مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
883
نام
محمد حسین
با سلام
دوستان کنسول من هر یکی دو روز یه بار یه بار وسط بازی دیسک رو بیرون میزنه و من باید حتما چند دقیقه ای کنسول رو خاموش کنم و سرپاش کنم و بعد روشنش کنم تا دوباره برا مدت کوتاهی درست بشه،
خواستم بدونم چی کار کنم که به صورت دائمی این مشکل حل بشه ؟ حتی اون تیکه پلاستیک زیر دکمه اجکت هم کندم اما بازم بعد از چند روز دیسک رو زد بیرون و همون آش و همون کاسه.

راهی داره یا مشکل محصوب میشه ؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
با سلام
دوستان کنسول من هر یکی دو روز یه بار یه بار وسط بازی دیسک رو بیرون میزنه و من باید حتما چند دقیقه ای کنسول رو خاموش کنم و سرپاش کنم و بعد روشنش کنم تا دوباره برا مدت کوتاهی درست بشه،
خواستم بدونم چی کار کنم که به صورت دائمی این مشکل حل بشه ؟ حتی اون تیکه پلاستیک زیر دکمه اجکت هم کندم اما بازم بعد از چند روز دیسک رو زد بیرون و همون آش و همون کاسه.

راهی داره یا مشکل محصوب میشه ؟
ارتفاع کنسول رو یکم از محل قرار گیریش زیاد کنید

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
سلام
دوستان امروز که اومدم کنسولو روشن کنم، موقعی که منوش بالا اومد دیدم منوش اصلا صدا نداره، تصویرشم دون دونه!!!!
یکدور کنسولو روشن خاموش کردم درست شد، تنها تغییری که روز قبل تو منو دادم اینکه rgb رو روی full گذاشتم
فقط موقعی که مشکل پیش اومد به ذهنم نرسید که تلویزیون رو روشن خاموش کنم شاید درست بشه، و سریع کنسولو روشن خاموش کردم!
کابل hdmi رو هم کمی تکان دادم دیدم سالمه، تصویر تغییری نکرد،
حالا سوالم اینکه این مشکل بی صدایی و دوندون شدن چه زمانی پیش میاد؟؟؟ ایا بخاطر این بوده که من rgb رو فول کردم؟؟؟؟
مشکل از تلویزیون بوده که نتونسته خودشو هماهنگ کنه یا کنسول؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
من خودم چندین بار با این مشکل مواجه شدم
چیز خاصی نیست
یه بار برگردی رو تلویزیون و دوباره بری روی hdmi مشکل حل میشه حتی نیاز به خاموش روشن کردن هم نیست

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
کنسول من همچنان برخی اوقات به طور خودکار به حالت standby میره ...
کسی همچین مشکلی داشته ؟!
ریجن 2 ژاپن ساخت دسامبر 2013

oilameti

کاربر سایت
Jun 29, 2014
60
سلام . جدیدن واسم یه مشگلی پیش اومده . کنسول خود به خود روشن میشه و سیدی رو میده بیرون چیکار باید بکنم ؟؟؟
سیدی هم تو نمی ره دیگه مگر این که از برق بکشی و یخورده دیگه امتحان کنی . لطفا جواب بدید .

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام . جدیدن واسم یه مشگلی پیش اومده . کنسول خود به خود روشن میشه و سیدی رو میده بیرون چیکار باید بکنم ؟؟؟
سیدی هم تو نمی ره دیگه مگر این که از برق بکشی و یخورده دیگه امتحان کنی . لطفا جواب بدید .
مشکل اتواجکت داره کنسولت؟ احتمالا واسه همونه دیگه!
یکی از بچه ها یه راه حل واسه من پیام خصوصی کرد که مشکل اتو اجکت رو کامل حل میکنه هنوز وقت نکردم تست کنم ولی روش ایشون کاملا منطقیه به نظرم.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
کنسول من همچنان برخی اوقات به طور خودکار به حالت standby میره ...
کسی همچین مشکلی داشته ؟!
ریجن 2 ژاپن ساخت دسامبر 2013
این مشکل نیست که.
برید به بخش ستینگ یه چیزی باید باشه به اسم Automatic standby که دو حالت گیم و منو داره. هر دو تا رو Off کنید

sajadashtari

کاربر سایت
Nov 19, 2007
65
سلام

من دیروز بازی متال گِر رو گرفتم ، دیسک بازی سالم و تمیز بود گذاشتم داخل دسگاه نصب شد ، زمانی که وارد بازی شدم توی لودینگ تا داخل منو درایو دسگاه صدای وحشتناکی میداد و صداش هم همینطور بیشتر میشد ، ظاهرا دیسک رو میخوند و وارد بازی هم شدم ولی از اونجایی که صداش وحشتناک بود قیدش رو زدم ، تا حالا 8-7 تا بازی روی دسگاه بازی کردم و چنین مشکلی هم نداشتم ولی این یکی نمیدونم چرا اینطوری شد !

از دوستان کسی تا حالا چنین مشکلی داشته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر