مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ASHKAN BIGDELI

کاربر سایت
Dec 23, 2014
10
من واقعا قصدم خرید ps4بود از همه بچه ها که مشکلاتو حل میکنن ممنون واقعا ممنوووووووون خیلی مردید.
اما واقعا میترسم. میگید 2014 بگیر میگید ریجن 2 بگیر اما بعضی از مشکلات ادم رو میترسونه. من واقعا ترس برم داشت با مشکلات درسته کسی که کنسولش سالمه تمیاد حرفی بزنه اما بازم...........
از صفحه ی 100 شروع به خوندن کردم خیلی چیزا فهمیدم واقعا اطلاعاتم بالا رفت اما 1 چیز میخوام ازتون بخوام خودتون از کحا گرفتید که براتون داره خوب کار میکنه؟خیلیا مثل من در حال تحقیقن خیلیا. به فکرشون باشید و بگید کنسول ریجن2و 2014رو از کجا بگیرن. به قول خودتون ادم میاد اینجا افسرده میشه. حداقل شماره ای از خودتون بدید ادم تو وایبری لاینی باهاتون بحرفه ممنون میشم
بازم ممنون که مشکلات بچه ها رو پیگیری میکنید کار بزرگی انجام میدید.

ببخشید سرتون رو درد اوردم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
برای از بین رفتن صدای L2/R2 دو تا راه هست

1) عطر بزنید :D
2) بازی کنید :D

لازم نیست دسته رو باز کنید، چند روز پشت سر هم بازی کنید یا همین جور L2/R2 رو فشار بدید، دیگه صدا نمیده.

اون دوستمونم که از خرید منصرف شده، شما هر وسیله برقی بخوای بخری امکان خراب شدنش هست. اگه بخوای این طوری تصمیم بگیری که کلاً هیچی نباید بخری.

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
دوستان صدا دادن دسته باور كنيد مشكل بزرگي نيست كه اينجا مطرح ميكنيد.حالا دسته يكم صدا بده اسمان به زمين ميرسه.من بعضي سوالات رو واقعا درك نميكنم:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من واقعا قصدم خرید ps4بود از همه بچه ها که مشکلاتو حل میکنن ممنون واقعا ممنوووووووون خیلی مردید.
اما واقعا میترسم. میگید 2014 بگیر میگید ریجن 2 بگیر اما بعضی از مشکلات ادم رو میترسونه. من واقعا ترس برم داشت با مشکلات درسته کسی که کنسولش سالمه تمیاد حرفی بزنه اما بازم...........
از صفحه ی 100 شروع به خوندن کردم خیلی چیزا فهمیدم واقعا اطلاعاتم بالا رفت اما 1 چیز میخوام ازتون بخوام خودتون از کحا گرفتید که براتون داره خوب کار میکنه؟خیلیا مثل من در حال تحقیقن خیلیا. به فکرشون باشید و بگید کنسول ریجن2و 2014رو از کجا بگیرن. به قول خودتون ادم میاد اینجا افسرده میشه. حداقل شماره ای از خودتون بدید ادم تو وایبری لاینی باهاتون بحرفه ممنون میشم

تشکر عزیز
من همیشه گفتم الان میگم یه مقداریش حساسیت زیادی هست ... البته حقم دارن همه عزیزان . مثلا ما اینجا کنسول میخرم هم گارانتی درست حسابی هست هم اینکه قیمتش برای ما زیاد نیست ولی توی ایران این مورد فرق داره . هم قیمت بالاست هم اینکه صرفا گارنتی خیلی عالی نیست برای این کنسول ( شایدم هست من نمیدونم ) ولی روی همین حساب حساسیت هم میاد که طبیعی هست . اما بازم خوده من کنسول برای زمان لانچ 2013 هست و تا الان کوچکترین مشکلی هم نداشته و دارم استفاده میکنم . بازم میگم خرابی کنسولهای کم بوده و خیلی از مشکلات باگ و ... اینا رو با چند مورده ساده میشه برطرف کرد که خب این مساعل طبیعی هست و ممکنه همیشه پیش بیاد ... اون میزان خرابی هایی که باعث شده کاربر نتونه از کنسول استفاده کنه کم بوده . اطمینان داشته باش اگر زیاد بود سونی حتم اعلام میکردو عملی به انجام میومد
به هر حال که خواستی بخری موفق باشی و نگرانش زیاد نباشه
gud luk

ASHKAN BIGDELI

کاربر سایت
Dec 23, 2014
10
نمیدونم چی بگم والا. امیدوارم برای خرید مشکلی پیش نیاد. راستی دوستان گارانتی لادز الکترونیک به گوشتون خورده؟یا 1 چی تو همین مایه ها؟کسی هست اطلاعاتی داشته باشه که محصولاتشون خوب هست یا نه؟حاظرم 100تومن گرونتر بدم اما چیز درست بگیرم. اون داداش گلم که گفته نباید با این تفسیر وسیله برقی گرفت من بهش میگم تو فکر. کن مثلا
1برند میاد جنساش رو به عالی ترین شکل میزنه اما 1 محصولش امارش درمیاد به صورت تقریبی بازم میگم تقریبیییییی اون محصول بد شده یا درست کار نکرده. شما سراغ اون 1 محصول میری؟بازم میگم برند خوبه اما اون 1 محصول.........
به ما حق بده نگران باشیم داداش گل. منم حق میدم حساسیت ها بالاست اما 1 ایراداتی واقعا حقه

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
نمیدونم چی بگم والا. امیدوارم برای خرید مشکلی پیش نیاد. راستی دوستان گارانتی لادز الکترونیک به گوشتون خورده؟یا 1 چی تو همین مایه ها؟کسی هست اطلاعاتی داشته باشه که محصولاتشون خوب هست یا نه؟حاظرم 100تومن گرونتر بدم اما چیز درست بگیرم. اون داداش گلم که گفته نباید با این تفسیر وسیله برقی گرفت من بهش میگم تو فکر. کن مثلا
1برند میاد جنساش رو به عالی ترین شکل میزنه اما 1 محصولش امارش درمیاد به صورت تقریبی بازم میگم تقریبیییییی اون محصول بد شده یا درست کار نکرده. شما سراغ اون 1 محصول میری؟بازم میگم برند خوبه اما اون 1 محصول.........
به ما حق بده نگران باشیم داداش گل. منم حق میدم حساسیت ها بالاست اما 1 ایراداتی واقعا حقه
داداش من باكمال احترام ولي زيادى حساسى ها :d
گارانتي لاديز الكترونيك گارانتي معتبري هست باسابقه و عالى
من هم ps3 و ps4 رو باهمين گارانتي گرفتم
دليلش هم اينه كه نماينده فروش عالي داره هم منصف و هم با احترام برخورد ميكنن دستگاه اگه مشكلي داشته
باشه اصلا لازم گارانتي ببري خود فروشگاه رسيدگي ميكنه . در ضمن هر نوع تست بخوايي برات انجام ميدم بخواى ماساژ هم ميدن :d
در كل خاستي بگيري به تاريخ و ريجن توجه كن همين

ASHKAN BIGDELI

کاربر سایت
Dec 23, 2014
10
خخخخخخخ داداش علیرضا خیلی اقایی پس از همون لادیز الکترونیک میگیرم. راستی میشه بهم لینک فهمیدن تاریخ وریجن رو بزاری؟برای خودت رو هم میگی رسجن و سال تولید و مشخصاتش رو.دمت گرم بگی ممنونت میشم
راستی اگرم شمارتم برام بفرستی ممنونت میشم که تو وایبری لاینی اس ام اسی چیزی سوالامو بپرسم ازت

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
خخخخخخخ داداش علیرضا خیلی اقایی پس از همون لادیز الکترونیک میگیرم. راستی میشه بهم لینک فهمیدن تاریخ وریجن رو بزاری؟برای خودت رو هم میگی رسجن و سال تولید و مشخصاتش رو.دمت گرم بگی ممنونت میشم
راستی اگرم شمارتم برام بفرستی ممنونت میشم که تو وایبری لاینی اس ام اسی چیزی سوالامو بپرسم ازت
لينك نميخواد رو دستگاه نه كارتون ها رو خود دستگاه data code نوشته رو بروش مثلا زده 4c
كد گذاري به اين شكل هست ٤ نشانه سال كه ٢٠١٤ و ٤فصل سال به صورت حروف a b c d
يعني 4c توليد سه ماهه سوم ٢٠١٤ هست
براي من هم 4b هست به شماره سريال 1004a

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
همچین اماری در رابطه با PS4 نیومده که جای نگرانی و حساسیت باشه
بازم گفتم خیلی از ماهایی که خریدم داریم بدون مشکل استفاده میکنیم ...
بله متوجه هستم
موفق باشید.

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود

من خودم کنسولمو از قطر فروشگاه ویرجن پیش خرید کردم .جزو سریهای اول ریجن 2 هست/ خداروشکر مشکلی نداشتم. یک سال گارانتی شرکن ویرجن و یک سال گارانتی خود سونی همراهش بود.

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
من به گارانتی اصلا اعتقاد ندارم همیشه جنس رو بدون گارانتی خریدم هیچ مشکلی هم نداره
دوستانی که ميگن ريجن 2 بگیرید نميدونم بر چه اساسی اينو میگید قبلا هم ميگفتن ريجن 3 بگیرید بهتره ولی باور کنید هیچ فرقی از نظر خرابی ندارن الان اونايي که ريجن 1 یا 3 دارن با کنسول خراب که بازی نمیکنن میانگین خرابی هیچ کدامشان اعلام نشده حالا از هزارتا دوتاش خراب باشه دلیل نميشه
خرابی توی هر جنسی هست و اينجوری نیست که بترسی از اینکه اون یک درصد خرابی به تو بیوفته
هر ريجنی بگیرید خوبه فقط از يه جای معتبر بگیرید و سعی کنید حضوری بگیرید و تست کنید
من خودم از شهرمون کنسول ريجن 1 خریدم سری ساخت 1115A و نیم ساعت فروشنده گذاشت من تست کردم و مشکلی نبود.
+ اون مشکل دسته هم با زدن یک عطر اسپریه ای مشکل حل شد و حتی از روز اولشم درست شد.
از دوستانی که مشکلی رو حل کردند در این تاریک، ازشون نهایت تشکر رو دارم.
پس با خیال راحت بگیرید ولی سعی کنید از يه جای مطمئن بگیرید.
موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
من به گارانتی اصلا اعتقاد ندارم همیشه جنس رو بدون گارانتی خریدم هیچ مشکلی هم نداره
دوستانی که ميگن ريجن 2 بگیرید نميدونم بر چه اساسی اينو میگید قبلا هم ميگفتن ريجن 3 بگیرید بهتره ولی باور کنید هیچ فرقی از نظر خرابی ندارن الان اونايي که ريجن 1 یا 3 دارن با کنسول خراب که بازی نمیکنن میانگین خرابی هیچ کدامشان اعلام نشده حالا از هزارتا دوتاش خراب باشه دلیل نميشه
خرابی توی هر جنسی هست و اينجوری نیست که بترسی از اینکه اون یک درصد خرابی به تو بیوفته
هر ريجنی بگیرید خوبه فقط از يه جای معتبر بگیرید و سعی کنید حضوری بگیرید و تست کنید
من خودم از شهرمون کنسول ريجن 1 خریدم سری ساخت 1115A و نیم ساعت فروشنده گذاشت من تست کردم و مشکلی نبود.
+ اون مشکل دسته هم با زدن یک عطر اسپریه ای مشکل حل شد و حتی از روز اولشم درست شد.
از دوستانی که مشکلی رو حل کردند در این تاریک، ازشون نهایت تشکر رو دارم.
پس با خیال راحت بگیرید ولی سعی کنید از يه جای مطمئن بگیرید.
موفق باشيد.
این هم یه دیدگاهه ولی دیگه خیلی بی انصافی هست مشکلات تولید اول نادیده گرفته شه
درسته از هیچ نظر ریجن محدودیت نداره ولی تولیدات سری اول مشکلاتی داشت حالا چه ریجن یک چه دو فرقی نداره
درضمن سونی و غیره نداره پورشه هم ماشین نیزنه اتیش میگیره بعد باید بگیم نه تولیدات اولش عالیه ؟!!!!!
والا دوستان xbox 360 سری اول دارند یا ps3 fat حالا چون یک نفر بو فروم دستگاهش سالم مونده باید اصل قضیه رو زیر سوال برد؟ البه منظورم شما نیستی بی احترامی نشه کلی قضیه رو در نظر بگیر
ولی جدا از این قضیه اوروپا همیشه قوانین سفت و سخت تری داره و باعث میشه ادم با اتمینان بالاتری خرید کنه این قضیه تو تولیدات خودرو کاملا مشخص هست فرقش این جاست

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
این هم یه دیدگاهه ولی دیگه خیلی بی انصافی هست مشکلات تولید اول نادیده گرفته شه
درسته از هیچ نظر ریجن محدودیت نداره ولی تولیدات سری اول مشکلاتی داشت حالا چه ریجن یک چه دو فرقی نداره
درضمن سونی و غیره نداره پورشه هم ماشین نیزنه اتیش میگیره بعد باید بگیم نه تولیدات اولش عالیه ؟!!!!!
والا دوستان xbox 360 سری اول دارند یا ps3 fat حالا چون یک نفر بو فروم دستگاهش سالم مونده باید اصل قضیه رو زیر سوال برد؟ البه منظورم شما نیستی بی احترامی نشه کلی قضیه رو در نظر بگیر
ولی جدا از این قضیه اوروپا همیشه قوانین سفت و سخت تری داره و باعث میشه ادم با اتمینان بالاتری خرید کنه این قضیه تو تولیدات خودرو کاملا مشخص هست فرقش این جاست

من در مورد تولیدات سری اول حرفی زدم؟
اصلا شما کامل متن من رو خوندید؟
دوست عزیز توی هر کالایی يه مشکلاتی هست ولی الان کنسول نو 2013 یا نیست یا کم گیر مياد و من هم تولید آخرای 2014 رو گرفتم
شما يه جوريه میگوید انگار سونی ریجن 1 و 3 رو خراب ميزنه
اگر مشکلی باشه توی همه اش هست ولی خداروشکر از کنسول های 2014 گزارشی نشده و مشکل جدی نبود.
در کل نباید با این طرز فکر جلو رفت ریجن ها هیچ فرقی ندارند از نظر مشکلات و نباید اينجوري حرف بزنید.
کم کم این هم تا دو سال ديگه درست ميشه و کسی به ریجن اهمیت نميده الان شما PS3 اورجينال هم بخوايد بخرید زیاد به ریجن اهمیت نمیدید و این کم کم بی اهمیت ميشه
کنسول ها از نظر ساختار هیچ فرقی ندارن و همه اش در یک کارخانه درست ميشن
در کل بهتون پیشنهاد ميدم زیاد به این موضوع اهمیت ندید.
موفق باشيد.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوستان ریجن دو بخرید احتمال خرابی خیلی کمه
اگه خراب شد خودم به صورت مجانی
هرهر بهتون میخندم:D
:D
خارج از شوخی احتمال خرابی جدی تو سری دو خیلی کمه به خصوص ریجن 2 ژاپن. مشکلیم پیش اومد خودم و دوستان کمک میکنن
May God lead U to the correct console (PS)D:khkhkhk:d

M.A.H

کاربر سایت
Nov 28, 2007
156
سلام
من جدیدا تو این دو سه روزه چند بار کنسول رو که با دسته خاموش میکنم سه بار پشت سرهم صدای بیپ میده بعد خاموش میشه. میخواستم بدونم علامت چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر