مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستان برا من بعد اینکه Dead Nation دانلودش تموم شد دیگه هیچ تروفی ثبت نمیشه :-/
حتی لیست تروفی های خوده Dead Nation هم به لیست تروفی هام اضافه نشد :(
به نت هم وصلم ولی نمیتونم چرا ثبت نمیکنه
خوده داشبورد هم خیلی کند شده و حتی هنگ میکنه :-/:((

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
در کمال ناباوری :(
دیشب بتلفیلد رو گرفتم یه کم بازی کردم دستگاه رو خاموش کردم صبح که روشن کردم مشکلی نبود دو ساعت سینگل بازی کردم و دستگاه رو خاموش کردم.
چندساعت پیش خواستم ادامه بازی رو برم که متوجه شدم هیییچ خبری از سیو بازی نیست!!!!!!!!!
من فکر می کنم مشکل از بتلفیلد باشه نه از دستگاه ! بازی رو همون اول اپدیت کردم (۱۳۰۰ مگ ) تو مولتی پلیرم که هی میرم تو زمین :|
می دونم ربطی به سیو نداره ولی وقتی دستگاه رو روشن کردم صدا نداشت البته با خاموش روشن کردن مشکل حل شد!
امیدوارم دوستان فکر نکنن دارم دروغ میگم )x درصورتی که همچین فکری کردید عکس فاکتور خرید دستگاه+دستگاه+بازی موجوده!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
دیشب بتلفیلد رو گرفتم یه کم بازی کردم دستگاه رو خاموش کردم صبح که روشن کردم مشکلی نبود دو ساعت سینگل بازی کردم و دستگاه رو خاموش کردم.
چندساعت پیش خواستم ادامه بازی رو برم که متوجه شدم هیییچ خبری از سیو بازی نیست!!!!!!!!!
من فکر می کنم مشکل از بتلفیلد باشه نه از دستگاه ! بازی رو همون اول اپدیت کردم (۱۳۰۰ مگ ) تو مولتی پلیرم که هی میرم تو زمین :|
می دونم ربطی به سیو نداره ولی وقتی دستگاه رو روشن کردم صدا نداشت البته با خاموش روشن کردن مشکل حل شد!
امیدوارم دوستان فکر نکنن دارم دروغ میگم )x درصورتی که همچین فکری کردید عکس فاکتور خرید دستگاه+دستگاه+بازی موجوده!

این مشکل سیو از خود بازی فکر میکنم

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوست عزیز همش مشکل خود Battlefield هست و هیچ ربطی نه به دستگاه داره نه به دیسک!
Dice و EA شاهکاری ساختن به اسم BF4 که انواع و اقسام مشکلات ریز و درشت رو در خودش جای داده :bighug:

AlCapoN

کاربر سایت
Sep 17, 2012
497
نام
MEtti
اقا من دکمه پاورم نمیگیره بعضی اوقات
عصبی شدم
تاچش خیلی حساس نی

- - -ویرایش - - -

عصبی شدم
تاچش خیلی حساس نی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
عصبی شدم
تاچش خیلی حساس نی

- - -ویرایش - - -

عصبی شدم
تاچش خیلی حساس نی
زیاد از اون دکمه ها استفاده نکنید چون خیلی کوچک و ظریف هستن و احتمال خراب شدنشون هم هست.
به علاوه این که بعضی وقت ها هم خیلی دقیقا عمل نمی‌کنن.
با خود کنترلر دستگاه رو خاموش/ روشن کنید بهتره!

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372

این باگ مسخره تقصیر بتل لاگه .راه کاری که خود دایس ارائه داد اینه که در حالت آنلاین سیو بازی رو پاک کنی بعد بازی رو تا اولین چکپوینت ادامه بدی .همون موقع از بازی بیرون بیای دوباره وارد بازی بشی اگه رسیوم داشت که مشکلی نداره (ولی ادامه بازی رو در حالت آنلاین انجام بدی)اگه نبود این پروسه رو مجددا انجام بدی

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان
جدیدا دستگاه بعضی مواقع از همون اول که روشن میشه صدا نداره!!!! وقتی مانیتور رو خاموش روشن میکنم یا از منوی مانیتور ورودی رو عوض میکنم (میرم رو HDMI2دوباره میام رو HDMI1 )صدا بر میگرد و مشکلی نداره!؟
به نظرتون مشکل از مانیتور هست؟ قبلا هم گفته بودم بعضی وقتا موقع روشن شدن کنسول ارم PS یک ثانیه میره بر میگرده!
اینجا کسی با مانیتور M2394A LG بازی میکنه؟ شما این مشکل رو دارید؟ :(

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان
جدیدا دستگاه بعضی مواقع از همون اول که روشن میشه صدا نداره!!!! وقتی مانیتور رو خاموش روشن میکنم یا از منوی مانیتور ورودی رو عوض میکنم (میرم رو HDMI2دوباره میام رو HDMI1 )صدا بر میگرد و مشکلی نداره!؟
به نظرتون مشکل از مانیتور هست؟ قبلا هم گفته بودم بعضی وقتا موقع روشن شدن کنسول ارم PS یک ثانیه میره بر میگرده!
اینجا کسی با مانیتور M2394A LG بازی میکنه؟ شما این مشکل رو دارید؟ :(
درود
بعید می‌دونم این مشکل یا... باشه چون X360 هم دقیقا همین طوری بود.
تا موقعی که روی HDMI مشخص شده ای که دستگاه بهش وصل شده (1 یا 2) نمی‌رفتی، کنسول اصلا صدا نداشت و انگار بالا نمیومد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر