مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام دوستان, امروز دستگاه رو روشن کردم بعد 10 دقیقه خود به خود خاموش شد و نه از دکمه ی ps روشن شد نه از لمسی.. از برق کشیدمش بعد 2 دقیقه زدم به برق و دستگاه روشن شد.. رفت تو safe mode و لود کرد و بالا اومد.. ( محافظ برق هم دارم.. ) دوباره بعد از 3 - 4 ساعت وسط بازی دستینی یدفه دستگاه یه صدای عجیبی در آورد ( مثل تو کامپوتر وقتی blue screen error رو میده سیستم یه صدای عجیبی در میاره 2 - 3 ثانیه بعد restart میشه..) تو بازی دستینی صفحه هنگ کرد و دستگاه دوباری خاموش شد..:( فعلا بازش نکردم اومدم اینجا دنبال راه چاره.. راهنمایی دقیق کنید خیلی ممنون میشم...

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
به نظرم همون کارایی که گفتیم ( همچنین Navid ) انجام بدی باید درست بشه
قاعدتا یه باگه نرم افزاری هست
save ها رو میتونی backup بگیری . میمونه دانلود هات که فقط باید از اول دوباره انجام بدی :(

رفتم دلو زدم به دریا و هم ریست کردم و هم intiliaze اما بازم همون مشکل هست. حتی تو منو هم این مشکلو دارم.:(( صدا خرت خرت میکنه. نکنه سخت افزاری باشه:-o

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
اون صدا كه ميگي احتمالا صداي هارده شايد هاردت مشكل داره. تو pc منم هاردش خرت خرت ميكنه و گاها ريست ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
نه دوست عزیز. منظورم صدای بازی و منو هست که از سینمای خانگی یا هدست پخش میشه. به صداهای سخت افزار کنسول کاری ندارم. پستهای قبلی رو بخونی متوجه میشی.;)

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
اگه مشکل صدایی که میگین از خروجی تلویزیون یا اسپیکر باشه احتمالا با با تعویض کابل hdmi درست میشه، چون کیفیت کابل hdmi توی جعبش همچین تعریفی نیست!
دوستان بازی که میکنم بعضی وقت ها یهو از بازی میپره بیرون و یه لودینگ میکنه دوباره باید بازی رو اجرا کنم! مشکل از چی هست!:-/ آخرین آپدیت دستگاه هم نصبه!:-s یه بار تو درایو کلاب اینجوری شد یه بار هم تو اساسین کرید یونیتی!!
داداش مساله ای نیست عادیه!برای همه پیش میاد، بیشتر این اتفاق زمانی میوفته که با بخش انلاین بازی کار میکنید.
یکجور باگ نرم افزاری هست که بعیده حل بشه!
( حداقل تو ps3 که مشکل فریز بود از همون اول تا همین اواخر با اپدیت هم درست نشده بود،):(

wanted11

کاربر سایت
Dec 17, 2014
6
دوستان یه سوال من تازه ps4 گرفتم موقع بازی کیلزون صدا میده فن دستگاه نه خیلی زیاده نه خیلی کم میخواستم بدونم طبیعیه یا نه.؟؟؟ یه جا زنگ زدم گفت کلا نباید 4 صدا بده موقع بازی راهنمایی کنید ممنون میشم

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
دوستان یه سوال من تازه ps4 گرفتم موقع بازی کیلزون صدا میده فن دستگاه نه خیلی زیاده نه خیلی کم میخواستم بدونم طبیعیه یا نه.؟؟؟ یه جا زنگ زدم گفت کلا نباید 4 صدا بده موقع بازی راهنمایی کنید ممنون میشم
زیاد رو این چیزا حساس نشید دوست من.
البته برای کیلزون و اینفیموس عادی هست.

rezab1374

کاربر سایت
Jun 16, 2014
15
سلام دوستان من تو شهرستانم هنوز پلی4‏ نخریدم اینجا تابستون هفته ای حداقل 10بار زمستون هم هفته ای حداقل ‏4بار برقا قطع میشه زمانش هم مشخص نیس کی میره کی میاد به نظرتون خریدن پلی4‏ به صلاحه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من تو شهرستانم هنوز پلی4‏ نخریدم اینجا تابستون هفته ای حداقل 10بار زمستون هم هفته ای حداقل ‏4بار برقا قطع میشه زمانش هم مشخص نیس کی میره کی میاد به نظرتون خریدن پلی4‏ به صلاحه؟
خاموش شدن 4 در حالته کار کردن میتونه صدمه در دراز مدت وارد کنه ( نه 100% ها . ولی احتمالش هست )
در مورده بقیه صدمه های که میتونه وارد بشه این هست که 90% موقه ها دستگاه خودش Recovery میکنه ولی اگر مشکلی برای data روی هارد پیش بیاد و خراب بشه ممکنه منجر به فرمت بشه. احتمال خراب شدن هارد هم هست.

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
سلام بچه ها من مشکلی دستگاهم پیدا کرده وقتی دکمه روشن شدن میزنم دستگاه درجا خاموش میشه مجبور شدم 7 بار از برق بکشم تا روشن بشه کابل اچ دی و پاورم عوض کردم درست بشو نیست چکار کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها من مشکلی دستگاهم پیدا کرده وقتی دکمه روشن شدن میزنم دستگاه درجا خاموش میشه مجبور شدم 7 بار از برق بکشم تا روشن بشه کابل اچ دی و پاورم عوض کردم درست بشو نیست چکار کنم؟
توی safe mode نمیره ؟
سعی کن یه دوشاخه دیگه جایه دیگه امتحان کنی
اگر نه که مشکل هم میتونه از خراب شدن هارد باشه هم میتونه مشکله Power باشه .

بعد درست متوجه نمیشم پستت رو . 7 بار برای چی از برق کشیدی ؟ یعنی 7 بار کشیدی بعد روشن شد ×_×؟ بعد دوباره مشکل پیدا کرد ؟

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
از اینا بگیرمحافظ برق ups

THE.DARK.ANGEL

کاربر سایت
Jun 11, 2009
46
نام
نیما

کنسول زمین افتاده ؟ یا ضربه خورده ؟

من هفته پیش گربم کنسولو از رو میز زمین انداخت :)) و دیگه روشن نشد . )x وقتی روشن میکردم کنسول روشن میشد و صدای فن و هارد میومد که فعال شدن و چراق آبی روشن میشد ولی 2 ثانه بعد روشن کردن اول یک صدای تیک میومد (صدای رله پاور) و بعد خاموش میشد . هارد عوض کردم نشد . دستگاهو باز کردم و پاور کاملا چک کردم و بطور دستی روشن کردم و دامی لود هم استفاده کردم و بعد چک کردن همه چیز پاور (ولتاژ 12 4.7 ) کاملا درست بود . از نظر ظاهری مادربرد هم اسیبی دیده نمشد . با تحقیقاتی که از نت و چند شرکت تعمیر کنسول آمریکایی کردم متوجه شدم 99% مشکل روشن نشدن کنسول بعد ضربه بر اثر قطع شدن کانکشن های میان برد و APU . کنسول 3 روزه فرستادم تهران تا ریبال کنن.:-ss[-o< نتیجه رو بعد تحویل اعلام میکنم .

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
توی safe mode نمیره ؟
سعی کن یه دوشاخه دیگه جایه دیگه امتحان کنی
اگر نه که مشکل هم میتونه از خراب شدن هارد باشه هم میتونه مشکله Power باشه .

بعد درست متوجه نمیشم پستت رو . 7 بار برای چی از برق کشیدی ؟ یعنی 7 بار کشیدی بعد روشن شد ×_×؟ بعد دوباره مشکل پیدا کرد ؟

ارمان همینطور دوستم میگه شده ولی از هیچ جایی نیافتاده . روشن میکردم خاموش میشد . هفت یا هشت بار اینجور شد بعد دستگاه روشن شد. این مشکلم داءمی نیست مثلا روزی یکبار یا روزی چند بار یا اصلا هیچ.
کابل پاور هم عوض کردم و جای دیگه هم تست کردم باز اینجور میشه...

کنسول زمین افتاده ؟ یا ضربه خورده ؟

من هفته پیش گربم کنسولو از رو میز زمین انداخت :)) و دیگه روشن نشد . )x وقتی روشن میکردم کنسول روشن میشد و صدای فن و هارد میومد که فعال شدن و چراق آبی روشن میشد ولی 2 ثانه بعد روشن کردن اول یک صدای تیک میومد (صدای رله پاور) و بعد خاموش میشد . هارد عوض کردم نشد . دستگاهو باز کردم و پاور کاملا چک کردم و بطور دستی روشن کردم و دامی لود هم استفاده کردم و بعد چک کردن همه چیز پاور (ولتاژ 12 4.7 ) کاملا درست بود . از نظر ظاهری مادربرد هم اسیبی دیده نمشد . با تحقیقاتی که از نت و چند شرکت تعمیر کنسول آمریکایی کردم متوجه شدم 99% مشکل روشن نشدن کنسول بعد ضربه بر اثر قطع شدن کانکشن های میان برد و APU . کنسول 3 روزه فرستادم تهران تا ریبال کنن.:-ss[-o< نتیجه رو بعد تحویل اعلام میکنم .

کی تحویلت میدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر