولر خاموش بود و هوای خونه گرم بعد بیست دقیقه صدای فن خیلی اومد بالا من موندم باید چیکار کرد
دوستان راهی برای کم نگه داشتن یا حتی بی صدا نگه داشتن صدای فن کنسول سراغ دارین؟خود سونی چیزی راهکاری پیشنهاد داده؟
یه فن کنسول جدا دیدم تو فروم همسایه این چیزا تاثیر داره روی کاهش صدای فن یا قوز بالای قوز میشه؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر