مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام من میخوام وصل شم به psn با کابل لن
ولی وقتی میزنم کابل رو و دستگاهو روشن میکنم میگه کابل وصل نیست و اکثر اوقات ارور NW-38484-0 رو میده مشکل از مودم هست یا دستگاه؟

همچین اروری موجود نیست درست نوشتی کد را

یکی از دوستان مشکل کابل لن داشت مودم را آپ دیت کرد درست شد

بعد از چه مدت و کارهایی میتونیم مطمعن بشیم که کنسول رجین 2 دیگه بلو پالس نمیده ؟!
لانچهای اولیه برای آمریکا و اروپا این ایراد را داشت
۱۰۰% نمیشه گفت تا چه زمانی ممکنه کار کنه شانسی است ۵ دقیقه ۶ ساعت یک روز و۰۰۰

---------------------------------------------------------------------------------------​

امروز داشتم BF4 آنلاین بازی میکردم یک دفعه دستگاه خاموش شد :-o گفتم یا خدا باز دستگام بلو پالس شد

روشن کردم دیدم کار میکنه نوشته آمد ارور را میخواهی رپوت بدهی گفتم چرا که نه

ولی هیچ ارور کدی ننوشته بود نمیدانم چی را فرستاد

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
دوستان من میخوام بخرم ولی دو دلم که یه وقت خراب نشه (بلوپالس) ؟ نسل پیش ایکس باکسم سه چراغ شد نمیخوام دیگه اون اتفاق تو ابعاد وسیع تر واسم بیفته ؟ ریجن ۱ یا دو بگیرم ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
یکی از دوستان من PS4 R1 نوامبر خریده این وسط BF4 یهو پریده بیرون و درایو هم دیسک رو داده بیرون حالا هر سری که می‌خواد دیسک بزاره، دوباره درایو قبول نمی‌کنه و Bluray رو می‌ده بیرون!
البته یک هفته مهلت تست داشت ولی خب راه بدون دردسری (باز کردن دستگاه و... نباشه) وجود داره که این دیگه تا پشت شهرداری نره یا حتما باید دستگاه رو عوض کنه؟!

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام از کجا باید فهمید دستگاه مال کدام ماهه ساختش و کدام ماه بهتره در ضمن از نظر صحت سلامت و این جور چیز ها کدام رجین بهتره

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
سلام
یکی از دوستان من PS4 R1 نوامبر خریده این وسط BF4 یهو پریده بیرون و درایو هم دیسک رو داده بیرون حالا هر سری که می‌خواد دیسک بزاره، دوباره درایو قبول نمی‌کنه و Bluray رو می‌ده بیرون!
البته یک هفته مهلت تست داشت ولی خب راه بدون دردسری (باز کردن دستگاه و... نباشه) وجود داره که این دیگه تا پشت شهرداری نره یا حتما باید دستگاه رو عوض کنه؟!
والا راه خاصی وجود نداره ممکنه خراب باشه ممکنه هم نباشه ولی درصد خرابی کم بوده و بهتره که ریحن 1 نخری اگه حال خرابیا و اینا نداری چون بیشتر تو 1 بوده ! و به ترتیب تو 2 و 3 کمتر شده !

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
سلام
حتما بره عوض کنه دستگاهش رو این ایراد نسبتا مهمی هست و ارزش نداره وقتی گارانتی (مهلت تست) هم داره دستگاه ، خودش بخواد حرکت خاصی روش انجام بده.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
حتما بره عوض کنه دستگاهش رو این ایراد نسبتا مهمی هست و ارزش نداره وقتی گارانتی (مهلت تست) هم داره دستگاه ، خودش بخواد حرکت خاصی روش انجام بده.
به فروشگاه هم زنگ زده گفتن از هر 2000 تا که فروختیم یکیش این طوری شده :))
همون بهش هم گفتم بره عوض کنه.

pixolator

کاربر سایت
Dec 14, 2006
75
نام
امیر عباس ف
آقا من وقتی کنسول رو عمودی می ذارم درست می شه دیگه ارور آبی چشمک زن نمی ده !!! کسی می دونه مشکل از چی می تونه باشه ؟
یعنی قطعی داره داخلش ؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
آقا من وقتی کنسول رو عمودی می ذارم درست می شه دیگه ارور آبی چشمک زن نمی ده !!! کسی می دونه مشکل از چی می تونه باشه ؟
یعنی قطعی داره داخلش ؟
به هیچ وجه کنسول رو عمودی نزارید! اون قسمتی که روی زمین قرار میدین برای داخل شدن هوای خنک استفاده میشه! وقتی عمودی میزارین کاملا ورودی فنی که بالای cpu و gpu هست رو میبندین و در دراز مدت کلا کنسول خراب میشه!
اگه کنسول مشکلی داره دنبال حلش باشین عمودی بودن خطرناکه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی قطعی داره داخلش ؟
به اضافه اونایی که محمد رضا گفت کلا این PS4 برای عمودی گذاشتن خوده سونی یک پایه طراحی کرده که حتما حتما بی برو برگشت باید روی اون قرار بگیره . پس اصلا در غیر این صورت نزارش عمودی که دستگاه صدمه میبینه .

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
یعنی قطعی داره داخلش ؟

یکی از ایرادهای که سونی راه حل ارور آبی چشمک زن داده
شل بودن هارد دیسک در آوردن هارد دیسک و جا انداختن دوباره آن ویا تعویض هارد دیسک است

SIAVASH_TZ

کاربر سایت
Jul 29, 2008
11
امروز وقتی داشتم ASSASSINS CREED بازی میکردم وسط بازی کنسول خاموش شد روشن کردم SAFE MODE اومد بالا یه چک اومد پر کرد و بعدم دستگاه ریستارت شد ولی سیو بازی رو دیگه قبول نمیکنه
فریمور دستگاه هم 1.61 دوستان کسی میدونه چرا این اتفاق افتاده ؟
دستگاه دسامبر ریجن 1 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر