مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
باو چه مشکلی ؟ :|

اتو ایجکت تقریبا میشه گفت برا ps4 طبیعی :D

من خودم ps4 مال 2014 تا قبل اپدیت 1.76 مال من والا خوب کار میکرد اما بعد اون منم با این مشکل مواجه شدم

نیازی به فروش نیست چون مشکل خاصی نیست

فقط هر بار با این مشکل مواجه شدید کنسول رو خاموش کند پریز رو 10 دقیقه از برق بکشید بیرون خوب میشه
چند وقت این مشکل پیش اومده؟ بدتر نشده؟
یاده X360 خدابیامرز افتادم اون عکس این مشکل رو داشت اینجوری بود که دیسک رو پس نمی داد اوایل یکی در میون نمی داد بیرون رفته رفته رسید به مرحله ای که ده بار باید دکمه رو میردی تا اجکت کنه :d

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
چند وقت این مشکل پیش اومده؟ بدتر نشده؟
یاده X360 خدابیامرز افتادم اون عکس این مشکل رو داشت اینجوری بود که دیسک رو پس نمی داد اوایل یکی در میون نمی داد بیرون رفته رفته رسید به مرحله ای که ده بار باید دکمه رو میردی تا اجکت کنه :d

مشکل اتو ایجکت احتمال زیاد نرم افزاری نه سخت افزاری مال ایکس باکس شما سخت افزاری بوده . پس جای نگرانی نیست احتمال این که تو اپدیت بعدی این مشکل حل بشه زیاده ;)

الان مال من 2 ،3 هفته هست اینطوره ولی مث همون اوله بدتر نشده

بهترین راه حلش همونی که گفتم 10 دقیقه از پریز برق بکشید خوب میشه

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
دوستان امروز که اومدم کنسولو روشن کنم، موقعی که منوش بالا اومد دیدم منوش اصلا صدا نداره، تصویرشم دون دونه!!!!
یکدور کنسولو روشن خاموش کردم درست شد، تنها تغییری که روز قبل تو منو دادم اینکه rgb رو روی full گذاشتم
فقط موقعی که مشکل پیش اومد به ذهنم نرسید که تلویزیون رو روشن خاموش کنم شاید درست بشه، و سریع کنسولو روشن خاموش کردم!
کابل hdmi رو هم کمی تکان دادم دیدم سالمه، تصویر تغییری نکرد،
حالا سوالم اینکه این مشکل بی صدایی و دوندون شدن چه زمانی پیش میاد؟؟؟ ایا بخاطر این بوده که من rgb رو فول کردم؟؟؟؟
مشکل از تلویزیون بوده که نتونسته خودشو هماهنگ کنه یا کنسول؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
سه چهار روزه دستگاهم یک مشکلی پیدا کرده به طور اتوماتیک خاموش میشه بعد از یک مدت کار و بعد که روشن میکنم ميره تو safe mode :(

کسی این مشکل را داشته از چی میتونه باشه :-/

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سه چهار روزه دستگاهم یک مشکلی پیدا کرده به طور اتوماتیک خاموش میشه بعد از یک مدت کار و بعد که روشن میکنم ميره تو safe mode :(

محافظی که دستگاه رو بهش وصل کردید و سر دوشاخه رو چک و در صورت امکان تعویض کنید ممکنه مشکل حل بشه

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
محافظی که دستگاه رو بهش وصل کردید و سر دوشاخه رو چک و در صورت امکان تعویض کنید ممکنه مشکل حل بشه

چک کردم ظاهرا ok هست و از اون نیست الان باز همین طور شد و دستگاه دیگه روشن نمی شد هر چی کلید پاور را میزدم صدا هم نمی کرد تا خود دستگاه بعد از حدود 30 دقیقه خودش روشن شد و رفت باز تو safe mode :-/

نمیدونم چه خرابی پیدا کرده :-sسرچ که کردم این مشکل خاموش شدن را میگفت ماله blue light هست :(:|

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
چک کردم ظاهرا ok هست و از اون نیست الان باز همین طور شد و دستگاه دیگه روشن نمی شد هر چی کلید پاور را میزدم صدا هم نمی کرد تا خود دستگاه بعد از حدود 30 دقیقه خودش روشن شد و رفت باز تو safe mode :-/

نمیدونم چه خرابی پیدا کرده :-sسرچ که کردم این مشکل خاموش شدن را میگفت ماله blue light هست :(:|
سیمتون رو عوض کنید و از این رادیویی ها بزنین. ظاهرا برای بچه ها جواب داده. اگه درست نشد پاور اشکال داره

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
ممنون میخواستم نمونه سیمش رو ببینم

med-8-formad-kontakt-.jpg

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad

90 درصد این خاموش شدن های یهویی از تبدیل دو شاخه هستش.با عوض کردن سیم و خرید سیم رادیو مشکلتون حل میشه.امتحان کردم که دارم میگم.

ha64_64

کاربر سایت
Jun 2, 2012
30
سلام دوستان
من دوشاخه پریز و که وصل میکنم جرقه بدی میزنه خیلی طبیعی نیست و اهمیتی نمیدادم اما با یکی از دوستان رشته برق صحبت کردم گفت برق دزدی داره ؟ واقعا مشکلی داره ؟

BeastMaster

کاربر سایت
Oct 5, 2014
43
سلام دوستان
من دوشاخه پریز و که وصل میکنم جرقه بدی میزنه خیلی طبیعی نیست و اهمیتی نمیدادم اما با یکی از دوستان رشته برق صحبت کردم گفت برق دزدی داره ؟ واقعا مشکلی داره ؟
دوست شما رو باید ار دانشگاه اخراج کنن
جرقه زدن چیز طبیعی ای هست و به دلیل جریان بالایی هست که در هنگام اتصال دو شاخه انتقال پیدا می کنه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
سلام دوستان
اگه شمام از دوشاخه با تبدیل استفاده میکنی باید بگم جرقه به خاطر اونه.تبدیلای دو شاخه ای که تو ایران هستن همشون بی کیفیتن(به خاطر گشاد بودن دهنه تبدیل های دوشاخه،سیم کنسول با تبدیل دو شا خه ای که درونش هست اتصالی میکنند و این جرقه و خاموش شدن های یهویی رو به دنبال داره).من قبل از اینکه سیم رادیو بگیرم با تبدیل دوشاخه همین مشکلو داشتم مشکل تا حدی پیش رفت که تبدیل دوشاخه،دهنه پلاستیکی پریز برق رو ذوب کرد.
ولی از وقتی سیم رادیو خریدم تمام این مشکلات مرتفع شده.(چون سیم رادیو و دوشاخه اش به هم متصل هستند و نیازی به تبدیل نداره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر