مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
سلام
آقا من داشتم tlou بازی می کردم یهو خاموش شد ، مشکلش چیه یعنی ؟
احتمالا 90 درصد مشکل از تبدیل دو شاخه ات هست.اونو چک کن.اگه مشکل از تبدیل بود برو یه سیم رادیو واسه کنسولت بخر و خودتو راحت کن.

reza-game

کاربر سایت
Sep 22, 2012
1
سلام به دوستان

من 3 روزه ps4 خریدم فنش خیلی صدا میده مثه جاروبرقی البته وقتی وارد بازی میشی صداش زیاد میشه و گاا فروکش میکنه خواستم ببینم برای همه همینطوره

یا فقط مال منه ؟ و اینکه فنش مشکل داره یا عادیه روز اول اینطور نبود از روز دوم صداش دراومد

ممنون میشم دوستان جواب بدن فکرمو درگیر کرده

رجیون یک آمریکاهم هست

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام به دوستان

من 3 روزه ps4 خریدم فنش خیلی صدا میده مثه جاروبرقی البته وقتی وارد بازی میشی صداش زیاد میشه و گاا فروکش میکنه خواستم ببینم برای همه همینطوره

یا فقط مال منه ؟ و اینکه فنش مشکل داره یا عادیه روز اول اینطور نبود از روز دوم صداش دراومد

ممنون میشم دوستان جواب بدن فکرمو درگیر کرده

رجیون یک آمریکاهم هست
نگران نباش
احتمالا داشتی اینفیموس بازی میکردی. کلا سر بازیایی با حجم بالا فنش اتوماتیک سرعتش رو بالا میبره. جای نگرانی نیس

ERFAN_RAPTOR

کاربر سایت
Jun 22, 2009
124
نام
ERFAN
کمممک
آقا فک کنم کنسول من یه چیزیش هست ، یه صدا بیب و مثل ویبره ی گوشی میده بعد تصویر میره بعد یع ثانیه میاد ، یه بارم خاموش شد با صدای ویبره ، روشن شد گفت که ac power رو درست کن ، اینجوری خاموش نکن ، چشه این آخه ؟
با عرض معذرت

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
کمممک
آقا فک کنم کنسول من یه چیزیش هست ، یه صدا بیب و مثل ویبره ی گوشی میده بعد تصویر میره بعد یع ثانیه میاد ، یه بارم خاموش شد با صدای ویبره ، روشن شد گفت که ac power رو درست کن ، اینجوری خاموش نکن ، چشه این آخه ؟
با عرض معذرت
کابل HDMI رو عوض کن و از محافظ دیگه ای استفاده کن. احتمالا برق رفته/ نوسان کرده یا محافظت یه لحظه برقو قطع کرده. نترس.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
مرسی ، بعد یه ساعت داغ میشه مشکلی نیس ؟

با چه بازی بازی میکنی بعد از یک ساعت داغ میشه .......؟؟؟ نه مشکلی نیست خیالت راحت باشه فقط دور تا دور کنسول چیزی نباشه .....

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
مرسی ، بعد یه ساعت داغ میشه مشکلی نیس ؟
سر چه بازیی داغ میشه؟ در کل مشکلی نیس. مثلا اگه سر فیفا داغ میشه کمی نگران کنندست ولی اگه سر اینفیمس یا کیلزون داغ میشه عادیه. بزار کنسول مرد بار بیاد :D!

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
عزیزان این تبدیلای بی کیفیت مشکلاتی زیادی درست میکنه.(کنسول منو هم چند بار خاموش کرد)
کلا سیم کنسولو عوض کنید.برید یه سیم رادیو که دوشاخه اش به سیم وصله بخرید.(مدت زیادیه دارم استفاده میکنم و کنسول بدون مشکل کار میکنه)

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
سر چه بازیی داغ میشه؟ در کل مشکلی نیس. مثلا اگه سر فیفا داغ میشه کمی نگران کنندست ولی اگه سر اینفیمس یا کیلزون داغ میشه عادیه. بزار کنسول مرد بار بیاد :D!
یعنی چی اخه اگه سر فیفا داغ کنه کمی نگران کنندس؟چرا میترسونی ادمو؟عزیز هر وسیله الکترونیکی اگه داغ نکنه بدون که خرابه.برای همین فن میذارن که گرما گرو کم کنه.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
یعنی چی اخه اگه سر فیفا داغ کنه کمی نگران کنندس؟چرا میترسونی ادمو؟عزیز هر وسیله الکترونیکی اگه داغ نکنه بدون که خرابه.برای همین فن میذارن که گرما گرو کم کنه.
بعد یه ساعت فیفا که گرافیکش نسبت به اینفیموس کمتره قایدتا نباید «داغ» بشه ولی گرم شدن که عادیه! احتمالا منظورم رو بد گرفتید

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
سلام دوستان یه سوال داشتم . من الان یه بازی گزاشتم تو دستگاه ولی دستگاه نمیخونه بازی رو من وقتی دستگاه خاموش بود دیسک رو گزاشتم که با اون دستگاه روشن شه قبلا رو ps3 این کارو میکردم مشکلی نداشت ولی الان نمیخونه بازی رو ریجتک هم کردم خاموش روشن هم کردم اصلا دیسک رو نمیخونه یه صدای مثل تیغ روی دیسک کشیدن میده بعد دیگه هیچی بالا نمیاد کسی این مشکلو داشته ؟ :((

mo.al.sh.60

کاربر سایت
Sep 14, 2014
165
........همچنین وقتی دکمه دسته و واسه روشن کردن می زنم یک تق صدای عجیبی میکنه بعد یک مکث راه میفته خوب این صدا ایراده ولی من بیخیالی طی می کنم تا نسوزه مهم نیست و ساعت های طولانی بازی می کنم . شما هم بازی کن چشمتو ببند به سروصدا و ... هروقت از کار افتاد مطمعنا میشه درستش کرد نگران نباش و اینم قبول دارم که دستگاه پر سروصدایی کلا پلی 4 حالا شاید مال من و شما اینطوریه

اون صدای تق مال رله دستگاه هست ...ظاهرا مدار کنترل؛ قسمت آمپر بالای تغذیه سویچینگ رو استارت میکنه... چون تغذیه این نوع دستگاهها چند مدل خروجی مجزا دارن. این روش آمار خرابیش کمتره و تعمیرش هم راحتتره نسبت به سوئیچ کردن الکترونیکی ولی خوب صدا داره دیگه!!!

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
دوستان من PS4 رو اوایل اسفند 92 خریدم (ریجن 2) بدونه مشکل کار میکرد تا دیروز که دستگاه وسط بازی دیسک رو انداخت بیرون بار اول دیسک رو قبول کرد یک ربع بعد دوباره دیسک رو انداخت بیرون ایندفع پشت سر هم صدای اجکت می اومد در حالی که اصلا بازی داخل دستگاه نبود دستگاه رو خاموش روشن کردم به محض روشن شدن دوباره شروع کرد به اجکت کردن ، چند بار خاموش روشن کردم ولی فایده ای نداشت :(
حتی موقع REBUILD DATABASE هنوز صدای اجکت میداد تمام کارای که تو نت گفته شده بود رو انجام دادم هیچ کدوم فایده ای نداشت تا اینکه پایه (نوار یا هرچی؟؟) نزدیک دکمه اجکت رو خارج کردم یه 6-7 ساعت بدونه مشکل کار کرد تا الان که دیسک رو انداخت بیرون فرقش این بود که دوباره دیسک رو قبول کرد ................................
دوستان نمیشه دستگاه رو باز کرد و درستش کرد؟ اگه نمیشه به نظر شما یه دستگاه با چنین مشکلی چقدر ارزش داره (برای فروش)؟

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دوستان من PS4 رو اوایل اسفند 92 خریدم (ریجن 2) بدونه مشکل کار میکرد تا دیروز که دستگاه وسط بازی دیسک رو انداخت بیرون بار اول دیسک رو قبول کرد یک ربع بعد دوباره دیسک رو انداخت بیرون ایندفع پشت سر هم صدای اجکت می اومد در حالی که اصلا بازی داخل دستگاه نبود دستگاه رو خاموش روشن کردم به محض روشن شدن دوباره شروع کرد به اجکت کردن ، چند بار خاموش روشن کردم ولی فایده ای نداشت :(
حتی موقع REBUILD DATABASE هنوز صدای اجکت میداد تمام کارای که تو نت گفته شده بود رو انجام دادم هیچ کدوم فایده ای نداشت تا اینکه پایه (نوار یا هرچی؟؟) نزدیک دکمه اجکت رو خارج کردم یه 6-7 ساعت بدونه مشکل کار کرد تا الان که دیسک رو انداخت بیرون فرقش این بود که دوباره دیسک رو قبول کرد ................................
دوستان نمیشه دستگاه رو باز کرد و درستش کرد؟ اگه نمیشه به نظر شما یه دستگاه با چنین مشکلی چقدر ارزش داره (برای فروش)؟

باو چه مشکلی ؟ :|

اتو ایجکت تقریبا میشه گفت برا ps4 طبیعی :D

من خودم ps4 مال 2014 تا قبل اپدیت 1.76 مال من والا خوب کار میکرد اما بعد اون منم با این مشکل مواجه شدم

نیازی به فروش نیست چون مشکل خاصی نیست

فقط هر بار با این مشکل مواجه شدید کنسول رو خاموش کند پریز رو 10 دقیقه از برق بکشید بیرون خوب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر