مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
من صبح داشتم راحت black light بازی میکردم اما الان که میخواستم بازی کنم وقتی میخواست سرور پیدا کنه هنگ میکرد!!!

مثل اینکه اون روشی که بازی رو رایگان میده کار کرد من destiny به لینک دانلودم اضافه شد و آیکون نسخه اصلی بازی بود نه بتا،دانلودش کنم خبر میدم

از کدوم روش؟؟؟

ha64_64

کاربر سایت
Jun 2, 2012
30
باسلام خدمت ، سوالی داشتم خدمت دوستان .
چند روز پش بنده پستی زدم مبنی بر اینکه دست به دکمه پاور دستگاه زدم و یک لحظه جرقه زد و شوک کوچیکی به من و دستگاه وارد شد دستگاه از برق کشیدم و دوباره زدم تصویرش اومد . از دوستان پرسیدم کسی جواب خاصی نداد تا دیروز مجددا این اتفاق افتاد تا دیروز قبل این تکرار دوباره فکر میکردم یک لحظه اتفاق و اتصال کوتاه و شوک وارد شد اما تو تکرار دوباره فهمیدم چون من همیشه بدنم گاهی دست به جاای میزنم جرقه میزنه دستگاه حساس اما یک ساعت بعدش فهمیدم ظاهرا شاید دستگاه ایراد داره چون رجیون 2 اروپاست و سه شاخه ارت داره .ظاهرا مشکل از دستگاس چون یک دفه بعد بازی دوشاخه کشیدم جالب بود برام دست زدم به پاور برق توش بود یک لحظه روشن شد بوق کرد . خاموش شد . از دوستان پرسیدم گفتن مشکل ارت داری . یکی دیگه میگه دستگات ایراد داره . اخه 5 ساعتم واسه تست بازی کردم یکسره بازم کار میکنه . نمیدونم مشکل از منه همیشه بدنم بارالکتریکی تولید میکنه و همه دستگاه ها شبیه همن یا وافعا دستگاه یک چیزیش هست. کسی جواب منطقی نداره به من بده ؟ من قبل این دستگاه یک 3 داشتم اونم تاچ بود پاورش اصلا مشکلی باش نداشتم .

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
دوستان من الان کنسول رو گرفتم به یه مشکلی بر خوردمم . وقتی از طریق DVI کنسول رو به مانیتور وصل میکنم تصویری بهم نمیده ، کنسول رو روی تلوزیون تست کردم سالم بود.
رو همین مانیتور هم PS4 بازی کردم مشکلی نداشته میخواستم بدونم کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
من صبح داشتم راحت black light بازی میکردم اما الان که میخواستم بازی کنم وقتی میخواست سرور پیدا کنه هنگ میکرد!!!

مثل اینکه اون روشی که بازی رو رایگان میده کار کرد من destiny به لینک دانلودم اضافه شد و آیکون نسخه اصلی بازی بود نه بتا،دانلودش کنم خبر میدم

دادا کدوم روش؟لینک میدی؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

sam2fisher

کاربر سایت
Sep 13, 2008
707

من نمیدونم شما دوست عزیز چه اسراری به چیزای مجانی داری از گرفتن کارت گیفت رایگان و چیزای الکی دوست عزیز بازی black light خودش freetoplay هست نیاز به هک و این چیزا نداره کافیه هرکی پلی 4 داشته باشه بره تو استور دانلودش کنه destiny هم که فکر کنم با روش قطر رفتی دانلودش که تموم بشه اجازه بازی بهت نمیده پس لطفا تو فاز مفت خوریو مجانی و رایگان و این چیزا بیا بیرون بقیه هم گمراه نکن

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
چند روز پش بنده پستی زدم مبنی بر اینکه دست به دکمه پاور دستگاه زدم و یک لحظه جرقه زد و شوک کوچیکی به من و دستگاه وارد شد دستگاه از برق کشیدم و دوباره زدم تصویرش اومد . از دوستان پرسیدم کسی جواب خاصی نداد تا دیروز مجددا این اتفاق افتاد تا دیروز قبل این تکرار دوباره فکر میکردم یک لحظه اتفاق و اتصال کوتاه و شوک وارد شد اما تو تکرار دوباره فهمیدم چون من همیشه بدنم گاهی دست به جاای میزنم جرقه میزنه دستگاه حساس اما یک ساعت بعدش فهمیدم ظاهرا شاید دستگاه ایراد داره چون رجیون 2 اروپاست و سه شاخه ارت داره .ظاهرا مشکل از دستگاس چون یک دفه بعد بازی دوشاخه کشیدم جالب بود برام دست زدم به پاور برق توش بود یک لحظه روشن شد بوق کرد . خاموش شد . از دوستان پرسیدم گفتن مشکل ارت داری . یکی دیگه میگه دستگات ایراد داره . اخه 5 ساعتم واسه تست بازی کردم یکسره بازم کار میکنه . نمیدونم مشکل از منه همیشه بدنم بارالکتریکی تولید میکنه و همه دستگاه ها شبیه همن یا وافعا دستگاه یک چیزیش هست. کسی جواب منطقی نداره به من بده ؟ من قبل این دستگاه یک 3 داشتم اونم تاچ بود پاورش اصلا مشکلی باش نداشتم .
خوب داداش بگو چند دفعه یکی دیگه روشن کنه اگه دوباره نشد مشکل از خودته

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan

دوست عزیز فکر نکنم ایراد از دستگاه باشه همانطور که خودتان هم نوشتی بدن انسان هادی است الکتریسه ساکنتولید و جریان پیدا میکنه وقتی شما خوراب پشمی یا نایلونی در پا دارید و روی موکت فرش راه میروید الکتریسه تولید میشه تا وقتی دست یه یک جسمی فلز و.... بر خورد میکنه تولید جرقه و شوک بسیار بسیار کوچکی تولید میکنه ولی همین جرقه کوچک میتواند باعث انفجار در کارگاهای ترقه سازی باروت و غیره بشه و حتی با عث جرابی لوازم الکترونیکی بشه و قبل از ورود به محیط باید التریسیته بدن تخلیه بشه که همان دست کشدن به یک قطعه فلزی است . قبل از دست زدن به کنسول دست خودت را به دیوار یا فلز بزن و بعد دستگاه را روشن کن .

و وقتی کابل برق را میکشی و دکمه پاور کنسول را میزنی و بوق میزنه و تک چراق قرمز میزنه برای همه اینطوری است علت قطعات الترونیکی و پاور دستگاه است که هنوز برق در آنها جریان دارد

این کنسول شما که سیم برقش سه شاخه دارد برای کشور انگلیس است

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
بله دیگه رعایت میکنم . اما امیدوارم این چند دفه شوک باعث اسیب جدی در دستگاه نشده باشه .

سیم کابل برق سه شاخه ارت را بهسیم کابل برق دو شاخه عوض کن

خیالت راحت دستگاهت ایراد پیدا نمیکنه

برای این که خیالت ۱۰۰٪ بشه ایرادت را با ساپورت سونی در میان بگذار

آخرین ویرایش:

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
سلام دوستان عزیزم تورو خدا کمکم کنید ps4 من بعد 2 یا 3 ساعت کار باهاش خود به خود خاموش میشه قبلش تصویر بالا پایین میپره یه صدا بدی هم میده و خاموش میشه بردم پیشه تعمیر کار میگه مدار های مادربورد کنسولت اتصالی داره کارش تمومه دیگه هم مادربوردت تعمیر نمیشه تو رو خدا بگین چی کار کنم کنسولم ریجن 1 سری اول هستش
یعنی دیگه جای کنسولم توی سطل آشغالیه؟

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
دوستان من الان کنسول رو گرفتم به یه مشکلی بر خوردمم . وقتی از طریق DVI کنسول رو به مانیتور وصل میکنم تصویری بهم نمیده ، کنسول رو روی تلوزیون تست کردم سالم بود.
رو همین مانیتور هم PS4 بازی کردم مشکلی نداشته میخواستم بدونم کسی میدونه باید چیکار کنم ؟
احتمالا مشکل از کابله...
سلام دوستان عزیزم تورو خدا کمکم کنید ps4 من بعد 2 یا 3 ساعت کار باهاش خود به خود خاموش میشه قبلش تصویر بالا پایین میپره یه صدا بدی هم میده و خاموش میشه بردم پیشه تعمیر کار میگه مدار های مادربورد کنسولت اتصالی داره کارش تمومه دیگه هم مادربوردت تعمیر نمیشه تو رو خدا بگین چی کار کنم کنسولم ریجن 1 سری اول هستش
یعنی دیگه جای کنسولم توی سطل آشغالیه؟
سلام
اگر میشه یک فیلم بده
بعد از خاموش شدنش رنگ چراغ کنسول چه رنگی میشه؟

lfc1892

کاربر سایت
Sep 1, 2014
28
نام
Ali
من وسط بازی هستم تصویر بالا پایین میپره یه صدا بدی هم میاد خود به خود خاموش میشه من نمیخوام خاموش کنم که
تعمیر کار میگه مشکل از مادربورده هیچ کاری هم نمیشه کرد درست نمیشه
به نظرتون من الان چی کار کنم؟

- - -ویرایش - - -

منظورتون نارنجیه؟کی نارنجی شده کی آبی؟بنظر من اون طرف حرف الکیی زده چون اگر اتصالی داشت 2 یا 3 ساعت بعد از کار اینطوری نمی شد!

وقتی تصویر داغون میشه قبل خاموش شدن یا آبیه یا همون سفیده ببخشید اشتباه گفتم نارنجی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر