مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ha64_64

کاربر سایت
Jun 2, 2012
30
اخه دل ادم میسوزه دل چرکین میشی که کارمیکنه اما داخلش معلوم نیست خازنی مقاومتی سوخته باشه . بعد سه ماه فشار و پول جمع کردن واسه خریدش بزرگترین ضدحالی بود که خوردم .

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
اخه دل ادم میسوزه دل چرکین میشی که کارمیکنه اما داخلش معلوم نیست خازنی مقاومتی سوخته باشه . بعد سه ماه فشار و پول جمع کردن واسه خریدش بزرگترین ضدحالی بود که خوردم .
داداش دستگاه رو روشن کن باهاش بازی بکن اگر مشکلی نداشت یعنی حله!
دستگاه اگر کوچکترین مشکلی داشته باشه اصلا شما نمیتونی بازی کنی! اینجوری نیست که خازنی بسوزه شما بشینی بازی کنی

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
سلام.
تازه ps4 گرفتم امروز اومدم برا اولین بار اینفیموس بزنم دفعه اول که یه 2 ساعتی بازی کردم مشکلی نداشت ولی دفعه بعدی که اومدم بازی کنم بعد یه ساعت یه مشکلی برام پیش اومد.
وقتی من مثلا انالوگ رو میدادم سمت چپ اون تقریبا 1 ثانیه بعد تازه حرکت میکرد.بعد یه چند دیقه دیدم تا اون بخاد تکون بخوره حدود 5 ثانیه طول میکشه.
ریاستارت کردم بعد یه ربع دوباره اونجوری شد ولی یه دفعه خود بخود درست شد و الان 2 ساعتی میشه دارم بازی میکنم مشکلی نداره.
میخاستم بدونم کنسول مشکلی داره یا نه و اگه دوباره اینطوری شد خاموش کنم؟

این بیشتر شبیه یه باگ تو بازیه. تو منوی کنسول هم همینطوره؟ بازی های دیگه چی؟

arian.

کاربر سایت
Sep 13, 2012
116
این بیشتر شبیه یه باگ تو بازیه. تو منوی کنسول هم همینطوره؟ بازی های دیگه چی؟
سلام.
نه تو منو اینطوری نیس.
بازی که فعلا بازی دیگه ای ندارم اینو پلات کردم میرم با یکی از دوستام با کیلزون عوضش کنم.
امروز خاستم ببینم برا داغ کردنه یا نه نشستم از ساعت 1 تا حالا یه بند بازی کردم دیگه طورییش نشد(سیم دسته وصل بود بهش)
کس دیگه ای هم در مورد اینفیموس این مشکلو داشته؟
هر چند ساعت بهش یه استراحت بدم خوبه؟
اخه میترسم اینم بزنم مثل ps3 fat بسوزونمش:d

آخرین ویرایش:

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
سلام.
نه تو منو اینطوری نیس.
بازی که فعلا بازی دیگه ای ندارم اینو پلات کردم میرم با یکی از دوستام با کیلزون عوضش کنم.
امروز خاستم ببینم برا داغ کردنه یا نه نشستم از ساعت 1 تا حالا یه بند بازی کردم دیگه طورییش نشد(سیم دسته وصل بود بهش)
من مشکل شما رو نداشتم!
بین هر 4-5 ساعت یه خاموشی 10 دقیقه ای کافی هست! موقعی هم که نمیخای از کنسول استفاده کنی بندازش رو حالت استندبای

tom71

کاربر سایت
Dec 10, 2010
297
نام
Alireza
آقا من یه ps4 ریجن 3 گرفتم 1 ساعتی بازی کردم و خاموشش کردم یه مقدار داغ بود مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
من دیگه وقت بازی ندارم چند روزی آیا اگه مشکلی داشته بود همین 1 ساعت معلوم میشد ؟ eject اینارو میگم..

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
آقا من یه ps4 ریجن 3 گرفتم 1 ساعتی بازی کردم و خاموشش کردم یه مقدار داغ بود مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
من دیگه وقت بازی ندارم چند روزی آیا اگه مشکلی داشته بود همین 1 ساعت معلوم میشد ؟ eject اینارو میگم..

داغ کردن که طبیعی هست مثل هر دستگاه الکتریکی دیگه.البته به دمای محیط هم بستگی داره.در کل اگر دستگاه داغ نمی کرد باید تعجب کنید

مشکلات هم فقط بلو پالس هست که اگر خودشو بخواد نشون بده تو 6 ساعت اول هست.بعدش دیگه خطری نداره.

البته من بهتون میگم خیالتون راحت.نگران نباشید دستگاتون مشکلی نداره

ha64_64

کاربر سایت
Jun 2, 2012
30
دستگاه من بعد اون جریان برق بدنه اش که دست زدم رو دکمه پاور برقم گرفت . یک ساعتی کار کردم جواب داز ولی سرو صداش زیاد شده . موقع خاموش کردن حالا نمیدونم من حساس شدم یک بلای اومده سرش یک سروصداهای درزمان خاموش شدن میاد ازش بیرون

Hamid Hamid

کاربر سایت
Aug 14, 2014
14
سلام ...

دوستان را حل این ارور WV 33899 2 چیه؟

من از طریق کنسول می تونم برم اینترنت و مثلا گوگل. اما اصلا نمی تونم به PSN وصل بشم. لطفا کمک کنید.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
کسی مشکل سرعت اینترنت نداره تو کنسول؟با کامپیوتر خوبه ها ولی با کنسول افتضاح شده بعد از آپدیت دیروز.
شبکه PSN مثل اینکه دوباره در دست تعمیره.
سلام ...

دوستان را حل این ارور WV 33899 2 چیه؟

من از طریق کنسول می تونم برم اینترنت و مثلا گوگل. اما اصلا نمی تونم به PSN وصل بشم. لطفا کمک کنید.
دوست عزیز همونطور که احتمالا دیدی یه پیغام میاد و میگه شبکه در دست تعمیرات میباشد.
واسه همه اینجوریه احتمالا.

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
سلام.
نه تو منو اینطوری نیس.

پس قطعا دستت طوریش نیست. یا بازی باگ داشته یا باطری دسته ضعیف بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر