مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
دادااشش من فکر کردم واسه سه ماه آخره سالهه .. داداش گلم خدا وکیلیی اگه تازگی گرفتی ای کاش دسامبرو نمیگرفتی .. ایشالله که مشکل حل شه اما حواسم نبود واسه دسامبرو و متنتو خوندم اول تعجب کردم ولی ایشالله که درستش کنی ..

سلام کنسول من هم دسامبره ولی مشکلی نداشته ولی واسم سواله که چرا میگید تولید دسامبر نخرید؟ یعنی کارخونه تو ماه دسامبر در زمینه تولید کنسول خوب عمل نکرده بعد یهو از اول ژانویه 2014 به بعد متحول شده ؟؟؟؟

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
سلام من فقط اومدم بگم دیگه خرابی اصلا نیست یا حیلییییییییییی کم هست من خودم ریجن 3 رو سه روز پیش خریدم و اصلا مشکلی نداره فن هم صدا نمیده خواستم بگم ریجن سه که خرابیش از همش بیشتر بوده هم الان سالم هستند و جای نگرانی نیست
مدل دستگاه من : ps4 region 3 lanch japon tolidi 2014 be hamrah ps camera یه بتل 4 هم خودم خریدم و الان دارم آنلاین میرم !
یه هفته هم مهلت تست گرفتم

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام من فقط اومدم بگم دیگه خرابی اصلا نیست یا حیلییییییییییی کم هست من خودم ریجن 3 رو سه روز پیش خریدم و اصلا مشکلی نداره فن هم صدا نمیده خواستم بگم ریجن سه که خرابیش از همش بیشتر بوده هم الان سالم هستند و جای نگرانی نیست
مدل دستگاه من : ps4 region 3 lanch japon tolidi 2014 be hamrah ps camera یه بتل 4 هم خودم خریدم و الان دارم آنلاین میرم !

مبارک باشه دوست عزیز . درسته خیلی وقته دیگه بحث خرابی مطرح نیست. بعد لانچ که بحثش داغ بود تو یه سایت خارجی خونده بودم کنسول های تولید اگوست و تعداد کمی تولید سپتامبر ممکنه مشکل داشته باشند . دیگه بعدش خبری نشد.

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
البته ریجن 1 بیشتر خرابه ها نه 3
مبارک باشه دوست خوبم

- - -ویرایش - - -

بچه ها سلام اقا من از مالزي بخوام بگيرم قيمت چطور درمياد
بعد از كجا بفهمم ريجن و سال ساختشو
چه علاقه ای داری تو نظم تاپیک رو به هم بزنی ها به عنوان تاپیک بد نیست یه نگاهی کنی

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
البته ریجن 1 بیشتر خرابه ها نه 3

خرابه نه خراب بود دیگه نیست. . منم نظرم این بود ولی الان کاملا تغییر کرده !
نه من ک مشکلی ندارم با ریجن و اینا اصلا اعتقاد ندارم :D ولی اون دوستمون گفت ریجن 3 خرابیش بیشتر 1 بود من توجیح کردم ک خرابی های ریجن 1 بیشتر بود

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
سلام دوستان . عزیزان سوال مهمی دارم :
واقعیت میخوام یک پایه استند PS4‌بگیرم ! سوالم اینه که اگر کنسول را در حالت ایستاده و عمودی قرار بدیم عمر کنسول میاد پایین ؟؟ تهویه و خواندن دیسک دچار مشکل میشه یا فرقی نمیکنه ؟
بهترین حال کدوم حالت هست ؟؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام دوستان . عزیزان سوال مهمی دارم :
واقعیت میخوام یک پایه استند PS4‌بگیرم ! سوالم اینه که اگر کنسول را در حالت ایستاده و عمودی قرار بدیم عمر کنسول میاد پایین ؟؟ تهویه و خواندن دیسک دچار مشکل میشه یا فرقی نمیکنه ؟
بهترین حال کدوم حالت هست ؟؟

اگر پایه استند را داشته باشی هیچ مشکلی برایش پیش نمیاد خود پایه دارای کانال جریان هوا است وبه کنسول آسیبی نمیرساند برای خواندن دیسک هیچ مشکلی ایجاد نمیشه دیسک درایور برای دو حالت ایستاده و خوابیده طراحی شده است

PAYDAY

کاربر سایت
Feb 19, 2014
61
نام
ali
سلام برای من تولید کارخانه
hongfujin yantai دسامبر2013 است و تقریبا دو ماه هست دارم بازی میکنم وبازی های kiilzon و need for speed و assassins creed و الانم battle رو دارم باهاش بازی میکنم به نظرتون برای دستگاهم مشکلی پیش نمیاد فقط بتل رو بعد از 3 .4 ساعت بازی کردن 1بار پرید بیرون

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام برای من تولید کارخانه
hongfujin yantai دسامبر2013 است و تقریبا دو ماه هست دارم بازی میکنم وبازی های kiilzon و need for speed و assassins creed و الانم battle رو دارم باهاش بازی میکنم به نظرتون برای دستگاهم مشکلی پیش نمیاد فقط بتل رو بعد از 3 .4 ساعت بازی کردن 1بار پرید بیرون

موقع بتل بازی کردن هر بلایی سر کنسولتون اومد عادیه مشکلی نیست و مشکل از خود بازی هست، این بازی انقدر باگ داره که همه حالتی رو روی ps4 پیاده می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر