مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
قيمت كه مناسبه
من ريجن 2 ژاپن رو بدون دسته اضافي يك و هشتصد خريدم (با دوربين)
اما ريسكش خيلي بالاست
طرف رو ميشناسي؟
يه جا رو جور كنيد كه تلويزيون باشه براي امتحان

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

البته این دوربین نداره ...
ریسک اصلی واسه بلولایت هست دیگه؟ درسته؟
مگه مشکل بلولایت بدون تلویزیون هم معلوم نمیشه؟
خب به برق میزنم اگه بعد چند ثانیه سفید نشد مشکل داره دیگه ... درسته یا اشتباه میکنم؟

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
خب به برق میزنم اگه بعد چند ثانیه سفید نشد مشکل داره دیگه ... درسته یا اشتباه میکنم؟

رفيق اگه طرف رو نميشناسي (مثلاً فاميل يا آشناي معتمد نيست) بيخيال شو
اصلاً اگه موقع اجراي بازي مشكل پيش بياد چي؟
بعد هم يعني تو اون شهرستان ايشون هم يك نفر گير نمياد بهش بفروشه؟ ميخواد بياد تو ترمينال تهران بفروشه؟!
من از اين كلاه برداري هاي اينجوري ديدم..
به يه شماره ي خونه هم اعتماد نكن !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب مشکل کنسول فقط به Blue Light محدود نمیشه. Blue Light مشکلی نبوده که خیلیا داشته باشن. مشکلات دیگه ای مثل Auto Eject هم بوده ..... و یا خاموش شدن کنسول و ... و ...
البته اینا رو که میگم قصده ترسوندن نیستا ! فقط اینکه بدونی مشکله کنسول به یه چراغ پالسه ابی فقط و فقط میتونه خطم نشه ... برای دونستن کلی .... مشکلات کلا پایین بوده اما همیشه درصدی ریسک هست وقتی ضمانت و گارانتی درست حسابی نیست.

کلا همیشه گفتیم جنسه دسته دوم رو بدون امتحان کامل و اعتماد نخرید. اگر امکانه تسته کامل نیست که خب یه کمی ریسکش هست.
ریسکش پای خود هست.
1450 قیمتش اونقدرها با pack معمولی نو مثلا ریجن 3 اینا فرق نداره ... از اونطرف میتونی مهلت تست هم بگیری که خیالت تخت باشه .

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
رفيق اگه طرف رو نميشناسي (مثلاً فاميل يا آشناي معتمد نيست) بيخيال شو
اصلاً اگه موقع اجراي بازي مشكل پيش بياد چي؟
بعد هم يعني تو اون شهرستان ايشون هم يك نفر گير نمياد بهش بفروشه؟ ميخواد بياد تو ترمينال تهران بفروشه؟!
من از اين كلاه برداري هاي اينجوري ديدم..
به يه شماره ي خونه هم اعتماد نكن !

رفيق، اينجا
قيمت همين ريجن 2 ژاپن بدون دوربين و دسته ي اضافه
هست يك و پونصد هشتاد تا يك و ششصد
حتماً تهران ارزون تر هست
نهايت 150 تومن ميخواي سود كني!
150
تومن بدي همين ريجن 2 ژاپن رو از يه جاي مطمئن و نو بگيري خيلي بيشتر ارزش داره تا همچين ريسكي بكني

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
امروز برای من ارور CE-34878-0 موقع بازی داد آپدیت 1.74 هست
دیروز وقتی خاموش کردم 2 تا بیپ بیپ کرد به اون مربوط میشه ؟
این اروره کلا توی بازیا پیش میاد وقتی crash میکنه D:
مخصوصا توی Bf4 لول .
اما اون Beep چیزه مهمی نیست زیاد خودت رو درگیرش نکن D: به نظر میرسه مشکلی ایجاد نمیشه.

دوستان R2 هر ۲ تا دسته من جیر جیر میکنه مشکلی داره ؟؟ درست میشه ؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
دسته رو تمیز کن

amir10241

کاربر سایت
Jul 9, 2014
54
این اروره کلا توی بازیا پیش میاد وقتی crash میکنه D:
مخصوصا توی Bf4 لول .
اما اون Beep چیزه مهمی نیست زیاد خودت رو درگیرش نکن D: به نظر میرسه مشکلی ایجاد نمیشه.
پس به دستگاه ربطی نداره به بازی مربوط میشه ؟

MHD-KHZ

کاربر سایت
Dec 1, 2012
68
سلام دوستانیه ps4 ریجن یک خریده بودم که روز دوم دیگه روشن نشد فرستادم ای سی سنتر که دیگه موندگار شد ولی یه ریجن دو ژاپن خریدم که خدا روشکر تو این یک ماهی که باهاش کار کردم هیچ مشکلی نداشته تا الان. دوستانی هم که به سلامتی قصد خرید دارند حتما از فروشنده ضمانت یک هفته تست رو بگیرید و گوش زد کنید که تو فاکتور خرید تست یک هفته ای رو مکتوب کنه مطمئنا اگه کنسول مشکلی داشته باشه تو همون دو سه روز ابتدایی یا حداکثر یک هفته مشخص میشه وگرنه تو این مدت مشکلی نداشت ان شاالله با نگهداری و استفاده صحیح از کنسول تا سالها براتون به خوبی کار میده پس با رعایت نکات بالا بدون استرس و دودلی برید ps4 رو بخرید و از بازی های اون لذت ببرید

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
یه مشکلی کوچک .تا الان دوبار این اتفاق برا کنسول یا شاید هم تلوزیون من افتاده تصویر ندارم یه چند تا خط هی میاد و میره ولی به محض اینکه tv رو خاموش روشن میکنم تصویر میاد و درست میشه به نظرتون مشکل از tv هست یا پلی 4

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
یه مشکلی کوچک .تا الان دوبار این اتفاق برا کنسول یا شاید هم تلوزیون من افتاده تصویر ندارم یه چند تا خط هی میاد و میره ولی به محض اینکه tv رو خاموش روشن میکنم تصویر میاد و درست میشه به نظرتون مشکل از tv هست یا پلی 4

درود با یه کابل HDMI دیگه و یه پورت دیگه تست کن . اگه بازم پایداربود روی یه تلویزیون دیگه امتحان کن اگه پلی 4 مشکل داشته باشه معلوم میشه .

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد

تلویزیونتو آپدیت کن اگه داره.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
هیچ کدوم. صبر کن دستگاه کامل لود شه بعد تی وی رو روشن کن.

- - -ویرایش - - -

دوستان R2 هر ۲ تا دسته من جیر جیر میکنه مشکلی داره ؟؟ درست میشه ؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
با یه اسپری که توش الکل به کار رفته باشه تو شیار های دکمه بزن.تمام شد و رفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر