مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
بعضی از بازیها فن بیشتر کار میکنه نمیدونم چرا اینجوریه
تو فیفا که انگار اصلا کار نمیکنه
واسه منم همینجوری! مخصوصا تو کیلزون خیلی سرعت فن میره بالا!
فیفا رو ندارم٬ ولی COD خیلی جالبه تو بعضی مراحل سرعت فن بسته به محیط بازی کم و زیاد میشه! :-/
فکر نکنم سرعت فن مشکل باشه یه PS3 سری لانچ داشتم از روز اول سرعت فن بعد از ۱۵ دقیقا شدیدا زیاد میشد خیلی از دوستان تو همین سایت بهم گفتن به زودی چراغ زرد میده! هفت سالی میگذره هنوز کار می کنه حتی در مورد درایوش که خیلی سر و صدا میکردم همینو می گفتن....... :))

• Like
Reactions: rezab

abas.karami68

کاربر سایت
Sep 29, 2010
44
سلام دوستان من تازه دستگاه خریدم . آپدیت هم نکردم که وسط بازی battlefield از بازی خارج شد و اومد رو صفحه ی خود منوی ps4 اررو دارد که (cannot ..... نتونستم کامل بخونم سریع رفت) و بعد ی چیزی خیلی سریع پر شد و تو همون منوی اصلی رفت که دوباره رفتم تو بازی بعد از چند دقیقه بازی همینجوری شد ولی فعلا دیگه نشده.
کسی میدونه از چی میتونه باشه؟
ممکنه دستگاه ایراد داشته باشه؟
چجوری دستگاه رو تستکنم و از همه چیش مطمئن شم؟

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام دوستان من تازه دستگاه خریدم . آپدیت هم نکردم که وسط بازی battlefield از بازی خارج شد و اومد رو صفحه ی اررو دارد که (cannot ..... نتونستم کامل بخونم سریع رفت) و بعد ی چیزی خیلی سریع پر شد و تو همون منوی اصلی رفت که دوباره رفتم تو بازی بعد از چند دقیقه بازی همینجوری شد ولی فعلا دیگه نشده.

همش نوشتی همونجوری شد اومد ببیرون همینجوری شد:D خو حداقل اگه باز اون صفحه اومد ازش عکس بگیر یا متنش رو بنویس بفهمیم چی شده!
ولی خوب بتلفیلد نزدیک 4 گیگ آپدیت داره شاید زده باید آپدیت کنی

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام دوستان من تازه دستگاه خریدم . آپدیت هم نکردم که وسط بازی battlefield از بازی خارج شد و اومد رو صفحه ی خود منوی ps4 اررو دارد که (cannot ..... نتونستم کامل بخونم سریع رفت) و بعد ی چیزی خیلی سریع پر شد و تو همون منوی اصلی رفت که دوباره رفتم تو بازی بعد از چند دقیقه بازی همینجوری شد ولی فعلا دیگه نشده.
مال سرعت نته اول بازیو اپدیت کن بعد برو توی بازی

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
این یه نوع باگ هست.مشکل هم از بتل فیلد هست.کرش میکنه و سیو رو پاک میکنه.مشکلی نیست
-
این صفحات اخیر رو خوندم شاخ دراوردم!به چه چیزایی گیرمیدید!!کنسولتون خرابم نباشه خرابش میکنید با این وسواستون!!خب کنسول فن داره صدا میده.گاهی بیشتر گاهی کمتر!!
من نمیدونم با این همه دقت به تق و توق و تیق چیزی از بازی میفهمین:D؟

abas.karami68

کاربر سایت
Sep 29, 2010
44
این یه نوع باگ هست.مشکل هم از بتل فیلد هست.کرش میکنه و سیو رو پاک میکنه.مشکلی نیست
-
این صفحات اخیر رو خوندم شاخ دراوردم!به چه چیزایی گیرمیدید!!کنسولتون خرابم نباشه خرابش میکنید با این وسواستون!!خب کنسول فن داره صدا میده.گاهی بیشتر گاهی کمتر!!
من نمیدونم با این همه دقت به تق و توق و تیق چیزی از بازی میفهمین:D؟
آقا مرسی دستتون درد نکنه
والا انقدر گفتن خرابه ماهم ترسیدیم

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
منم یک مشکل با صدای فن دارم (فقط خواهشن فحش ندین)! :d

وقتی میرم تو بازی فن یکم سرعتش میره الا یک صدایه نسبتا کمی از فن میاد مثل صدایی که انگار یک کاغذ میخوره به پره های فن یا مثلا فن خیلی خشک کار میکنه وقتی از بازی میام بیرون این صصدا خیلی کم میشه!
خواستم بدونم برای همه همینطوره؟؟؟؟ جوری نباشه که مثلا فنش یهو گیر کنه و دستگاه داغ کنه و فاتحهَ...!

این صدا از سمت فن میاد نه از سمت هارد و سیدی رامش
اگر میشه یکم راهنمایی کنید خیالمون بابتش راحت کنید

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
منم یک مشکل با صدای فن دارم (فقط خواهشن فحش ندین)! :d

وقتی میرم تو بازی فن یکم سرعتش میره الا یک صدایه نسبتا کمی از فن میاد مثل صدایی که انگار یک کاغذ میخوره به پره های فن یا مثلا فن خیلی خشک کار میکنه وقتی از بازی میام بیرون این صصدا خیلی کم میشه!
خواستم بدونم برای همه همینطوره؟؟؟؟ جوری نباشه که مثلا فنش یهو گیر کنه و دستگاه داغ کنه و فاتحهَ...!

این صدا از سمت فن میاد نه از سمت هارد و سیدی رامش
اگر میشه یکم راهنمایی کنید خیالمون بابتش راحت کنید
سلام
منظورت از صدای خشک رو نمی فهمم شاید اون صدای که از هارد میاد رو میگی یه صدای تق تق ریز :d میده!
الان بچه ها مسخره می کنن :)
واسه من اینجوریه وقتی تو بازی نیستم که کلا صدا نمیده٬ وقتی میری تو بازی اول که صدای درایو (بلوری رام یا هرچی اسمشه) میاد بعد تا وارد بازی میشه صدای درایو قطع میشه٬ بعد از ۱۵ دقیقه اینا دور فن میره بالا و چند دقیقه بعد کمتر میشه ! تو صحنه های که انفجار و اینا..... زیاد هست دور فن میره دوباره میره بالا !
این یه نمونه : [video]www.youtube.com/watch?v=rWb4XDHv3Ic[/video]

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
منظورت از صدای خشک رو نمی فهمم شاید اون صدای که از هارد میاد رو میگی یه صدای تق تق ریز :d میده!
الان بچه ها مسخره می کنن :)
واسه من اینجوریه وقتی تو بازی نیستم که کلا صدا نمیده٬ وقتی میری تو بازی اول که صدای درایو (بلوری رام یا هرچی اسمشه) میاد بعد تا وارد بازی میشه صدای درایو قطع میشه٬ بعد از ۱۵ دقیقه اینا دور فن میره بالا و چند دقیقه بعد کمتر میشه ! تو صحنه های که انفجار و اینا..... زیاد هست دور فن میره دوباره میره بالا !
سلام
بزار واضحتر بگم
مثل فن کامپیوتری که یک کاغذ بگیری جلو پره هاش یا مثلا ذغاله تهش تموم شده باشه، یا مثلا یک زائده پلاستیکی موقع چرخش پره ها گیر کنه به بدنه یا جایی یک همچین چیزی منتها خفیف تر، راستش صدا از سمت راست دستگاه میاد ولی هارد و درایو بلوریش سمت چپن!

وقتیم میری تو بازی این صدا میاد وقتی نیستی این صدا خیلی خفیف تر میشه
میترسم یهو فنش بلایی سرش بیاد و از کاربیوفته یا خوب دستگاهو خنک نکنه بعدن مشکلی شبیه چراغ زرد و یا قرمز چشمک زن ps3 برای ps4 پیش بیاد!

این صدایی که تو کلیپ زیر از فن میاد شباهتی به صدایه فن کنسول من نداره مال من صدای موتورش و اون صدایه بالاییش بیشتر از صدای بادش هست (تو همین 4-5 ساعت بازی)
بزارید اینبار صداشو ضبط میکنم میزارم نظراتتون رو لطفا بگید که طبیعیه یا نه
ممنون

ویرایش:
صداش یکم شبیه صدایه کلیپه زیره،وقتی میگیره سمت راست کنار کنسول یک صدای قژ قژی میده منتها یکم بیشتر ، ( تو ثانیه 21-24)
http://www.youtube.com/watch?v=dm5C9NWkZLQ

یعنی اگر صدای اسپیکرو کم کنم صداش قابل شنیدنه

این طبیعیه؟؟؟

آخرین ویرایش:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام
بزار واضحتر بگم
مثل فن کامپیوتری که یک کاغذ بگیری جلو پره هاش یا مثلا ذغاله تهش تموم شده باشه، یا مثلا یک زائده پلاستیکی موقع چرخش پره ها گیر کنه به بدنه یا جایی یک همچین چیزی منتها خفیف تر، راستش صدا از سمت راست دستگاه میاد ولی هارد و درایو بلوریش سمت چپن!

وقتیم میری تو بازی این صدا میاد وقتی نیستی این صدا خیلی خفیف تر میشه
میترسم یهو فنش بلایی سرش بیاد و از کاربیوفته یا خوب دستگاهو خنک نکنه بعدن مشکلی شبیه چراغ زرد و یا قرمز چشمک زن ps3 برای ps4 پیش بیاد!

این صدایی که تو کلیپ زیر از فن میاد شباهتی به صدایه فن کنسول من نداره مال من صدای موتورش و اون صدایه بالاییش بیشتر از صدای بادش هست (تو همین 4-5 ساعت بازی)
بزارید اینبار صداشو ضبط میکنم میزارم نظراتتون رو لطفا بگید که طبیعیه یا نه
ممنون

ویرایش:
صداش یکم شبیه صدایه کلیپه زیره،وقتی میگیره سمت راست کنار کنسول یک صدای قژ قژی میده منتها یکم بیشتر ، ( تو ثانیه 21-24)
PS4 FAN NOISE TEST 1 - Idle In Menu - YouTube

یعنی اگر صدای اسپیکرو کم کنم صداش قابل شنیدنه

این طبیعیه؟؟؟
کلیپ رو دیدم تو بازی مثل ۲۱-۲۴ هست !
شما چقدر با کنسول فاصله داری موقع بازی ؟
منم صدای اسپیکر رو کم کنم صدای فن به راحتی شنیده میشه! ( نیم متر با کنسول فاصله دارم!)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان بی خیال بشید این دور فن و کم و زیاد چیه میگید
خب یک جا بار پردازشی میره بالا فن میره بالا یک جا کمتره دستگاه خنک تره فن کمتر کار میکنه نگید این حرفا رو جایی بهتون میخندن

• Like
Reactions: rezab

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
اخه اين نگراني هاي عجيب و غريب چيه:d كنسول خريديد لذت ببريد اينقدر دنبال اين چيزا هستيد چرا خريديد اصلا:d
سلام٬ خیلی هم عجیب نیست یه سرچ کنید می بینید خیلی ها از صدای زیاد کنسول شکایت کردن و حتی کنسول رو به خاطر صدای زیاد تعویض هم کردن پس حتما یه مشکلی هست !
از خودم در نمیارم!
نمونه:
http://www.youtube.com/watch?v=8mX_lQTzXQY

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
هر کنسول صدای طبیعی داره برا خودش چون کنسولهای امروزی هم درایو دارن هم هارد هم فن این 3 مجموع باعث صدا میشن مگه میشه صدا نده یه صدای معمولی داره که نباید عزیزانی که کنسول دارن حساس بشن.البته نا گفته نمونه بعضی از دوستان با این کنسول زندگی میکنن تا حدودی تقصیر ندارن حساس باشن البته تا حدش و بشتر از اون میشه عذاب یعنی شما دستگاهی گرفتی که بهت حال بده بجاش داره حالت رو میگره پس بیاید این حساسیت های بیش از حد رو کنار بزارید این رو به عنوان یه برادر کوچکتر میگم سعی کنید از لحضات که دارید با این دستگاه لذت ببرید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر