مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
سلام
دوستان من حدود یک هفته هستش PS4 گرفتم و با اینکه کم ازش استفاده کردم صدای دکمه های R2 و L2 در اومده . یک جورایی حالت هرز شدن پیدا کردن در حالی دسته PS3 بعد از یکی دو سال ممکن بود استهلاک پیدا کنه و چنین صدایی بده

میخواستم بپرسم این مشکل کسی دیگه هم داره یا دسته من مشکل داره ؟ بعد دسته فیک PS4 توی بازار اومده ؟ سال تولید کنسولم هم مارچ 2014 هستش

mgh2014

کاربر سایت
Apr 8, 2014
75
نام
محمد
سلام
دوستان من حدود یک هفته هستش PS4 گرفتم و با اینکه کم ازش استفاده کردم صدای دکمه های R2 و L2 در اومده . یک جورایی حالت هرز شدن پیدا کردن در حالی دسته PS3 بعد از یکی دو سال ممکن بود استهلاک پیدا کنه و چنین صدایی بده

میخواستم بپرسم این مشکل کسی دیگه هم داره یا دسته من مشکل داره ؟ بعد دسته فیک PS4 توی بازار اومده ؟ سال تولید کنسولم هم مارچ 2014 هستش
مشکلی نیست عادی
نه فیک فعلا تولید نشده

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
عجیبه امروز اومدیم بازی کنیم گيما زدم تو دستگاه دیدم نمی خونه گیم را درایو :-oچند بار eject کردم دوباره زدم بازم نخوند :-s
آخر کار خاموش روشن کردم تا گیم را درایو دید/:)فهمید ناسلامتی گیم توشه

کسی به این مشکل برخورده تاحالا:-/
من فروردین این مشکل واسم پیش اومد تا الان تکرار نشد! البته من کلا زیاد بازی نمی کنم به خاطر درس و اینا (2 ترم مشروط شدم این ترم کارم تمومه :d)
یادمه دستگاه داشت بوت می شد که بازی رو گذاشتم شاید به خاطر همین بوده منظورم اینکه شاید چون دستگاه در حال بوت شدن بوده و دیسک رو گذاشتم باگ گرفته :-/
تو همین تاپیک اعلام کردم ولی کسی اهمیت نداد :(

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
سلام به دوستان گل
من حدود سی صفحه اخر تاپیک رو خوندم متوجه شدم ps4 هم خرابی و باگ زیادی داره
حالا می خوام یه دونه بگیرم و متوجه شدم ریجن دو بگیرم ، نظر اساتید هم رو همین ریجنه؟
بعد برا چه کشوری باشه؟
و سوال بعدی من می خوام فیفا انلاین بازی کنم کدوم ریجن ها باید یکی باشه دستگاه با بازی ، بازی با اکانت یا ...؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به دوستان گل
من حدود سی صفحه اخر تاپیک رو خوندم متوجه شدم ps4 هم خرابی و باگ زیادی داره
حالا می خوام یه دونه بگیرم و متوجه شدم ریجن دو بگیرم ، نظر اساتید هم رو همین ریجنه؟
بعد برا چه کشوری باشه؟
و سوال بعدی من می خوام فیفا انلاین بازی کنم کدوم ریجن ها باید یکی باشه دستگاه با بازی ، بازی با اکانت یا ...؟
ممنون
ریجن 2 هر کشوری ....
مهم نیست در اجرای بازی.
ریجن اکانت و بازی در صورتی مهم میشه که بخوای از dlc ها استفاده کنی. برای نصب dlc اکانت ریجنش باید با ریجن بازی یکی باشه .

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
توجه توجه : به هيچ عنوان كنسول بازي PS4 رو از فروشگاه هاي اينترنتي خريداري نكنيد ( حتي فروشگاه معتبري باشد ) ، در صورت خريد اول بريد كنسول رو ببينيد و مهلت تست بگيريد و در آخر خريداري كنيد ( به مشكل من دچار نشيد )

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
fifa 2014 وقتي ميخواهي اجرا كني پيغام 500 مگي آپديت مياد پيشنهاد شما بهتره كه اول كنسول و خود بازي آپديت بشه و بعد بازي رو اجرا كرد يا نه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
fifa 2014 وقتي ميخواهي اجرا كني پيغام 500 مگي آپديت مياد پيشنهاد شما بهتره كه اول كنسول و خود بازي آپديت بشه و بعد بازي رو اجرا كرد يا نه
کنسول که بهتره همیشه up2date باشه
update بازی هم برای بهبود وضع بازی بیشتر موقها پیشنهاد میشه اما باز اگر میخوای میتونی همیشه delete کنی. البته اگر بخوای انلاین بزنی که 100% بایستی بازی رو اپدیت کنی .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید میخواستم ببینم مشکل اتو اجکت دستگاه معمولا بعد چقدر کار با کنسول خودشو نشون میده؟؟
دقیقا نمیشه مدتش رو گفت. ظاهرا برای دوستان بعد از یه مدتی شروع شده بود ....
اما شما تا جایی که میتونی مهلت تستت رو بگیر .
سعی کنی ریجن 2 و 2014 به بعد بخری .

sepehr.p.s

کاربر سایت
Feb 10, 2014
16
نام
سپهر
راستش الان اکثرا همه 1 هفته میدن.من هم 1 هفته داشتم که امروز روز 7 تمشه و تو این هفته حسابی از دستگاه کار کشیدم و فعلا مشکلی نداشته میخواستم ببینم ممکنه بعد 1 هفته هم مشکل پیش بیاد یا نه

- - -ویرایش - - -

دقیقا نمیشه مدتش رو گفت. ظاهرا برای دوستان بعد از یه مدتی شروع شده بود ....
اما شما تا جایی که میتونی مهلت تستت رو بگیر .
سعی کنی ریجن 2 و 2014 به بعد بخری .
راستش الان اکثرا همه 1 هفته میدن.من هم 1 هفته داشتم که امروز روز 7 تمشه و تو این هفته حسابی از دستگاه کار کشیدم و فعلا مشکلی نداشته میخواستم ببینم ممکنه بعد 1 هفته هم مشکل پیش بیاد یا نه

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
خسته نباشید میخوام بهم بگید که چطور باید به PSN با PS4 وصل بشم بعد قضیه ی این ادرس شهرای امریکا اگر خواستم اکانت درست کنم چطوریه که باید ادرس و پست و شماره ی پلاک رو بنویسم و اینم بهم بگید که اورجین رو چکار کنم ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر