مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
این تاپیک ۱۳۵ صفحه جلو رفته ولی اگر پستارو نگاه کنی میبینی اکثرا حساسیت بی مورده !
حساسیت بی مورد که به دلیل عدم وجود گارانتی بیش از حد هست ولی واقعا کیفیت ساخت و متریال 2 تا کنسول رو چه از لحاظ کیفیت کابلا و هدست داخل پک چه سیستم کولینگ بی صدا و خنک مقایسه میکنی انصافا کیفیت ساخت کلی One یک مقدار بیشتر ه و مشکلات Auto Eject و خاموش شدن ها و روشن نشدن های Ps4 خیلی ها رو نگران کرده که این مسایل رو Xbox خیلی کمتره . ولی در کل با چند روز مهلت تست و تحت فشار گذاشتن کنسول تقریبا 90 % مشکلات خودش رو نشون میده و با خرید کنسول های 2014 کمتر کسی و دیدم مشکل داشته باشه. به هر حال درصد خرابی هیچ دستگاهی 0 نیست و ریسکش رو باید قبول کرد..

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
حساسیت بی مورد که به دلیل عدم وجود گارانتی بیش از حد هست ولی واقعا کیفیت ساخت و متریال 2 تا کنسول رو چه از لحاظ کیفیت کابلا و هدست داخل پک چه سیستم کولینگ بی صدا و خنک مقایسه میکنی انصافا کیفیت ساخت کلی One یک مقدار بیشتر ه و مشکلات Auto Eject و خاموش شدن ها و روشن نشدن های Ps4 خیلی ها رو نگران کرده که این مسایل رو Xbox خیلی کمتره . ولی در کل با چند روز مهلت تست و تحت فشار گذاشتن کنسول تقریبا 90 % مشکلات خودش رو نشون میده و با خرید کنسول های 2014 کمتر کسی و دیدم مشکل داشته باشه. به هر حال درصد خرابی هیچ دستگاهی 0 نیست و ریسکش رو باید قبول کرد..
وان هم مشکلات خاص خودشو داره ، نمونش همون ماده سفید یا از کار افتادن درایو و....... هر وسیله برقی ای که تولید میشه بی نقص نیس ! حالا چون کمتر کسی وان داره تاپیک مشکلاتش انقد جلو نرفته و دلیل بر بهتر بودن کیفیت ساخش نیست !

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
هر کنسولی مشکلات خودشو داره. کم کم حس میکنم داره کل کل میشه. لطفا کافیه تا تاپیک از راه اصلی منحرف نشه.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
وان هم مشکلات خاص خودشو داره ، نمونش همون ماده سفید یا از کار افتادن درایو و....... هر وسیله برقی ای که تولید میشه بی نقص نیس ! حالا چون کمتر کسی وان داره تاپیک مشکلاتش انقد جلو نرفته و دلیل بر بهتر بودن کیفیت ساخش نیست !
شما یک بار دیگه پست من رو بخونید دقیق سو تفاهمتون حل میشه .. در هر صورت نظر من چیزی بود که گفتم و اون مو ارد خرابی وان هم تا الان برخورد نداشتم با اینکه اطرافیان اکثرا وان داشتن . تجربه فروشندگان هم همینو میگه.
به هر حال استرس تست رو رو هر دو کنسول تو روزای اول خرید اعمال کنید که امکان تعویض دارید .
باز صحبتی بود تو پروفایل در خدمتم.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اولا یه مورد ر بگم که کیفیت بد هدست به دلیل گرون تر بودن سخت افزار و قوی تر بودنش هست صدای فن ها 4 ر فقط در صورتی میتونی بشنوی که گوشت ر نزدیکش بزاری
این خیلی های ر که گفتی میشه بگی ما هم بدونیم کین تنها .04 درصد کنسول ها اون هم موقع لانچ که ریجن 1 بود مشکل داشتن که دیگه فکر نمیکنم برا کسی اینطوری بشه و سونی گفت که یک بخشیش مربوط به آپدیت نرم افزاری بوده دوما هر مشکلی باشه خودش ر تو 24 ساعت نشو میده که اکثرا ای مهلت تست ر میدن

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
همینطور که بقیه تون هم توی اینترنت دیدید روشی اومده بود که میشد بازی رو رایگان پیش خرید کرد و موقع انتشار دانلودش کرد
من این روش رو انجام دادم و بازی destiny رو دانلود کردم و به کنسول انتقالش دادم اما متاسفانه مشکلی که سد راه میشه کد لایسنس هست و برای اجرای بازی نیاز به خرید لایسنس داره و بدون اون بازی رو اجرا نمیکنه

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
اولا یه مورد ر بگم که کیفیت بد هدست به دلیل گرون تر بودن سخت افزار و قوی تر بودنش هست صدای فن ها 4 ر فقط در صورتی میتونی بشنوی که گوشت ر نزدیکش بزاری
این خیلی های ر که گفتی میشه بگی ما هم بدونیم کین تنها .04 درصد کنسول ها اون هم موقع لانچ که ریجن 1 بود مشکل داشتن که دیگه فکر نمیکنم برا کسی اینطوری بشه و سونی گفت که یک بخشیش مربوط به آپدیت نرم افزاری بوده دوما هر مشکلی باشه خودش ر تو 24 ساعت نشو میده که اکثرا ای مهلت تست ر میدن
نظر شماست و محترم گرچه کاملا مخالفم. در راستای تاپیک صحبت شه بهتره.. هیچ کسم دستگاش خراب نیست ... خیر پیش..

Mehrab07

کاربر سایت
Sep 17, 2014
8
نام
Mehrab
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

میخواستم در مورد مشکل بیرون اومدن دیسک از ps4 و قبول نکردن دوباره ی دیسک از طرف ps4 و تلاش ps4 برای eject کردن(بیرون زدن) دیسک ps4 حتی زمانی که دیسکی در داخل ps4 نیست روشی رو بگم که مشکل خودم با این روش حل شد:

#####تنها کاری که لازمه بکنید تا این مشکلتون برطرف بشه اینه که ps4 رو خاموش کرده و به مدت پنج تا ده دقیقه از برق بکشید#####

امیدورم با این روش مشکلتون حل بشه برای من که جواب داد
اکانت Mehrab07 : psn

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
متا سفانه وقتی کیفیت PS3رو با PS4 مقایسه کنید افت وحشتناک کیفیت رو به چشم میبینید، به دلیل دوتکه بودن بدنه، به صورت عرضی، یکجورایی موقع بلند کردن کنسول ادم حس میکنه که کنسول میخواد نصف بشه! صدای تق تق پلاستیکش یکی از علاعمشه،

اصولا به نظر من تمام این مشکلاتی که برا PS4 به وجود میاد، ناشی از همین ساختار بدنشه،! اخه چه لزومی داشت بدنه رو جوری بسازن که بجای دو تکه باز شدن بدنه، بدنه به صورت مربعی( هم عرضی هم طولی ) باز بشه؟؟؟؟
بعدم ورودی سیدی و کلیدهای اصلی کنسول رو بزارن بین درزها و شکاف عرضی بدنه؟؟؟!!!

از این افتضاحتر اینکه کلید اجکت و پاور دقیقا جاییه که موقع گذاشتن سیدی یا در اوردنش،اگر دقت نکنید ممکنه دستتون بخوره به کلیدها!!!!!

خوب معلومه با کوچکترین حرکتی ممکنه کنسول دچار مشکل بشه!!! اخه کدوم ادم عاقلی میاد بلو ری رامی که هم جک کشنده دیسک داره هم گرداننده، رو بیاد بدترین جای ممکن قرار بده؟!!!!!

تو همین تاپیک یادمه یکی از دوستان دقیقا همین مشکل رو داشت(جکهای کشنده سیدی رام) که با در اوردن پایه وسطی زیر کنسول مشکلش حل شد،
خوب این ضعف طراحیه، مشکل سخت افزاری و نرم افزاری نیست،مشکل طراحی نا مناسب بدنست! متاسفانه اینطور که تو عکسا دیدم ایکسباکس ONE هم ظاهرن چنین ساختاری داره، حالا یا اصولی رو طراحیش کار شده که چنین مشکلاتی نداره،یا داره و بیشتره نمیدونم... فقط میدونم این طراحی مناسب یک وسیله الکتریکی به این حساسی نیست!
من یک پیشنهادی دارم برا دوستانی که مشکل اجکت و پلیر بلوری دارن، اگه دلشو دارید، کلن تمام برد و مخلفات کنسولو از بدنه در بیارید و همونطور که بدون بدنست،تست کنید، و ببینید باز مشکل وجود داره یا نه (البته ریسکش بالاست)

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
ای خدا بگم چیکارتون کنه دل شوره انداختین به جونمون:d
من کنسول سفارش دادم از تهران قراره پست بشه ریجن 1 ولی اینقدر به ریجن 1 بد و بیراه گفتین
یا گفتین ریجن 2 فقط بخرین ریجن 1 خرابی داره ترسیدم و پشیمون شدم
با اینکه من به فروشنده تلفنی گفتم ریجن 1 سری 2014 باشه باز میترسم کنسول 2013 رو بهم غالب کنه و بفرسته واسم=((

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
ای خدا بگم چیکارتون کنه دل شوره انداختین به جونمون:d
من کنسول سفارش دادم از تهران قراره پست بشه ریجن 1 ولی اینقدر به ریجن 1 بد و بیراه گفتین
یا گفتین ریجن 2 فقط بخرین ریجن 1 خرابی داره ترسیدم و پشیمون شدم
با اینکه من به فروشنده تلفنی گفتم ریجن 1 سری 2014 باشه باز میترسم کنسول 2013 رو بهم غالب کنه و بفرسته واسم=((
تا حالا کسیو ندیدم که کنسولش از Dec 2013 به بعد باشه و کنسولش به مشکل بخوره !
اتفاقا یکی از رفیقام که ریجن 2 داره پارسال بهمن خرید کنسولش رو، مشکل Auto Reject گرفته ، اونم به نظرم چیز خاصی نیست فقط وقتی کنسول Stand By هست دیسک رو Eject میکنه !

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
بچه من میخام ps4 بخرم ریجن چند بخرم واسه مشکلات و خرابی هاش میگم و گرنه میدونم تو هیچ چیزی فرقی ندارن

بعد ازکجا بفهمم کنسولم ماله سری دوم هستش یا همون سری 2014

cuh-1101A سری دوم یا 2014 ریجن us

cuh-1104A سری دوم یا 2014 ریجن اروپا

میگن اگه با cuh-10xxxx شروع به ماله 2013 آیا درسته ؟؟؟؟

نه کاملا اشتباهه کی چنین چیزی گفته؟؟ اینایی که شما ذکر کردی مربوط به رجین کنسول در مناطق مختلف جهان هست.

تاریخ کنسول به این شکل هست:

مثلا اگه پشت کنسول نوشته شده باشه 4B یعنی 4=2014 و B هم یعنی سه ماهه دوم 2014.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام دوستان من چند شب پیش داشتم بازی میکردم وسط بازی یدفعه برق خونه رفت :( از اون شب تا حالا نمیدونم چرا صدای فن کنسول زیاد شده :| البته نمیدونم این مشکل برای چی وقتی اینفیمس بازی میکنم هست . کلوز اپ که میکنم فن درست میشه . محافظ برق هم بوده بهش . میخوام بدونم مشکل از سنگینی بازی هست یا اونشب که برق رفته زده پاور و فن دستگاه رو ... کرده ؟ :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر