مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
اگر کنسول رو روشن کردین و دیدین صدا نداره یه بار برگردین به خود تلویزیون و دوباره برین روی HDMI صدا برمیگرده
من اول فکر میکردم از کیفیت کابل HDMI خودشه ، یدونه بهتر انداختم بازم بعضی موقع ها مشکلش به وجود میاد

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
دوستان سلام متاسفانه ps4 من پوکید !
دوستان داستان اینه که برادر من چند روز پیش داشت با ps4 بازی میکرد و بعد بازی هم دستگاهو خاموش میکنه و تمام . مشکل از جایی شروع میشه که فردا صبحش وقتی من میام کنسولو روشن کنم میبینم که روشن نمیشه .
توی نت هم همه جا سرچ کردم ولی هیچکسی مشکلش مثل من نبود ! یعنی همه کنسولشون روشن میشد و بالا نمیومد یا اینکه یه چراغ آبی میومدو بعد 1 ثانیه قطع میشد
برای من اصلا دکمش هیچ عکس العملی نشون نمیده ! نه صدای بوغ نه چراغ هیچی
اون 7 ثانیه نگه داشتنم بی تاثیر هست . با controller هم روشن نمیشه . اصلا اون چراغ کنترلر سفید شده !
نکته ی جالب اینجاست که دکمه ی reject کار میکنه ! پس مشکل نباید از power supply باشه !
در ضمن کابل ها هم عوض کردم حتی پریز هم عوض کردم ولی ...
دوستان من شهرستانم و اینجا هم اصلا تعمیر کار خوب نیست ( همشونو میشناسم دستگارو که بهتر نمیکنن هیچ خراب ترش میکنن ) دسترسی به تهرانم ندارم :(
دیگه بعد از خدا امیدم به شماس
شرمنده اگه سرتون درد اومد.

به روز رسانی : دوستان دستگاهو بردم پیش همون کسی که ازش خریدم و گفتش که میفرسته تهران واسه تعویض ! خلاصه که اون فروشنده ی اصلی به واسطه ی یک بهونه ی م..خرف( میگفت چون رو درش چسب زدی سونی از ما تحویل نمیگیره !!! بعد بهش گفتم خوب چسبو بکن ( چسب ازین نواری معمولیا بود ) گفت بکنم جعیه خراب میشه ! جالب اینجاست که وقتی دستگاهو فرستاد من جلوی فروشنده چسبو بدون اینکه آسیبی به جعبه برسه باز کردم .
خلاصه که طرف جان خودش دستگاهو تعمیر میکنه و میفرسته اما چشتون روز بد نبینه ... دستگاهو بهتر که نکرد هیچ بدترش هم کرد ! دکمه ی power که طبق معمول کار نمیکرد ولی ejectesh اینبار با هر لمس 3 بار پشت هم بوق میزد !
بعدشهم دیگه دستگاهو 2 باره واسش به واسطه ی فروشنده فرستادم فروشنده گفت بهش میگم برات تعویض کنه ولی با توجه به این که طرف برای تعویض power چسب waranty رو خراب کرد حتما اینبارم تعویض نمیکنه :(
الانم دیگه بعد خدا امیدم به شماست . خواهشا اگه کمکی از دستتون بر میاد دریغ نکنین .
ممنون بابت وقت .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
خب به کی باید میدادم ؟
در مورد جمله ی دوم هم اگه میشه واضح تر صحبت کنین
داداش به ترتیب اینا رو عوض کن انشالله مشکلت حل بشه:
تبدیل دو شاخه رو عوض کن.مشکل برطرف نشد کلا کابل برق کنسول رو عوض کن.با پریز های دیگه امتحان کن.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان داستان اینه که برادر من چند روز پیش داشت با ps4 بازی میکرد و بعد بازی هم دستگاهو خاموش میکنه و تمام . مشکل از جایی شروع میشه که فردا صبحش وقتی من میام کنسولو روشن کنم میبینم که روشن نمیشه .
توی نت هم همه جا سرچ کردم ولی هیچکسی مشکلش مثل من نبود ! یعنی همه کنسولشون روشن میشد و بالا نمیومد یا اینکه یه چراغ آبی میومدو بعد 1 ثانیه قطع میشد
اون 7 ثانیه نگه داشتنم بی تاثیر هست . با controller هم روشن نمیشه . اصلا اون چراغ کنترلر سفید شده !
نکته ی جالب اینجاست که دکمه ی reject کار میکنه ! پس مشکل نباید از power supply باشه !
دوستان من شهرستانم و اینجا هم اصلا تعمیر کار خوب نیست ( همشونو میشناسم دستگارو که بهتر نمیکنن هیچ خراب ترش میکنن ) دسترسی به تهرانم ندارم :(

به روز رسانی : دوستان دستگاهو بردم پیش همون کسی که ازش خریدم و گفتش که میفرسته تهران واسه تعویض ! خلاصه که اون فروشنده ی اصلی به واسطه ی یک بهونه ی م..خرف( میگفت چون رو درش چسب زدی سونی از ما تحویل نمیگیره !!! بعد بهش گفتم خوب چسبو بکن ( چسب ازین نواری معمولیا بود ) گفت بکنم جعیه خراب میشه ! جالب اینجاست که وقتی دستگاهو فرستاد من جلوی فروشنده چسبو بدون اینکه آسیبی به جعبه برسه باز کردم .
خلاصه که طرف جان خودش دستگاهو تعمیر میکنه و میفرسته اما چشتون روز بد نبینه ... دستگاهو بهتر که نکرد هیچ بدترش هم کرد ! دکمه ی power که طبق معمول کار نمیکرد ولی ejectesh اینبار با هر لمس 3 بار پشت هم بوق میزد !
بعدشهم دیگه دستگاهو 2 باره واسش به واسطه ی فروشنده فرستادم فروشنده گفت بهش میگم برات تعویض کنه ولی با توجه به این که طرف برای تعویض power چسب waranty رو خراب کرد حتما اینبارم تعویض نمیکنه :(
الانم دیگه بعد خدا امیدم به شماست . خواهشا اگه کمکی از دستتون بر میاد دریغ نکنین .
ممنون بابت وقت .
احتمالا مشکل کنسولت منبع تغذیه بود که درست کردنش همچین سختم نبود توی نت میچرخیدی میدیدی کجا تعمیر میکنن میفرستادی واسش
ضمنا این اجکت کار کردن هم مال اینه که توی کنسول خازن هست و شما حتی اگه از برق کنسولو بکشی بازم اجکت کار میکنه بخاطر ذخیره انرژی در خازنها

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----

ممنون بابت وقت .
عزیز مشکلت خیلی جدی تر از چراغ آبی و تک چراغه.
متاسفم که باید اینو بهت بگم ولی خودت نمیتونی تعمیرش کنی. اگه از منبع تغذیه باشه از یه تعمیر کار خوب برمیاد.
اگه واقعا تعویض‌کنه مساله ای نیست که! خودتم ناراحت نکن. درست میشه.

آخرین ویرایش:

saeed250

کاربر سایت
Aug 14, 2014
92
خب به کی باید میدادم ؟
در مورد جمله ی دوم هم اگه میشه واضح تر صحبت کنین
شما تمام نکات رو رعایت کردی بعد بردی کار درستی کردی . به هر حال نباید باز میشد وگرنه میفتاد گردن خودت . در مورد مشکلت از کجا مطمئنی چون روشن نمیشه و اجکت میکنه حتما اشکال از پاور باید باشه ؟ اشکالات ممکنه پیچیده بنظر بیان ولی ممکنه به همون اندازه ساده حل بشن . نمونش توی یوتیوب هست : طرف دستگاهش وسط دانلود یا بازیه خاموشش میکنه . با دکمه پاور روشن نمیشه . بعضی اوقات هم الکتریسیته ساکن روی دوپایه نری برق میشینه باید با دست کشیدن به اطرافش یا با کشیدن پلاستیک خالیش کرد .

میدونی چرا اینو میگم ؟ چون کنسول شما یکدفعگی خاموش نشده . داداشت بازی کرده ، قشنگ خاموشش کرده بعد این اتفاق افتاده . برو ویدئهای یوتیوبو ببین خیلی میتونه کمکت کنه . اگه هم کنسولتو تعویض میکنه که پس مشکلی نیست

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا اول ساده ترین راه حل ها رو امتحان کن شاید جواب گرفتی
تبدیل دو شاخه رو عوض کن ، پریز رو به صورت تکی انتخاب کن یعنی فقط ps4 وصل باشه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
داداش به ترتیب اینا رو عوض کن انشالله مشکلت حل بشه:
تبدیل دو شاخه رو عوض کن.مشکل برطرف نشد کلا کابل برق کنسول رو عوض کن.با پریز های دیگه امتحان کن.
داداش اینایی که بهت گفتمو حتما انجام بده.کنسول منم یه بار اینجوری شد حتی چراغ آبی هم روشن نمیشد.تبدیل دو شاخه رو عوض کرد درست شد.
حالا اگه واسه شما با عوض کردن تبدیل دوشاخه درست نشد کلا کابل برق کنسولو عوض کن.بعد حتما با پریزهای مختلف هم امتحان کن.
داداش مشکل روشن نشدن کنسولت از نرسوندن برق هستش.ابتدایی ترین کارایی که میتونی بکنی رو بهت گفتم،انشالله با انجام اینا مشکلت مرتفع میشه.

abbas-h

کاربر سایت
Dec 9, 2009
39
سلام .
دوستان من تصمیم دارم PS4 بخرم ...
تا جایی که پستهای دوستان رو خوندم مثل اینکه ییشترین مشکلات این دستگاه برای ریجن 1 هستش ...
برای ریسک کمتر بعضی دوستان پیشنهاد ریجن 2 اروپا 2014 دادن ...
آیا این حرفا درسته ؟ من رفتم بازار سعی کنم ریجن 2 اروپا 2014 بگیرم یا شانسیه ؟
از فروشنده یه هفته مهلت تست بگیرم هر ریجنی بود فرقی نمیکنه ؟
من خودم بیشتر تمایل به ریجن 1 2014 دارم بخاطر بحث آنلاین ...

ممنون میشم راهنمایی کنید .

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام .
تا جایی که پستهای دوستان رو خوندم مثل اینکه ییشترین مشکلات این دستگاه برای ریجن 1 هستش ...

آخرین پست هر سوال و مطلبی راجع به ps4 یکی عین سوال شما رو داشت همونجا خودم جواب دادم. میتونید برید اونجا ببینید

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
سلام .

من فقط يه نكته رو بگم
بعضي از اين فروشنده ها ( كه نميدونم چه اسمي روشون بذارم!!) ميان ريجن 1 رو به بهانه اي كه براي آمريكاست و سرعت آنلاين بازي كردنش بيشتره گرون تر ميدن!!
در حالي كه اصلاً اينطور نيست و شما هر ريجني بگيري سرعت آنلاين به اينترنت شما بستگي داره
تازه بماند كه ريجن 1 هاي سري 2013 خرابي زياد داشتن!!
شما خيلي نمي خواد رو ريجن 2 اروپا تأكيد كني، ژاپن هم خوبه ريجن 1 براي 2014 هم خوبه
وقتي فروشنده ببينه خريدار بر روي يك ريجن خاص خيلي تأكيد داره، مياد همون رو به بهانه ي كمياب بودن گرون تر مي فروشه
دقت كن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
داداش اینایی که بهت گفتمو حتما انجام بده.کنسول منم یه بار اینجوری شد حتی چراغ آبی هم روشن نمیشد.تبدیل دو شاخه رو عوض کرد درست شد.
حالا اگه واسه شما با عوض کردن تبدیل دوشاخه درست نشد کلا کابل برق کنسولو عوض کن.بعد حتما با پریزهای مختلف هم امتحان کن.
داداش مشکل روشن نشدن کنسولت از نرسوندن برق هستش.ابتدایی ترین کارایی که میتونی بکنی رو بهت گفتم،انشالله با انجام اینا مشکلت مرتفع میشه.

ممنون از پاسخاتون .
من تمام این رها حل های ساده رو خودم انجام دادم و نتیجه نگرفتم ! همه کار کردم . تو utoop هم کسی مشکلش مثل من نبود !
در مورد تعویض پاور هم دیگه فکر کنم این تنها راه میبود چون چیزه دیگه ا نمیتونه باشه ! والا خودمم گیج شدم نمیدونم چی کار کنم شانس من احتمال این مدل خرابی 1 در میلیونه و اون یه دستگاهم گیر من افتاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر