مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Mrkika

کاربر سایت
Mar 16, 2013
60
سلام دوستان
آقا من شنيدم كه كنسولهاي ژاپن رو بايد كابل برقشو عوض كرد. ميگن كابل برقش ١٢٥ هست و بهتره يه كابل ٢٢٠ بگيريم. تا چه حد اين درسته؟

arman405

کاربر سایت
Jun 29, 2007
216
سلام دوستان
آقا من شنيدم كه كنسولهاي ژاپن رو بايد كابل برقشو عوض كرد. ميگن كابل برقش ١٢٥ هست و بهتره يه كابل ٢٢٠ بگيريم. تا چه حد اين درسته؟

نه دوست عزیز همچین چیزی نیست...من 5 شنبه خریدم آپدیت هم کردم به 1.72 روزی 7 یا 8 ساعت هم بازی میکنم خدا رو شکر هم مشکلی نداره...همش حساسیت بیخوده...منم اول اینجور بودم ولی وقتی خریدم دیگه یادم رفت...بابا حال کنید با کنسول و لذت ببرید.اگر مشکل داشته باشه همون روز اول معلوم میشه

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
آقا دستگاه شما شده تاحالا هنگ کنه؟
مثلا تو منو همه این ایکون های بازی ، آیکوناش بالا نماید تو یازی هم نمیره باید حتما خاموش روشن کنی!
!!!
یه مورده دیگه ام هست ! دستگامو روشن کردم ! بالا نمیوشمد فقط این چراغ سفیدش کمو زیاد میشد
از رو خوده کنسول خاموشش کردم یه صفحه اومد :| یچیزی داش لود میشد توش :|
دستگا م رجین 1 2014ه

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
آقا دستگاه شما شده تاحالا هنگ کنه؟
مثلا تو منو همه این ایکون های بازی ، آیکوناش بالا نماید تو یازی هم نمیره باید حتما خاموش روشن کنی!
!!!
یه مورده دیگه ام هست ! دستگامو روشن کردم ! بالا نمیوشمد فقط این چراغ سفیدش کمو زیاد میشد
از رو خوده کنسول خاموشش کردم یه صفحه اومد :| یچیزی داش لود میشد توش :|
دستگا م رجین 1 2014ه

مودم رو خاموش كن كنسولو روشن كن

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
سلام دوستان
كي اين حرفا رو زده؟ من دستگاهم ريجن ٢ ژاپنه و با تبديل هم وصلش كردم به برق هيچ مشكلي هم نداره. اكثر شارژر گوشي ها و تبلتها هم با تبديل به پريز برق وصل ميشن . مشكلي هم واسشون پيش نمياد. كلا ميخواي pa4 بخري به حرف كسي گوش نده. برو مغازه يكي بخر و ببر خونه لذتشو ببر;)

mehdy_gh

کاربر سایت
Nov 13, 2011
18
سلام به دوستان
این سونی پوستمون رو نکنه ولکن نیست
بعد اتو اجکت دستگام چشمم به جمال اپدیتهای جدید که باعث خرابی میشن روشن شد
فکر کنم میخواد امار فروش کنسولشو بالا ببره تو ایران
میدونه گارانتی نداریم
:(( :((
1.72 کردم دستگاهو بعدش کلا صدای دستگاه رفت
خاموش کردم.سرچ کردم ببینم مشکل از چی میتونه باشه این لینکو دیدم
مهم : کنسول را به نسخه 1.72 اپدیت نکنید !! | فروشگاه پلی استیشن 4

بنظرم هیچکس اپدیت نکنه فعلا
خیلیها انگار اصلا داستان دار شدن
جرات نمیکنم دیگه روشن کنم
البته اینم بگم سری بعد که روشن کردم صدا داشتم

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام به دوستان
میدونه گارانتی نداریم

عزیز این حرفا که تو سایتا نوشتن همشون برای جو سازی هست و آپدیت هیچ مشکلی نداره

چرا ؟ چونکه تا الان خیلیا آپدیت کردند هیچ مشکلی نداشتند. مطمئن باشید اگر مشکلی داشت خود سونی اول از همه متوجه میشد و یک پچ واسه فیکس این مشکل بیرون میداد.

تو سایتای معتبر خارجی هم چیزی ذکر نشده و این خبر رو تکذیب کردند

AmR

کاربر سایت
Jun 8, 2007
88
نام
AmiR
سلام به دوستان
میدونه گارانتی نداریم

من از اسفندماه سال پيش تا امروز هميشه با خود كنسول آپديت ها رو گرفتم و هيچ مشكلي هم نبوده تا الان. حتي ٤ بار هم تو دو ماه اخير حين انجام بازي برق رفته كه بازم مشكلي پيش نيومده، ريجن يك هم هست كنسول. ذهنتون رو الكي خراب نكنيد.

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
ادم تو این تاپیک میاد میترسه دیگه ps4 بخره ..من خودم میخواستم تا اخر ماه رمضان یدونه بگیرم که با این همه مشکلی که دوستان اینجا مطرح کردن دو دل شدم ... 1.5 میلیون تومن بدم و شاید خراب در بیاد !!!! بنده هم کلا بچه مایه دار نیستم که بگم میرم یکی دیگه میخرم بلکه این پول رو با زحمت جمع کردم واسه کنسول.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به دوستان
میدونه گارانتی نداریم

واقعا فکر میکنی سونی میاد یک update کاملا unstable و Beta میده بیرون ؟
همچین چیزی اصلا ممکن نیست.
دوره فنه دستگاه بستگی به زمان بازی و دمای محیط داره .
شنیدش هم میتونه به میزان فاصله شما و دستگاه هم ربط داشته باشه.

به جای اینکه منبع اخبار الکی پیدا کنیم خواهشا حساسیتها الکی رو بزارید کنار و از دادن این طور پستها جلوگیری کنید .
همه این پستهای ( منظوری ندارم ) در این جهت واقعا باری ندارن الا اینکه چند نفری که میخوان دستگاه رو بخرن و لذت ببرن رو به استرسه الکی بندازن .

همه ما اینجا داریم استفاده میکنیم که هیچ 1000 نفر دیگه و بیشتر هم تو دنیا همه به 1.72 اپدیت کردن و هیچ مشکلی نبوده . اگر هم مشکله وخیم باشه سونی سریعا اعلام میکنه و hot fix عرضه میکنه در این مواقع .
یکی از دوستان هم چند صفحه پیش همین منبع الکی رو پست کردن ( حالا نویسندش برای چی نوشته این رو نمیدونم اما واقعا بیکار بوده ) گفتیم الکیه ×_× تحته تاثیر منابع غیر قابله اعتماد نباش دوسته من

ادم تو این تاپیک میاد میترسه دیگه ps4 بخره ..من خودم میخواستم تا اخر ماه رمضان یدونه بگیرم که با این همه مشکلی که دوستان اینجا مطرح کردن دو دل شدم ... 1.5 میلیون تومن بدم و شاید خراب در بیاد !!!! بنده هم کلا بچه مایه دار نیستم که بگم میرم یکی دیگه میخرم بلکه این پول رو با زحمت جمع کردم واسه کنسول.
کنسولهای هیچ مشکلی نداره ...

منم بالا همین رو گفتم. متاسافانه یه مقدار حساسیتهای الکی هست که باعث میشه مقداری این تاپیک حالت منفی به خودش بگیره . خیلی از دوستان و ما داریم کنسول رو به راحتی استفاده میکنیم و لذت میبرم.
شما هم بخر .... مهلته تست هم بگیر .... لذتش رو ببر:)

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان دلیل نمیشه که چون شما آپدیت کردی و هیچی نشده پس این آپدیت مشکلی نداره !!! دروغ ندارم که بگم کنسولم مثل ساعت داشت کار میکرد تا این لامصب آپدیت جدید اومد چند بار خود به خود کنسولم ری استار شد ... چند بار خاموش کردم اما رفت رو حالت استن بای .... الان هم که نوشته ها بریده بریده هستن و خیلی تار شده ... گرافیک بازی تاثیری نکرده اما نوشته خیلی بده شده حتی یه بار دیگه آپدیت کردم اما باز درست نشد ... کابل HD رو عوض کردم باز فرقی نکرد الان یکی به من بگه چه خاکی تو سرم بریزم کنسول اصلا دیگه به دلم نمیشینه ....
یه سوال ... من اگه rebuild data base کنم تمام اطلاعات هاردم پاک میشه ؟؟؟؟؟
در ضمن دوستان یکم به نظر بقیه احترام بذارید حالا من چند صفحه قبل این خبر رو برای شما گذاشتم تا کسی مثل من اینجوری کنسولش رو به موت نشه .... اشتباه کردم ببخشید ... فقط به اون سایت یه سری بزنید بد نیست...

آخرین ویرایش:

mehdy_gh

کاربر سایت
Nov 13, 2011
18
واقعا فکر میکنی سونی میاد یک update کاملا unstable و Beta میده بیرون ؟

همچین چیزی اصلا ممکن نیست.
دوره فنه دستگاه بستگی به زمان بازی و دمای محیط داره .
شنیدش هم میتونه به میزان فاصله شما و دستگاه هم ربط داشته باشه.

به جای اینکه منبع اخبار الکی پیدا کنیم خواهشا حساسیتها الکی رو بزارید کنار و از دادن این طور پستها جلوگیری کنید .
همه این پستهای ( منظوری ندارم ) در این جهت واقعا باری ندارن الا اینکه چند نفری که میخوان دستگاه رو بخرن و لذت ببرن رو به استرسه الکی بندازن .

همه ما اینجا داریم استفاده میکنیم که هیچ 1000 نفر دیگه و بیشتر هم تو دنیا همه به 1.72 اپدیت کردن و هیچ مشکلی نبوده . اگر هم مشکله وخیم باشه سونی سریعا اعلام میکنه و hot fix عرضه میکنه در این مواقع .
یکی از دوستان هم چند صفحه پیش همین منبع الکی رو پست کردن ( حالا نویسندش برای چی نوشته این رو نمیدونم اما واقعا بیکار بوده ) گفتیم الکیه ×_× تحته تاثیر منابع غیر قابله اعتماد نباش دوسته من

کنسولهای هیچ مشکلی نداره ...

منم بالا همین رو گفتم. متاسافانه یه مقدار حساسیتهای الکی هست که باعث میشه مقداری این تاپیک حالت منفی به خودش بگیره . خیلی از دوستان و ما داریم کنسول رو به راحتی استفاده میکنیم و لذت میبرم.
شما هم بخر .... مهلته تست هم بگیر .... لذتش رو ببر:)

دوست خوبم صدای دستگاه منظورم آهنگ منو وآهنگ خودبازی هیچ صدایی شنیده نمیشد
یعنی سکوت مطلق .بعدشم دوستان وخود شما بزرگواری کردید تو سوالاتم پیرامون اتو اجکت همراهیم کردید ونظراتتون روبهم گفتید
من هم رو حساب الطاف دوستان اومدم ومشکلی که واسم پیش اومد رو گفتم تا شاید بدرد کسی بخوره یا احتمال صحت این اخبار تا چند روز دیگه مشخص شه وتا اون موقع دست نگه دارن و دوچار مشکل نشن مثل من
مریض نیستم جو سازی کنم وکامنت الکی بذارم
این پست ها زده میشه جهت همکاری وهمفکری بیکار نیستم وقت بذارم بعد توهین شما رو بشنوم که جو میسازم
هرکی دوست داره اپدیت کنه به من ربطی نداره
شما اونوری نفست ازجای گرم در میاد پشتیبانی و نمایندگی و.....
اینجا ایرانه ...
شاید واسه شما پولی نباشه واسه ما سنگینه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر