مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

abbas_kaveh

کاربر سایت
Aug 21, 2008
71
نام
abbas
احتمال داره دستگاه مشکل پیدا کرده باشه...
1.
کابلها رو بکش بزار کلا یه 15 دقیقه خاموش باشه بدون کابلها بعد بزن امتحان کن
اگر نشد
2.
دستت رو 7 ثانیه روی power نگه دار و بعد از دو بیپ بردار و دوباره بزار ببین از safe mode بالا میاد یا نه .
اگر اومد میتونی دستگاه رو initialize کن ( البته همه چیز پاک میشه ) اگر بالا اومد که هیچی اگر نیومد
3.
ممکنه مشکل از هارد باشه ... هارد رو در بیار ببین دستگاه بالا میاد یا نه . در صورت امکان هارد جدید تست کن ( باید اپدیت 800 مگی بریزی
4.
اگر نشد باید دستگاه رو بدی بیرون تعمییر کار قابل اطمینان ممکنه مشکل سخت افزاری پیدا کرده باشه.

ممنون از راهنمائیتون اما قبلا همه این کارهارو انجام داده بودم اما متاسفانه مشکلم حل نشد فقط دو راه مونده اونم این که یا بدم گارانتی یا بدم دست تعمیرکار که تعمیر کارم گفته پنحاه پنجاست شاید درست شه شایدم نشه اونم گفته ایراد سخت افزاری پیدا کرده بچه ها کسی رو نمیشناسید که این پی اس مارو ببره اونور تعویض کنه بیاره ثواب دارها

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
ممنون از راهنمائیتون اما قبلا همه این کارهارو انجام داده بودم اما متاسفانه مشکلم حل نشد فقط دو راه مونده اونم این که یا بدم گارانتی یا بدم دست تعمیرکار که تعمیر کارم گفته پنحاه پنجاست شاید درست شه شایدم نشه اونم گفته ایراد سخت افزاری پیدا کرده بچه ها کسی رو نمیشناسید که این پی اس مارو ببره اونور تعویض کنه بیاره ثواب دارها
بده گارانتی

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
سلام من کنسولم رو که روشن میکنم بلافاصله خاموش میشه کسی میدونه علتش چیه سونی چیزی در این باره نگفته؟

منم مشکل شما رو داشتم. آخر ازش نا امید شدم همینجوری خراب فروختمش رفت.
امیدوارم مشکلتون حل بشه و مثل من نشین ...

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان از من به شما نصيحت
هر چه كنسول رو ديرتر بگيريد ضرر كرديد اين بهم ثابت شده كه بهتون ميگم الان هم هر جوري شده كنسول رو بگيريد و منتظر كاهش قيمت نباشيد
در ضمن زياد هم روي كنسولتون حساس نباشيد بطور كلي اين كنسول صدا داره خصوصا حين خوندن ديسك ولي مشكلي نداره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگر کسی قابل اطمینان بود بده
اگر تونستی بقرستیش اونور که چه بهتر
امیدوارم مشکلت حل بشه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
داداشی کنسولو بدون محافظ زدی به برق؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

منم مشکل شما رو داشتم. آخر ازش نا امید شدم همینجوری خراب فروختمش رفت.
امیدوارم مشکلتون حل بشه و مثل من نشین ...
ینی هردفعه اینو میگی معلومه خیلی سوختی :D

oilameti

کاربر سایت
Jun 29, 2014
60
مشگل auto eject

سلام .
کنسول خاموشه یهو صدایه بوق زدن میاد اگر هم توش دیسک باهش کنسول روشن میشه و دیسک رو میده بیرون .
من اون پلاستیک eject رو در بارم مشگل حل میشه ؟ ( اگه درست نمی کنه بگید الکی به اون دست نزنم . اصلن اون برای چیه ؟)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام .
کنسول خاموشه یهو صدایه بوق زدن میاد اگر هم توش دیسک باهش کنسول روشن میشه و دیسک رو میده بیرون .
من اون پلاستیک eject رو در بارم مشگل حل میشه ؟ ( اگه درست نمی کنه بگید الکی به اون دست نزنم . اصلن اون برای چیه ؟)
اول به اندازه 3 دقیقه کابلها رو بکش و بزار دستگاه خاموش باشه بدون اتصال به کابلی بعد روشن کن ببین حل میشه یا نه . این توصیه خوده سونی هست
اون هم نمیدونم چقدر جواب داد
برای یه سری روشن کردن دستگاه رو حالت ایستاده هم جواب داده
اگر مشکل ادامه داره بایستی کارهای دیگه انجام بدی D:
تاپیکش رو سرچ کنی میاد در مورده حل کردن مشکل auto eject.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام .
توارو دربیار ردیفه:D

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام .

من این شمکل زمانی برام پیش میومد که کنسول رو جابجا میکردم.این مشکل رو داشتم تا آپدیت 2 منتشر شد.این آپدیت رو نصب کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه ( نوار پلاستیکی رو در نیوردم )

yousefkillzone

کاربر سایت
Feb 20, 2010
9
سلام دوستان ps4 من خیلی کرش میکنه و از بازی میندازه بیرون تو کال اف اینطوری بود ولی توی فارکرای مشکلی نداشت الان دوباره تو gta این مشکل رو داره ۲ بار هم دستگاه رو فورمت کردم ولی باز حل نشد لطفا کمک کنید

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
سلام .

سلام دوست عزیز منم این مشکل داشتم که با این روش حل شده

شاید یه کم روشش عجیب باشه ولی برا من جواب داده و دیگه از اون موقع تا حالا این مشکل ندارم.

اون پلاستیک زیر دکمه ایجکت یه کم به سمت خارج ببر و همینجور نگه دار بعد از همونجا که پلاستیک به سمت خارج اوردی داخلش چند بار محکم فوت کن بعد به ارامی پلاستیک بزار سر جاش {خیلی فشار نده پلاستیک به سمت داخل}

حتما قبل این کار باید کنسول رو خاموش کنید و از پریز بکشید کابل برقشو

موفق باشید.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام دوستان. یک مشکلی جدیدا برای کنترلر پیش اومده :d ( لعنت به راکستار با این دویدن کرکتر تو بازیاش :d ) دکمه × نسبت به بقیه دکمه ها یمقدار فشار میدم داخل میمونه و کلا انگار ته مونده ! با بقیه دکمه ها خیلی فرق کرده. از نظرتون بازش کنم دکمه هارو دوباره بزارم سر جاشون یا ردش کنم بره یدونه نو بخرم ؟
____
در ضمن کنسول من بعضی اوقات ایکون هاش میره رو لودینگ همشون مشکل از کجاست ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان. یک مشکلی جدیدا برای کنترلر پیش اومده :d ( لعنت به راکستار با این دویدن کرکتر تو بازیاش :d ) دکمه × نسبت به بقیه دکمه ها یمقدار فشار میدم داخل میمونه و کلا انگار ته مونده ! با بقیه دکمه ها خیلی فرق کرده. از نظرتون بازش کنم دکمه هارو دوباره بزارم سر جاشون یا ردش کنم بره یدونه نو بخرم ؟
____
در ضمن کنسول من بعضی اوقات ایکون هاش میره رو لودینگ همشون مشکل از کجاست ؟
میتونی باز کنی تمیز کنی ..... کاره ساده ای هست ! ویدیوهاش توی utub پره لول ...

---

اون یه باگ هست که از قدیم بوده ... توی reddit خونده بودم وقتی میرم توی friend request ها یا friend و کامل Load نمیشه بیرون که میان همه چی روی Load میمونه ! نمیدونم ماله شما اینطوری هست یا نه . اما بخشیش ظاهرا مربوط به نت هم بوده اما اکثریت میگن بعد از اپدیت 2 دیگه حل شد ...
ولی چیزه خاصی نیست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر