مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان براي كنترل كنسول يه مشكلي پيش اومده

اونم اينه كه انالوگ سمت راستش مشكل پيدا كرده و مثلا گاهي وقت ها كه دارم تو بازي سريع حركت ميكنم، يكدفعه گير ميكنه و شخصيت بازي خيلي آروم راه ميره.

البته اين مشكلو فقط تو بازي هايي دارم كه دويدن شخصيت ها به صورت خودكار هستش و مثلا تو DMC 4 SE يا Bloodborne اين مشكل برام خيلي زياده. ولي مثلا تو بازي درايوكلاب يا ويچر 3 اصلا مشكلي نداره.

راستي اين مشكل هم از زماني كه DMC 4 را بازي كردم، شروع شده.

اگه بخوام بدمش تعمير به نظرتون چقدر خرج برميداره و راهي نيست خودم درستش كنم؟

دوستان يعني كسي نيست يه راهنمايي بكنه؟

آخرین ویرایش:

parham100

کاربر سایت
Jul 10, 2014
31
ممنون بابت راهنماییتون ولی تو یه سایت خوندم سونی کلی از مشتری هاش عذر خواهی کرده و گفته اومدیم در این اپدیت پارتی هارو بهبود بدیم ولی متاسفانه برای بعضی از کاربران مشکلاتی مانند شارژ نشدن دسته در حالت روشن بعد از چند دیقه و سیو نشدن پروفایل جدید پیش اومده که گفته تو اپدیت بعدی سعی میکنیم درستش کنیم

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
سلام یه مدت میشه پلی 4 رو که خاموش می کنم یه صدای بیب بیب میاد مجبورم کابل کنسول رو از محافظ در ببارم لطفا بگین مشکل چیه خیلی رو اعصابه

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
احتماله بالا مشکل از هارد باشه . حالا data چیزی خراب شده یا مشکل پیدا کرده . اگر سره بازی فقط اینطوری میشه. میتونه یه بار فرمت کلی کنه از طریقه دستگاه ببینه Ok میشه اگر نه میتونه هارد رو در بیاره یکی دیگه بندازه یا همین رو بزار تو Laptop کلا فرمت کنه و بعدش اپدیت 800 مگی رو بریزه.
چیزی غیر از این ( یعنی این راه کارا جواب نداد ) ممکنه مشکل از جایه دیگه باشه.

مشکله شما رو من جواب دادم ؟ ندادم ؟ D:
اگر این قضیه ای که میگی درسته و با rebuild حل نمیشه یا باید دسته رو ریست کنی امتحان کنی با فریمور رو reinstall کنی . به هر حال باید از دستگاه Backup بگیری قبله این کارا . یا ممکنه مشکل از دسته باشه . دقیقا اطمینان ندارم !

داداش منم مشکل همین دوستمون رو داشتم که میگفت ps4 میره تو بازی یا توی منوی اصلی یکدفعه یک صدایی میده و کنسول خانوش میشه و بعدش باید چند بار سیم برقشو بکشی تا درست بشه.
کنسول رو از کویت خریدم ولی الان کرمانشاه هستم و دادم دست یه مغازه ای که بفرسته تهران واسم درست کنن:|
هنوز نفرستاده برم پس بگیرم ازش؟!!
تازه همه ی این کارا مثل فرمت هارد و..... چیزارو انجام دادم درست نشده
ولی هنوز تعویض هاردو امتحان نکردم چون سایتی یا جایی نمیشناسم که هارداش با ps4 مطابقت کنه لطفا بگید
با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داداش منم مشکل همین دوستمون رو داشتم که میگفت ps4 میره تو بازی یا توی منوی اصلی یکدفعه یک صدایی میده و کنسول خانوش میشه و بعدش باید چند بار سیم برقشو بکشی تا درست بشه.
کنسول رو از کویت خریدم ولی الان کرمانشاه هستم و دادم دست یه مغازه ای که بفرسته تهران واسم درست کنن:|
هنوز نفرستاده برم پس بگیرم ازش؟!!
تازه همه ی این کارا مثل فرمت هارد و..... چیزارو انجام دادم درست نشده
ولی هنوز تعویض هاردو امتحان نکردم چون سایتی یا جایی نمیشناسم که هارداش با ps4 مطابقت کنه لطفا بگید
با تشکر
هارده 4 چیزه خاصی نیست. هارد 2.5 اینچی لپتات بهش میخوره !
والا اینم راهی هست که میشه امتحان کردی ولی خب گارانتی بر درست شدنش رو من نمیتونم بدم

سلام کسی نیست مشکل ما رو حل کنه هر وقت خاموشش می کنم سه تا بوق پشت
سر هم می زنه بلوری هم توش نیست الان دیگه تند تند بوق می زنه
rebuild کن اول
بعد کابلها رو 5 دقیقه بکش ببین درست میشه یانه ؟
اگر نشه یه Backup بگیر فریمور رو reinstall کن احتمالا فیکس باشه . 3 بوق نباید اصولا بزنی ولی عموما موقعی که هارد داره کار میکنه یا app چیزی باشه سریع خاموش کنه بوق میزنه.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
هارده 4 چیزه خاصی نیست. هارد 2.5 اینچی لپتات بهش میخوره !
والا اینم راهی هست که میشه امتحان کردی ولی خب گارانتی بر درست شدنش رو من نمیتونم بدم

rebuild کن اول
بعد کابلها رو 5 دقیقه بکش ببین درست میشه یانه ؟
اگر نشه یه Backup بگیر فریمور رو reinstall کن احتمالا فیکس باشه . 3 بوق نباید اصولا بزنی ولی عموما موقعی که هارد داره کار میکنه یا app چیزی باشه سریع خاموش کنه بوق میزنه.

کار اول و دوم انجام دادم نشد backup می گیرم ببینم چی میشه بازم دمت گرم

gamerrr

کاربر سایت
Apr 22, 2015
25
سلام دوستان یکی از دوستان یه پلی4 خریده 4هفته پیش خیلی روون کار میکرد تا دیشب دستگاه روشن میکنه بره تو بازی دستگاه خاموش میشه هرچی سعی میکنه روشن بشه میره به صفحه ابی که یا دستگاه باید اپدیت بشه یا باید خاموش،دستگاه هم اپدیت با فلش کردم و هم انلاین بازم برمیگرده به همون صفحه ابی،چش شده لطفا جواب بدید؟؟؟

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
228
نام
peyman
سلام به همگی.من ps4 3 ماه خریدم مشکلی نداشت تا چندوقت پیش جدیدا خود به خود دیسک بازی رو میده بیرون.خیلی دنباله راه حل گشتم.ولی هیچ کدوم جواب نمیده .خواهشا اگر کسی میتونه رهانمایی کنن یا بگه مشکل دقیقا چیه چون اگر قابل حل نیست من برم دستگاه رو عوض یکی دیگه بگیرم.

gokhan

کاربر سایت
Jul 12, 2015
3
با سلام و خسته نباشید
آقا الان جند روزیه که من وقتی دستگاه خاموشه میخوام دکمه پاور رو بزنم روشن نمیشه ولی با دکمه ejectوبا دکمهps رو دسه با میشه مشکل از جیه/

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام به همگی.من ps4 3 ماه خریدم مشکلی نداشت تا چندوقت پیش جدیدا خود به خود دیسک بازی رو میده بیرون.خیلی دنباله راه حل گشتم.ولی هیچ کدوم جواب نمیده .خواهشا اگر کسی میتونه رهانمایی کنن یا بگه مشکل دقیقا چیه چون اگر قابل حل نیست من برم دستگاه رو عوض یکی دیگه بگیرم.

سلام
ببین دوست عزیز من خودم یکسال پیش جزو اولین افرادی بودم که کنسولم این مشکل اتو اجکت رو پیدا کرد و کنسولم ریجن 1 و تولید 2013 بود ... تمام راههای مختلف از ریبیلد دیتابیس بگیر تا عمودی گذاشتن کنسول رو هم تست کردم ولی باز این مشکل برمیگشت
من خرداد سال پیش تو فروم سونی یک روش رو امتحان کردم و از اون روز تا الان کنسولم حتی یک بار هم دیگه اتو اجکت نداده ( این روش رو یک نفر تو فروم سونی گذاشته بود و من ازش استفاده کردم)
واسه این روش کنسول باید باز بشه ( 4 تا پیچ پشت کنسول رو کافیه باز کنید و قاب قسمت زیری رو در بیارید ) و در قسمت دکمه اجکت یک پایه نقره ای رنگ هستش که به یک صفحه طلایی برخورد میکنه ... شما فقط باید با یک پیچ گوشتی کمی این پایه نقره ای و اون صفحه طلایی رو بخراشید ... همین

با اینکار مشکل اتو اجکت کنسول من به کل حل شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر