مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
سلام دوستان من چند شب پیش داشتم بازی میکردم وسط بازی یدفعه برق خونه رفت :( از اون شب تا حالا نمیدونم چرا صدای فن کنسول زیاد شده :| البته نمیدونم این مشکل برای چی وقتی اینفیمس بازی میکنم هست . کلوز اپ که میکنم فن درست میشه . محافظ برق هم بوده بهش . میخوام بدونم مشکل از سنگینی بازی هست یا اونشب که برق رفته زده پاور و فن دستگاه رو ... کرده ؟ :|
خواهش می کنم از کاه کوه نسازید

جواب خودتان را دادید از سنگینی و گرافیکی و بالا بودن بازی اینفاموس می باشد که یک مقدار نسبت به بقیه بازی ها از سخت افزار بیشتر استفاده می کند.
اگر من مدیر بودم این تاپیک می بستم که دوستان انقدر نبابند اینجا این سوال های بچه گانه را ببینند و حرص بخورند.

• Like
Reactions: hrm

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کنسول دوستم تازه خرید خاموش شده دیگه روشن نمیشه داره دیونه میشه برد پیش تعمیرکارنتونستن درستش کنن میگن برق بهش نمیرسه و..
کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
کنسول دوستم تازه خرید خاموش شده دیگه روشن نمیشه داره دیونه میشه برد پیش تعمیرکارنتونستن درستش کنن میگن برق بهش نمیرسه و..
کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟

منم این مشکلو داشتم ... آخرش خراب ردش کردم رفت.
یکی تو فروم باز کرده بود با پاور ور رفته بود درست شده بود
بگردی تو همین تاپیک پیدا میکنی ...

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
سلام دوستان من چند شب پیش داشتم بازی میکردم وسط بازی یدفعه برق خونه رفت :( از اون شب تا حالا نمیدونم چرا صدای فن کنسول زیاد شده :| البته نمیدونم این مشکل برای چی وقتی اینفیمس بازی میکنم هست . کلوز اپ که میکنم فن درست میشه . محافظ برق هم بوده بهش . میخوام بدونم مشکل از سنگینی بازی هست یا اونشب که برق رفته زده پاور و فن دستگاه رو ... کرده ؟ :|

به هیچ وجه مشکلی نداره. شما آخرین آپدیت Infamous رو حتما نصب کن تا بازی بهینه تر بشه. کارایی کنسول موقع اجرای بازی با نصب این آپدیت افزایش پیدا میکنه.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟
محافظ استفاده میکنه؟ بگو محافظ رو بکنه.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
بنظرم . اکثرا ما کاربرد محافظ رو نمیدونیم. محافظ دوتا کار میکنه :۱.فقط توش تایمر داره که اگه برق بخواد بعد از وصل شدن دوباره قطع شه دستگاتو الکی روشن نشه و۲. اینکه از ولتاژ بالاتر از ۲۲۰ جلوگیری میکنه که فکر نکنم از بعد جنگ تو ایران پیش اومده باشه.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بنظرم . اکثرا ما کاربرد محافظ رو نمیدونیم. محافظ دوتا کار میکنه :۱.فقط توش تایمر داره که اگه برق بخواد بعد از وصل شدن دوباره قطع شه دستگاتو الکی روشن نشه و۲. اینکه از ولتاژ بالاتر از ۲۲۰ جلوگیری میکنه که فکر نکنم از بعد جنگ تو ایران پیش اومده باشه.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim
آره. ولی نمیدونم چرا ولی بعضی محافظا هستن باعث میشن اصلا پی اس روشن نشه! کلا بی محافظ باشه بهتره.

hamedoveysi

کاربر سایت
Aug 21, 2014
105
دوستان قبلا يكبار كنسول رو روشن كردم و ديدم صداش كاملا قطعه و فقط تصوير دارم كه با خاموش و روشن كردن دستگاه درست شد. امروز بازم همون اتفاق افتاد؟ برا كسي نيفتاده اين اتفاق؟ ايراد داره يني دستگاهم؟

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دوستان قبلا يكبار كنسول رو روشن كردم و ديدم صداش كاملا قطعه و فقط تصوير دارم كه با خاموش و روشن كردن دستگاه درست شد. امروز بازم همون اتفاق افتاد؟ برا كسي نيفتاده اين اتفاق؟ ايراد داره يني دستگاهم؟

احتمالا مشکل از کابل HDMI باشه عوضش کن ببین درست میشه

البته یک بار برا خودم این اتفاق افتاد با خاموش روشن کردن تلویزیون درست شد

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
کسی میدونه مشکل چیه؟؟؟

سلام کنسول منم همینجوری شده بود . 1 ماه الان پیش تعمیرکار هستش و کاری نتونست بکنه :(

- - -ویرایش - - -

منم این مشکلو داشتم ... آخرش خراب ردش کردم رفت.
یکی تو فروم باز کرده بود با پاور ور رفته بود درست شده بود
بگردی تو همین تاپیک پیدا میکنی ...

داداش کنسولو چند خریدن ازت ؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
احتمالا مشکل از کابل HDMI باشه عوضش کن ببین درست میشه

البته یک بار برا خودم این اتفاق افتاد با خاموش روشن کردن تلویزیون درست شد
نه آقا کابل HDMi چیه؟!
هر وقت اینطوری شد یه بار برو رو TV بعد دوباره رو HDMI درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر