مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
دوستان این قضیه صدای فن مثل اینکه جدی شده . اول داخل اینفیمس بود . الانم داخل لست . صدای فن رفته بالا . بعد چندباری پیش اومده که دستگاه هنگ میکنه به این صورت که کل آیکون های سیستم میرن روی لودینگ و همونطور میمونن :( الانم یک مشکل خفن جدی تر پیش اومده . خودش داره آپدیت دانلود میکنه برای خودش :| دیشب آپدیت ولوسیتی دانلود کرد امروزم لست . برای هیچکس آپدیت نیومده بغیر از من انگار :|
چکار کنم از نظرتون ؟ نکنه همون رفتن برق کارشو ساخته ؟ :-S

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان این قضیه صدای فن مثل اینکه جدی شده . اول داخل اینفیمس بود . الانم داخل لست . صدای فن رفته بالا . بعد چندباری پیش اومده که دستگاه هنگ میکنه به این صورت که کل آیکون های سیستم میرن روی لودینگ و همونطور میمونن :( الانم یک مشکل خفن جدی تر پیش اومده . خودش داره آپدیت دانلود میکنه برای خودش :| دیشب آپدیت ولوسیتی دانلود کرد امروزم لست . برای هیچکس آپدیت نیومده بغیر از من انگار :|

آپدیت کردن شده مشکل جدی تر :| :-/اگه واسه شما دیشب اومد برا من ولوسیتی رو پریشب آپدیت کرد . حساس نشو . هنگ کردن واسه همه پیش میاد . صدای فنتم طبیعیه . خیلی حساسی گارانتی نداره بازش کن تا بدتر بشه :d . اگه هم میخوای تعویضش کنی طرف پس نمیگیره پس بیخیال

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد

در رابطه با صدای فن ، از من همین طور و این به خاطر سنگین بودن بازی هست! در رابطه با دانلود هم وقتی به اینترنت وصل باشی اپیدیت را برات میاره. میتونی متوفقش کنی! کجا این مشکل ها خفن هست!

imansaj

کاربر سایت
Oct 22, 2013
99
نام
ایمان

اپدیت لست دیشب برا منم اومد. مطمینا هر گونه اپدیتی ربطی به کنسول نداره و از
طرف خود سونی هست. صدای فن هم فکر نمیکنم مشکلی باشه ایشالله که طوری نیست:)

ha64_64

کاربر سایت
Jun 2, 2012
30

دوست عزیز مطمعنا شما هم مثل من چون به سختی دستگاه رو خریدید حساسیت هایی دارین و حق دارین و البته بی مورد هم ممکنه نباشه و باید دقت کنین
صدای فن دلیلش خوب در ساعت ها ی متفاوت متغیر، بر میگرده به نوع بازی و شرایطه محیطی دستگاه . چون دستگاه از تکنولوژی Turbo bost استفاده میکنه میتونه تغیر چرخش بده فن رو . در مورد اپدیت هم خوب نترسین طبیعی .
بنده خودم دستگام و سه هفته خریدم یک بار روشن کردم دیدم صدای عجیب غریب میده روز به روزم صداش بیشتر میشد . دست زدم به پاورش برقم گرفت . اینحا سوال پرسیدم بازار سوال کردم هیچ کس دلیل خاصی نداشت خوب دیگه دست به خودش نزدم و همچنین وقتی دکمه دسته و واسه روشن کردن می زنم یک تق صدای عجیبی میکنه بعد یک مکث راه میفته خوب این صدا ایراده ولی من بیخیالی طی می کنم تا نسوزه مهم نیست و ساعت های طولانی بازی می کنم . شما هم بازی کن چشمتو ببند به سروصدا و ... هروقت از کار افتاد مطمعنا میشه درستش کرد نگران نباش و اینم قبول دارم که دستگاه پر سروصدایی کلا پلی 4 حالا شاید مال من و شما اینطوریه

BAHMANJDM

کاربر سایت
Dec 18, 2011
23
نه کاملا اشتباهه کی چنین چیزی گفته؟؟ اینایی که شما ذکر کردی مربوط به رجین کنسول در مناطق مختلف جهان هست.

تاریخ کنسول به این شکل هست:

مثلا اگه پشت کنسول نوشته شده باشه 4B یعنی 4=2014 و B هم یعنی سه ماهه دوم 2014.
4

پشت کنسول یا پشت جهبه میتونی یه عکس یزاری ببینم

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام ، این مشکل auto reject طبیعی هست واسه ps4 ?

و ممنون میشم علت اینکه گاهی اوقات میره تو safe mode رو بگید
ps4 march 2014
طبیعی که... مشکل هست ولی حاد نیس. ‍اون سیف مود هم احتمالا برق یه نوسانی میکنه یا یه همچین چیزایی.
برای اتو اجکت هم نوار های زیر دستگاه رو دربیار، دستگاه رو موقتا عمودی بزار و ارتفاع دستگاه رو از محل قرار گیری زیاد کن. و کابل برق رو هم ۲ دقیقه بکشو وصل کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر