مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

PS_LORD

کاربر سایت
Dec 10, 2014
10
بله فرقش رو ميدونم برق dc خطري نداري ولي اگه قبل قبل تبديل اتصالي بده چي ؟
به نظر من هر وسيله الكتريكى لازمه داشته باشه حالا نظر شما رو نميدونم
كابل به محض اينكه وارد دستكاه ميشه ميره داخل ترانس, قبلش هم اتصالي كنه به دستكاه مربوط نميشه يعني اصلا وارد دستكاه نميشه! درضمن سيم رابط هم اتصالي داشته باشه به محض اينكه برق وارد دو شاخه بشه عمل ميكنه. حرف شما مثل اين ميمونه كه مثلا از هر موبايلي سيم ارث آويزون باشه!

Axe

کاربر سایت
Jan 18, 2011
47
دوستان بازی ها روی دستگاه من به صورت 1080p اجرا نمیشن و بالا و پایین صفحه خط سیاه میندازه از توی منوی ستینگ هم روی 1080p گذاشتمش ولی بازم اینجوریه راهی برای حل این مشکل هست ؟

The_Empire

کاربر سایت
Dec 22, 2014
36
اخه برادر من خودم رشتم الكتروتكنيكه!فرق AC/DC رو ميدوني؟ برق DC اصلا خطري نداره.

DC خطر نداره؟ lol
شما یک وصیت نامه بنویس بعد یه مبدل AC/DC اه 220 بزن به پریز خونتون دو سرش رو بگیر دستت ، به رحمت ایزدی می پیوندی

AminRonaldo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
38
نام
Amin
سلام
دوستان 2 روز پیش بود که سونی اخطار داد که سرور ها دست تعمیره به نت وصل نمیشه
اما الان دو روزه کلا به نت وصل نمیشه و هیچ اخطاری هم نمیده
نمیدونم چیکار کنم
مشکل چیه لطفا کمک کنید

javad7722

کاربر سایت
Dec 6, 2014
21
سلام
دوستان 2 روز پیش بود که سونی اخطار داد که سرور ها دست تعمیره به نت وصل نمیشه
اما الان دو روزه کلا به نت وصل نمیشه و هیچ اخطاری هم نمیده
نمیدونم چیکار کنم
مشکل چیه لطفا کمک کنید

نگران نباشید مشکل از شما نیست . سرور های psn همچنان از دسترس خارج هستند :

سرویس PSN دوباره از کار افتاد

تنها ساعاتی پس از به کار افتادن سرویس PSN دوباره این سرویس توسط گروه LIZARD مورد حمله DDOS قرار گرفت و باز هم از دسترس کاربران خارج شد.
همین امروز بود که شرکت سونی با ارائه یک آپدیت جدید مشکلات سرویس را تقریبا حل کرده بود که دوباره حملات DDOS گروه لیزارد این سرویس را که به صورت تدریجی در حال راه اندازی مجدد بود را از کار انداخت، این در حالی بود که اپدیت منتشر شده به طور کامل مشکل را رفع نکرده بود و هنوز تعدادی از کاربران از دسترسی به PSN محروم بودند.
بر همین اساس امروز شرکت سونی در تویتر خود اعلام کرد که:
ما می دانیم که بسیاری از کاربران با مشکل وصل شدن به سرویس PSN رو به رو هستند اما متخصصین ما به دنبال رفع این مشکل هستند.
همچنین سونی ذکر کرد که متخصصین دلیل اصلی مشکل را یافته اند و هم اکنون در حال تلاش برای رفع مشکل هستند اما PSN همچنان آفلاین است.
در چند روز گذشته سونی و سرویس PSN از مشکلات حملات DDOS یا به طور کامل distributed denial-of-service که به معنای جلوگیری از ارائه خدمات است رنج می برد که دلیل اصلی بروز این مشکل گروه موسوم به لیزارد است که از روز کریسمس دوباره حملات خود را آغاز کرده است.
بازی های Destiny, Grand Theft Auto V , Call of duty و بسیاری بازی های دیگر از مجموعه بازی هایی هستند که بازیکنان سعی در انجام آنها به صورت آنلاین از طریق PSN را دارند و موفق نمی شوند.
مشکلات PSN از جایی بیشتر شد که تقریبا این گروه حملات خود را به Xbox live قطع کرده اند و حد اکثر توجه را بر روی این سرویس قرار داده اند اما هم اکنون اخبار حاکی از این است که Xbox live بدون مشکل در حال سرویس دهی است.

منبع : gamezone

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
آقا قضیه چیه که ms از این خطر‌ها جون سالم به در برده و خیلی راحت در دسترس اما هنوز psn مشکل داره ؟نکنه دست ms پشت پرده هست می‌خواد کاربرای psn و بکشه سمت xbl??:d

javad7722

کاربر سایت
Dec 6, 2014
21
آقا قضیه چیه که ms از این خطر‌ها جون سالم به در برده و خیلی راحت در دسترس اما هنوز psn مشکل داره ؟نکنه دست ms پشت پرده هست می‌خواد کاربرای psn و بکشه سمت xbl??:d

xbl در دسترس هست ؟
بعید نیست مایکروسافت بتونه زودتر سیستمشو درست بکنه ناسلامتی قول نرم افزاریه دنیاست .

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
جدا چرا لایو سالمه؟
یه حسی دارم اینا متاثر از فیلم سونی پیکچره حالا اومدن حال سونی رو بگیرن :d

Legend quick0n

کاربر سایت
Dec 4, 2014
65
نام
PooRia
xbl در دسترس هست ؟
بعید نیست مایکروسافت بتونه زودتر سیستمشو درست بکنه ناسلامتی قول نرم افزاریه دنیاست .
آرهxbl اوکیه من راحت وصل میشم دیروز یکم مشکل داشتم اما امروز بازی در نیوورد اماpsn نمیتونم وصل شم
البته psn دیروز ۲بار وصل شدم اما دیگه نشد

- - -ویرایش - - -

جدا چرا لایو سالمه؟
یه حسی دارم اینا متاثر از فیلم سونی پیکچره حالا اومدن حال سونی رو بگیرن :d
آخه گروه لیزارد اعلام کرده بودن که ما داریم اینکارو می‌کنیم اما سوالی که هست اینه که چرا بی‌خیال xbl شدن ؟ یا زیر میزی گرفتن یا xbl راهی‌ واسه جلوگیری پیدا کرده اگر راهی‌ پیدا کرده باید psn هم از همین راه استفاده میکرد و سرور و از حالت down در میاورد

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
Psn کاملا وصله من همین 5 دقیقه پیش بازی میکردم
همین الان با pc رفتم قعطه
viewer.php
[/URL][/IMG]

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
نمیدونم والا من که داشتم فیفا میدم استور هم رفتم شاید بعد از اینکه که آفلاین شدم قطع شد ولی تا نیم ساعت پیش okبود
شانس اوردی :d
والا من از هفته پیش که گرفتم کنسول رو فقط تونستم ساین این بشم تمام :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر