مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
درود
بعید می‌دونم این مشکل یا... باشه چون X360 هم دقیقا همین طوری بود.
تا موقعی که روی HDMI مشخص شده ای که دستگاه بهش وصل شده (1 یا 2) نمی‌رفتی، کنسول اصلا صدا نداشت و انگار بالا نمیومد.
یه مدت با TV بازی میکنم ببینم مشکل از دستگاه هست یا نه٬ کلا زیاد مانیتور جالبی نیست با X360 هم تو بعضی از بازی ها تصویر مشکل پیدا میکرد!

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
یه مدت با TV بازی میکنم ببینم مشکل از دستگاه هست یا نه٬ کلا زیاد مانیتور جالبی نیست با X360 هم تو بعضی از بازی ها تصویر مشکل پیدا میکرد!
اگر با کابل خود دستگاه وصل شده بعضی وقتا میشه چون کیفیت خوبی نداره کابلای ps4 با یه کابل دیگه امتحان کن درس میشه

mortality

کاربر سایت
Jun 2, 2008
105
نام
Mohammad
سلام دوستان من قصد خرید ریجن 3 این دستگاه(ps4 ) رو دارم 200 تومن ارزونتره به نسبت پال میترسم اینا هم مشکل دار باشن کسی میتونه به من بگه ریجن 3 مشکلات داشته یا نه

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام دوستان من قصد خرید ریجن 3 این دستگاه(ps4 ) رو دارم 200 تومن ارزونتره به نسبت پال میترسم اینا هم مشکل دار باشن کسی میتونه به من بگه ریجن 3 مشکلات داشته یا نه
خرابی ربطی به ریجن نداره! ریجن 3 هم خرابی داشته

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
عزیز چه کاریه خوب برو رجیون 2 بگیر خیال خودتو راحت کن بله خرابی دارن همشون ولی رجیون 2 خیلی خیلی شایدم اصلا پیش نیاد خراب باشه ولی من خودم اول رجیون 1 خریدم آوردم بعد یه مدت هی اجکت میکرد بردم عوض کردم 2 گرفتم 200 تومن به اذیتش می ارزه رجیون دو بگیر دقت کن برا کارخونه fox باشه و تولید 3D
موفق باشی.

آقا من دوروزی دستگاهم نمیدونم چش شده دیروز که اصلا به psn وصل نمیشد امروزم که سرورو میشناسه ولی وصل نمیشه یا وصل میشه ولی هی قط میشه نمیدونم اشکال از wifi دستگاس یا نت من؟

Last edited by a moderator:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا من دوروزی دستگاهم نمیدونم چش شده دیروز که اصلا به psn وصل نمیشد امروزم که سرورو میشناسه ولی وصل نمیشه یا وصل میشه ولی هی قط میشه نمیدونم اشکال از wifi دستگاس یا نت من؟
آحتمالا نت ...
الان تست کردم مشکلی نداره Psn .

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
سلام یک سوال داشتم چرا وقتی کنسول خاموش بدنه اش هی صدا میده

ps3 من هم همین طوره :D کلا از برق میکشم یه صدای تق تق هر از گاهی میاد . مشکل چیه :D

این طبیعی هست ، به دلیل وجود الکتریسیته ساکن توی دستگاه

در واقع عمده کاربرد Earth برای همین موضوع هست

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
دوستان من دیشب داشتم ریزوگان بازی میکردم بعد متوجه شدم که یه صدایی هر چند ثانیه یکبار از دستگاه میاد
دقت کردم دیدم صدا شبیه اجکت شدن درایو هست ... من روز اول درایو رو تست کردم و مشکلی نداشت ، اما الان دیسک ندارم که تست کنم
به نظرتون درایوم مشکلی داره ؟؟؟ دستگاهم ریجن 1 هستش و تا حالا بعد از حدود 2 هفته مشکلی نداشته

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
اووووفففف :| فک نمیکردم تا این حد باشه دیگه :D
اون وقت یه سوال کنسول مشکلی که پیدا نمیکنه؟

نه مشکلی نیست

سلام
دوستان من دیشب داشتم ریزوگان بازی میکردم بعد متوجه شدم که یه صدایی هر چند ثانیه یکبار از دستگاه میاد
دقت کردم دیدم صدا شبیه اجکت شدن درایو هست ... من روز اول درایو رو تست کردم و مشکلی نداشت ، اما الان دیسک ندارم که تست کنم
به نظرتون درایوم مشکلی داره ؟؟؟ دستگاهم ریجن 1 هستش و تا حالا بعد از حدود 2 هفته مشکلی نداشته

یه بلوری فیلم یا دی وی دی فیلم بزار توی دستگاه بمونه برو بازی ببین خودش اجکت می کنه یا نه
کلا مشکل اجکت درایو در کنسول الالخصوص ریجن 1 بوده ، مال یک سری ها کلا اجکت نمی شه مال یک سری همش اجکت می شه و ...

آخرین ویرایش:

amir-crse7en

کاربر سایت
Feb 25, 2014
120
نام
امیرحسین
سلام
سلام اگر مشکلت اجکت کردن باشه که برا منم رجیون یکم اجکت میکرد هی ولی هنوز مطمئن نیستی که شما با دیسک امتحان کن ایشالا که مشکلی نداشته باشه ولی اگر اجکت باشه راه برا درس شدن ذاره ولی اگر درس نشد باید ببری عوض کنی حالا من راهارو میگم بت امتحان کن.
1-دگمه اجکت دستگارو با یه پنبه و الکل تمیز کن
2 دستگاهو یکم بیار جلو تا پلاستیک زیر دگمه اجکت بیرون باشه ممکنه بخاطر این دگمم باشه
3-دستکاهو جایی که میدان مغناطیسی داره قرار نده مثل سینما خانوادگی و .....
4-گرد و خاک دور دستگاه رو کامل تمیز کن چون اون دگمه خیلی حساسه
5-اگر این کارارو کردی و باز اجکت کرد یه تیکه کاغذ زخیم بچسبون روی دگمه اجکت
اگه همه این کارارو کردیو نشد باید تعویض شه دستگاه و دقت کن که هرگز نده تعمییر فقط تعویض چون دستگاه نورو تعمییر نمیدن
نمیدونم چرا نمیرید رجیون 2 بخرید که خیالتون راحت باشه من خودم این اشتباهو کردم بردم مابدتفاوتشو دادم رجیون 2 گرفتم اگر میتونی 100% این کارو کن.
دستگاه رو برگردون و تاریخ تولید و شرکت تولیدو بگو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر