مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
اقا اینجا کسی هست که مثلآ تاریخ ساخت کنسولش مال همین اواخر 2014 باشه و کنسولش مشکل پیدا کرده باشه؟! میخوام بدونم اصن این کنسول هایی که اواخر تولید شدن مشکل خرابی داشتن یا نه؟!

بله بعضی از کنسول های ریجن 1 سال 2014 هم عیب و ایراد داشتن. شدید توصیه میکنم ریجن های دیگه رو بگیری.

سلام
من برای خودم کنسول ریجن 1 تولید دسامبر 2013 گرفتم تا الان مشکلی نبوده .
میخوام برای دوستم هم یه کنسول بگیرم ولی چون میترسه ریجن 1 مشکل خرابی داشته باشه و میخواد ریجن 2 بگیره ... آیا ریجن 2 ژاپن مشکل خرابی تا الان نداشته اینجور که فهمیدم بیشتر کنسول های خرابی ریجن 1 حتی 2014 در ماه feb بوده .

مال منم ریجن 1 تولید دسامبر 2013 بود و فقط 3 ساعت برام کار کرد. الانم تعمیرگاهه و فقط امیدوارم درست بشه.
توصیه میکنم حتما ریجن های دیگه رو بردار. مخصوصا ژاپنی ها رو. حتی اگر گرون تره ...

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
اشکان اینا برای تعمییرش میفرست Sony Centre یا خودشون درست میکنن ؟
یعنی اونجا محلی نداره Sony Centre ؟

چون اینور استرالیا که اصلا خبری از تعمییر نیست تا 3 سال گارانتی دستگاه تموم بشه. سری یکی دیگه میدن. اگر تموم بشه ( چون رفیقم از Hong Kong خریده بود ) گارانتیش رو اینجا قبول نمیکردن . کلا 50 دلار گرفتن که ضمانت استرالیا بزارن براش ...(همون زمان کمیابی ) اولش گفتن 1 هفته تعمییر طول داره اگر نمیخوای 2 هفته کنسول جدید میدن ... که واقعا دادن. دقیقا تو زمانی که هیچ کنسولی برای خرید یافت نمیشد

فکر کنم یکم بدشانسی اورده بودی :(
ولی خوبه پول رو پس دادن ... اینجا Return ندارن مگر اینکه توی 72 ساعت مشکلی پیش بیاد.

آره آرمان جان بدشانسی من بود. طرف میگفت از طرف سونی ما هیچ گونه دستور عملی برای دستگاه های خراب شده نداریم .

دستگاه را میفرستن به نمایندگی کشورهای اسکاندیناوی نوردیک فیلم . Sony Centreدر شهری که هستم نمایندگی نداره در داخل سوئد تعمیر نمیشه مثلا میفرستن آلمان که بستگی به نوع خرابی داره که تعمیری هست یا نه که تا ۱ ماه طول میکشه دوباره دستگاه به دست مشتری برسانند .
[h=3]با فردی در فروشگاهGameStop صحبت کرده بودم گفته بود اگر از ما خریده بودن با ۳سال گارانتی ودر صورت خرابی همان آن یک دستگاه نو تحویل میدادیم .[/h]ولی یک قانون خوبی که این کشور داره مابین ۱۵ تا ۳۰ روز میتوانی جنس خریده شده چه سالم باشه و چه خراب شده باشه را پس بدهی .

majid1357

کاربر سایت
Aug 7, 2010
5
سلام من یک کنسول ps4 رجین 2 تازه خریدم آخرین آپدیت یعنی 1.71 رو زدم ازاون موقع دفعه اول گه دستگاه رو روشن میکنم یکم میگذره تصویر پرش داره وصدا قطع ووصل میشه ولی بعدش هرچند بار روشن وخاموش کنی اینطوری نمیشه کابل اچ دی ام ای رو هم دراوردم دوباره زدم وجابجا کرذم ولی باز اینطوری میشه از جایی پرسیدم گفتن احتمال زیاد از آپدیت هست با آپدیت بعدی درست میشه خواستم بدونم نظر شما چیه دستگاه ایراد نداره تازه 2 هفته نشده خریدم ممنون میشم راهنمایی کنید

- - -ویرایش - - -

در ضمن تاریخ تولید دستگاه 3 ماهه اول 2014 هست

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام من یک کنسول ps4 رجین 2 تازه خریدم آخرین آپدیت یعنی 1.71 رو زدم ازاون موقع دفعه اول گه دستگاه رو روشن میکنم یکم میگذره تصویر پرش داره وصدا قطع ووصل میشه ولی بعدش هرچند بار روشن وخاموش کنی اینطوری نمیشه کابل اچ دی ام ای رو هم دراوردم دوباره زدم وجابجا کرذم ولی باز اینطوری میشه از جایی پرسیدم گفتن احتمال زیاد از آپدیت هست با آپدیت بعدی درست میشه خواستم بدونم نظر شما چیه دستگاه ایراد نداره تازه 2 هفته نشده خریدم ممنون میشم راهنمایی کنید
کلا گزارشی از این مشکل در آپ منتشر نشده است
با یک تلوزیون دیگر امتحان کن.
اگر سیستم تلوزیونت قابلیت آپ دیت شدن داره آپش کن
با یک HDMI دیگر امتحان کن

majid1357

کاربر سایت
Aug 7, 2010
5
سلام .
تا حالا ٢ بار واسه من پيش اومده كه صدا نداره بايد يه بار tv رو خاموش كنم دوباره روشن كنم تا درست شه .
فكر كنم واسه شما هم مشكل از tv باشه .
اگه امكانش هست tv رو اپديت كنيد .
ممنون دوستان میخواستم اطمینان پیدا کنم از ps4 نباشه از tv باشه اشکال نداره بخدا بچه پولدار نیستم پولشو یکساله 10 تومن 10 تومن جمع کردم تا خریدم چندروزه خواب وخوراک نداشتم کلی تو نت سرچ کردم نمیدونستم چیکار کنم گفتم ps4 خراب شده از جایی دیگه هم پرسیدم گفتن از آپدیت هست با آپدیت بعدی درست میشه دستگاه سالمه بازم ممنون دوستان خیالم راحت شد که دستگاه سالمه

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
ممنون دوستان میخواستم اطمینان پیدا کنم از ps4 نباشه از tv باشه اشکال نداره بخدا بچه پولدار نیستم پولشو یکساله 10 تومن 10 تومن جمع کردم تا خریدم چندروزه خواب وخوراک نداشتم کلی تو نت سرچ کردم نمیدونستم چیکار کنم گفتم ps4 خراب شده از جایی دیگه هم پرسیدم گفتن از آپدیت هست با آپدیت بعدی درست میشه دستگاه سالمه بازم ممنون دوستان خیالم راحت شد که دستگاه سالمه
واسه منم با مانیتور اینجوری میشه ولی یه مدت با tv بازی کردم دیگه این مشکل تکرار نشد ! بعد دوباره با مانیتور بازی کردم دیدم باز این مشکل رو داره حدودا 4 ماه هست کنسول رو خریدم از اول این مشکل رو با مانیتور داشت!
راه حل:
1-اول مانیتور رو روشن کن چند ثانیه صبر کن بعد ps4 رو روشن کن !
2- یا اول ps4 رو روشن کنید چند ثانیه صبر کنید وقتی کامل بوت شد tv رو روشن کن !
شاید خنده دار باشه ولی 2 ماه همین کار رو میکنم دیگه مشکل تکرار نشد :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره آرمان جان بدشانسی من بود. طرف میگفت از طرف سونی ما هیچ گونه دستور عملی برای دستگاه های خراب شده نداریم .

دستگاه را میفرستن به نمایندگی کشورهای اسکاندیناوی نوردیک فیلم . Sony Centreدر شهری که هستم نمایندگی نداره در داخل سوئد تعمیر نمیشه مثلا میفرستن آلمان که بستگی به نوع خرابی داره که تعمیری هست یا نه که تا ۱ ماه طول میکشه دوباره دستگاه به دست مشتری برسانند .
با فردی در فروشگاهGameStop صحبت کرده بودم گفته بود اگر از ما خریده بودن با ۳سال گارانتی ودر صورت خرابی همان آن یک دستگاه نو تحویل میدادیم .

ولی یک قانون خوبی که این کشور داره مابین ۱۵ تا ۳۰ روز میتوانی جنس خریده شده چه سالم باشه و چه خراب شده باشه را پس بدهی .
ok
اره من از GAmeStop خریده بودم که اینجا اسمشون EBgAmes هست. کلا توی خدمات و گارانتی به نظرم به نسبت از بقیه فروشگاها یک سر و گردن بالاترن . کلا همینطوری هم دستگاه سالم رو ببری بهشون بگی خرابه چکم نمیکنن D: یه دونه میدم D: . این گارانتی های اضافه اش همه صدمات رو پوشش میده D: مثل افتادن و اب ریختن و .... ! که خیلی خوبه !
به نظرم U که اونوری از همون GameStop بخر بهتره D:

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
ok
اره من از GAmeStop خریده بودم که اینجا اسمشون EBgAmes هست. کلا توی خدمات و گارانتی به نظرم به نسبت از بقیه فروشگاها یک سر و گردن بالاترن . کلا همینطوری هم دستگاه سالم رو ببری بهشون بگی خرابه چکم نمیکنن D: یه دونه میدم D: . این گارانتی های اضافه اش همه صدمات رو پوشش میده D: مثل افتادن و اب ریختن و .... ! که خیلی خوبه !
به نظرم U که اونوری از همون GameStop بخر بهتره D:

من همان موقع که دستگاه را فرستادم از اینرنت ازشخصی که دستگاه را ۴۰۰ یورو خریده بود ۶۰۰ یورو به بالا ترین قیمت (مزایده) بنام من افتاد وخریدمش ازشانسم ساخت ژاپن

درسته GAmeStop قیمت کنسولش از تمام فروشگاهای در سوئد ارزانترهم میده ۴۰۰۰ کرون و جاهای دیگر ۴۵۰۰ کرون در این کشور چیزی بنام قیمت استاندارد وجود نداره.

بازیهای دست دوم درGAmeStop و Game به قیمت ۶۵۰ کرون میفروشن که قیمت نو آن بازی ۷۰۰ کرون است حساب کتابی نداره دولت میگه به هر قیمتی که دوست دارین بفروشین مالتاتش را به ما بدهید مالیات اجناس لوکس هم ۲۵% است

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
دیشب بازی فیفا رو از رو هارد پاک کردم و دوباره بلوری رو گذاشتم تو کنسول تا نصب کنه یک سروصدایی راه انداخت یاد کیسم افتادم اخه وقتی میخواد بازی خفن پردازش کنه همه فنهاش روشن میشه صدای شاتل میده/ تموم وجود کنسول به رعشه افتاد دستمو میذاشتم روی قاب کنسول صدا نمیداد فکر کنم قاب کنسول لقو پق شده/ کنسول ریجن 2 اروپا 3D

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
با توجه به این مشکلات ادم میترسه ps4 بگیره!!!!
مردیم تا چند تومن جمع کردیم....
One بگیرم بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟

one ديگه بدتر بايد هميشه به اينترنت متصل باشي قبل از بازي dvd چك ميشه كه اصل باشه يا نه و به هيچ عنوان مثل PS4 نميتوني بازيتو به يه نفر ديگه بدي يا بفروشي چون open ريجن نيست ، من نظرم در مورد PS4 خريد ريجن 2 و 3 هستش اگه قراره بخري ريجن 1 نگير به هيچ عنوان

- - -ویرایش - - -

ما رو ترس دادین من کنسولم رو سفارش دادم یکشنبه دستم می رسه خدایا سالم باشه ریجن 1

اگه مهلت تست داري هيچ جاي ترسي نيست انشاالله كه شانس تو بگيره مشكلي نداشته باشه ولي سعي كن در صورت داشتن مهلت تست تا زمان پايانش از كنسول كار بكش كه مشكلي نداشته باشه

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
با توجه به این مشکلات ادم میترسه ps4 بگیره!!!!
مردیم تا چند تومن جمع کردیم....
One بگیرم بهتر نیست؟؟؟؟؟؟؟

وان هم اوضاع بهتری نداره. یکی از دوستام داشت بعد از سه روز کامل سوخت!!!

one ديگه بدتر بايد هميشه به اينترنت متصل باشي قبل از بازي dvd چك ميشه كه اصل باشه يا نه و به هيچ عنوان مثل PS4 نميتوني بازيتو به يه نفر ديگه بدي يا بفروشي چون open ريجن نيست

مطمئنی؟ تا جایی که من میدونم مایکروسافت این محدودیت هارو برداشت. اتصال به اینترنت رو که مطمئنم ولی اُپن ریجن بودن رو نه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر