مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
بچه ها دوست من دیشب برق خونشون رفت بعد اون دستگاه روشن میشه تصویر نداره
من دستگاه رو حالت سیف مد رفتم با رسیت و ریبیلد هم نشکل حل نشد چه کار کنه این بنده خدا

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
من دستگاه رو حالت سیف مد رفتم با رسیت و ریبیلد هم نشکل حل نشد چه کار کنه این بنده خدا

به دوستت بگو با یه کابل HDMI دیگه امتحان بکنه %90 ماله کابله

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
بچه ها با تعویض کابل hd مشکل حل نشد به نظرتون مشکل از چیه
فقط صفحه safe mode میاد
ممنون میشم راهنمایی کنید

lucky one

کاربر سایت
Dec 2, 2010
436
سلام
من امروز ps4روشن کردم اصلا روشن نمیشه دیروز اپدیت کردم کار میکرد ولی امروز اصلا روش نمیشه دکمه پاور میزنم فقط صدا میده دستگاه ریجن 1 خواهشا راهنمایی کنید اصلا تصویرم بالا نمیاره؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام
من امروز ps4روشن کردم اصلا روشن نمیشه دیروز اپدیت کردم کار میکرد ولی امروز اصلا روش نمیشه دکمه پاور میزنم فقط صدا میده دستگاه ریجن 1 خواهشا راهنمایی کنید اصلا تصویرم بالا نمیاره؟

سیم برق را بکش بیرون چند لحظه صبر کن و دو باره وصل کن

وارد سیف مود میشه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نه وارد سیف مود نمیشه.سیم برقش کشیدم دوباره وصل کردمدرست نشد. راهی هست منوارد سیف مود شم
7 ثانیه دستت رو روی Power نگه دار بعد که دو بیپ زد ول کن دوباره نگه دار باید روشن شه از safe mode بالا بیاد.

matador5550

کاربر سایت
Oct 30, 2014
10
سلام دوستان من ۱ ماهه پیش رجیون ۳ را از دوبی خریدم ۲ روز اول درست بود ولی یهو مشکل بیرون اومدن دیسک پیش اومد، فقط یبار منم تو نت سرچ کردم راه حلشو پیدا کردم و خوب شد ولی دوباره در حین بازی کردن Destiny 3 بار این مشکل به وجود اومد، منم کلا بیخیالش شدم و دستگاهو جم کردم فرستادم دوبی ، یارو اولش اصلا قبول نکرد که تعویض یا تعمیرش بکنه، ولی با چک چونه راضی شد که تعمیرش بکنه حالا نمیدونم چیکارش کرد ولی گفت که درست شده، الان روز اوله آوردم خونه بعد از بازی کردن حدود نیم ساعت و تعویض ۴ دیسک بازی یهو میخواستم دیسک پنجم رو بزارم که دستگاه به هیچ وجه قبول نکرد و اصلا نمیشد دیسکو جا داد، الان باز خاموشش کردم خیلی کلافم کرده نمیدونم راه حل رفع مشکل دائمش چیه؟ همه آموزشهای سونی رو انجام دادم ولی بازم مشکل داره خواهشا بفرمایین چیکار کنم؟ مرسی
این آموزشو انجام دادما دوباره این راه حلو نگین چون با این روش مشکلش برطرف میشه ولی موقتیه و بعدا دوباره همچین مشکلی پیش میاد :
که دکمه پاور رو میگیری و بعد از شنیدن صدای دو بوق ول میکنی بعد کابلشو در میاری ۳ دیقه و …
دوستان کلا میخوام بفروشمش دیگه ناامید شدم فقط :

من رفتم تو شهرمون دستگاهمو با یدونه ریجن ۲ عوض کنم ولی فروشنده دوستمه گفت اینکارو بکنی ضرر میکنی چون ریجن ۳ از هر دوتای دیگه بهتره چون :
اولا ریجن ۳ خیلی داغ نمیکنه و اگر کپی خور بیاد چون ریجن ۳ جای بوردش خالیه فقط میشه، بعدشم هنوز بازیهای سنگین نیومده که اگه بیاد روی ریجن ۱ و ۲ کم میاره، بعدشم ریجن ۳ بلوری پخش میکنه اونا پخش نمیکنه آیا حقیقت داره این موارد؟

یه سوال دیگه دوستان ، تو ریجن 1 و 2 هم این مشکل هست؟ یا فقط مختص ریجن 3 هست؟

آخرین ویرایش:

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
سلام

دوست عزیز این مشکل برای منم پیش اومده بود و دستگاه الان 3 ماهه که دست تعمیرکار هستش و الان میگه که مشکل از ic logo کنسول هستش ! احتمالا مشکل کنسول شما هم همینه :(

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
آدم پستای اینجا رو میخونه از زندگی کردن بیزار میشه . شب خوابیده صبح بلند شده دیگه PS4 نفس نمیکشیده ! . همین که دستمون به جایی بند نیست واقعا ظلمه

- - -ویرایش - - -

بچه ها باتری دسته چند قیمته ؟؟؟ :| . دسته دیگه شارژ نمیشه :(( . صفره شارژ . از دیشب تا صبحم توی شارژ بوده بازم میگه خالیه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان من ۱ ماهه پیش رجیون ۳ را از دوبی خریدم ۲ روز اول درست بود ولی یهو مشکل بیرون اومدن دیسک پیش اومد، فقط یبار منم تو نت سرچ کردم راه حلشو پیدا کردم و خوب شد ولی دوباره در حین بازی کردن Destiny 3 بار این مشکل به وجود اومد، منم کلا بیخیالش شدم و دستگاهو جم کردم فرستادم دوبی ، یارو اولش اصلا قبول نکرد که تعویض یا تعمیرش بکنه، ولی با چک چونه راضی شد که تعمیرش بکنه حالا نمیدونم چیکارش کرد ولی گفت که درست شده، الان روز اوله آوردم خونه بعد از بازی کردن حدود نیم ساعت و تعویض ۴ دیسک بازی یهو میخواستم دیسک پنجم رو بزارم که دستگاه به هیچ وجه قبول نکرد و اصلا نمیشد دیسکو جا داد، الان باز خاموشش کردم خیلی کلافم کرده نمیدونم راه حل رفع مشکل دائمش چیه؟ همه آموزشهای سونی رو انجام دادم ولی بازم مشکل داره خواهشا بفرمایین چیکار کنم؟ مرسی
این آموزشو انجام دادما دوباره این راه حلو نگین چون با این روش مشکلش برطرف میشه ولی موقتیه و بعدا دوباره همچین مشکلی پیش میاد :
که دکمه پاور رو میگیری و بعد از شنیدن صدای دو بوق ول میکنی بعد کابلشو در میاری ۳ دیقه و …

من رفتم تو شهرمون دستگاهمو با یدونه ریجن ۲ عوض کنم ولی فروشنده دوستمه گفت اینکارو بکنی ضرر میکنی چون ریجن ۳ از هر دوتای دیگه بهتره چون :
اولا ریجن ۳ خیلی داغ نمیکنه و اگر کپی خور بیاد چون ریجن ۳ جای بوردش خالیه فقط میشه، بعدشم هنوز بازیهای سنگین نیومده که اگه بیاد روی ریجن ۱ و ۲ کم میاره، بعدشم ریجن ۳ بلوری پخش میکنه اونا پخش نمیکنه آیا حقیقت داره این موارد؟

دوست فروشنده ات چرت گفته
نوارهای زیر کنسول رو در بیار درست میشه
اره این خرابی واسه همه ریجنها هست مخصوصا 1 ولی توی 2 کمتربوده

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
آدم پستای اینجا رو میخونه از زندگی کردن بیزار میشه . شب خوابیده صبح بلند شده دیگه PS4 نفس نمیکشیده ! . همین که دستمون به جایی بند نیست واقعا ظلمه

- - -ویرایش - - -

بچه ها باتری دسته چند قیمته ؟؟؟ :| . دسته دیگه شارژ نمیشه :(( . صفره شارژ . از دیشب تا صبحم توی شارژ بوده بازم میگه خالیه .

حرف دل منو زدی :(
3 ماه پیش در چنین روزی داشتم تا 3 نصفه شب cod : ghost بازی میکردم ( search & destroy توی اون مپی که تو جنگل بود ( خیلی اون مپو دوست میداشتم :( )) صبحش که بلند شدم دیدم که کنسولم به رحمت خدا رفت :((
من یقرا مع فاتحم الصلوات ... ( باقی عمر کنسول های شما دوستان بشه انشاالله )

- - -ویرایش - - -

دوست فروشنده ات چرت گفته
نوارهای زیر کنسول رو در بیار درست میشه
اره این خرابی واسه همه ریجنها هست مخصوصا 1 ولی توی 2 کمتربوده

تایید میشه !
قطعات و نحوه ی چینش آنها در همه ی region ها مشابه هست اما کیفیت برخی قطعات در بعضی کنسول های یک region خاص متاسفانه پایین بوده ( مثلا کیفیت پاور region 1 واقعا افتضاح هست و بدلیل نوسانات برق ایران خرید این region رو در ایران پیشنهاد نمیکنم )

- - -ویرایش - - -

دوستان بازی هایی که بوسیله ی قابلیت share در کنسول ریخته میشه رو میشه آنلاینم بازی کرد یا فقط آفلاین میشه زد ؟ ( با توجه به اینکه همزمان به چند نفر فروخته میشن اگه در آن واحد 2 تا از خریدارا آن بشن از سرور کیک نمیشن ؟ )

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
- - -ویرایش - - -

دوستان بازی هایی که بوسیله ی قابلیت share در کنسول ریخته میشه رو میشه آنلاینم بازی کرد یا فقط آفلاین میشه زد ؟ ( با توجه به اینکه همزمان به چند نفر فروخته میشن اگه در آن واحد 2 تا از خریدارا آن بشن از سرور کیک نمیشن ؟ )
انلاینم میشه زد

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha

وقعا حرف هاش رو گوش کردی .....!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر