مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیروز پریروز درایو کنسول صدای زنبور میداد8-| بار اول خودش ساکت شد باردوم بازیو اوردم بیرون زدم داخل درست شد:|
راستی فنش کلا زیاد کار میکنه نمیدونم عادیه یا نه ps3 فنش اینقد کار نمیکرد

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
دیروز پریروز درایو کنسول صدای زنبور میداد8-| بار اول خودش ساکت شد باردوم بازیو اوردم بیرون زدم داخل درست شد:|
راستی فنش کلا زیاد کار میکنه نمیدونم عادیه یا نه ps3 فنش اینقد کار نمیکرد
اره این صدای زنبور وقتی فیفا رو میرام اولش میده بعد وارد بازی میشه قطع میشه

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دوستان ریجن کنسولتون چیه ؟!

ریجن 2 هم از این خرابیا و ایرادای عجیب داره ؟

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اره این صدای زنبور وقتی فیفا رو میرام اولش میده بعد وارد بازی میشه قطع میشه

این صداش دقیقا مثه زنبور بود با دفعه های قبل فرق میکرد فک کنم درایو یا فن بزودی بای بای میکنه8-|

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
دوستانی کسی هست که ریجن 2 خریده باشه از این مشکلات واسش پیش بیاد ؟

چون قیمت ریجن 2 هم داره کمتر میشه میخوام بخرم , ولی ترس دارم ...

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
این صداش دقیقا مثه زنبور بود با دفعه های قبل فرق میکرد فک کنم درایو یا فن بزودی بای بای میکنه8-|
مصطفی صداش عادیه بازی از هارد اجرا میشه ولی دیسک باید باشه با سرعت میچرخونه وقتی وارد بازی میشه یکدفعه چرخش دیسک متوقف میشه و از هارد اجرا میکنه باعث این صدا میشه.همون صدایی که من میگفتم عادیه ولی بعضی از دوستان میگفتن درایو مشکل داره!عادیه.فنشم باید زیاد کار کنه اگر فن کار نکنه باید نگران شد

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
اصفهان زنگ زدم یه مغازه معروف قیمت داد رجین 1 : 1670 و رجین 2 : 1760 یه حرف جالب هم زد در جواب بنده من ازش تاریخ ساخت کنسول را پرسیدم و اون گفت تاریخ ساخت دستگاه فبریه هست و تولید 2014 ؟؟؟؟!!!
یه سوال برام پیش اومده دوستان لطفا راهنمایی کنن چون میخوام برم بخرم آیا کنسول های تولید فبریه 2014 توی بازار و ایران دیده شده و اصلا این موضوع صحت داره؟؟؟

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
سلام
اصفهان زنگ زدم یه مغازه معروف قیمت داد رجین 1 : 1670 و رجین 2 : 1760 یه حرف جالب هم زد در جواب بنده من ازش تاریخ ساخت کنسول را پرسیدم و اون گفت تاریخ ساخت دستگاه فبریه هست و تولید 2014 ؟؟؟؟!!!
یه سوال برام پیش اومده دوستان لطفا راهنمایی کنن چون میخوام برم بخرم آیا کنسول های تولید فبریه 2014 توی بازار و ایران دیده شده و اصلا این موضوع صحت داره؟؟؟
اتفاقا منم دیروز تماس گرفتم با یکی از دوستام که تو لباف فروشندس اونم تاریخ ساخت رو فبریه داد.
فکر کنم بشه بهمن خودمون
منم تعجب کردم:-o

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
اتفاقا منم دیروز تماس گرفتم با یکی از دوستام که تو لباف فروشندس اونم تاریخ ساخت رو فبریه داد.
فکر کنم بشه بهمن خودمون
منم تعجب کردم:-o
این فبریه های که توی بازار هست تا اونجائیکه من دیدم برای 2013 هست

Arvin Shadow

کاربر سایت
Feb 13, 2014
4
نام
Arvin
سلام دوستان من وقتی کابل lan به ps4 میزن بعد چند دقیقه دستگاه هنگ می کنه و خاموش میشه نمیدونم چش شده بدون کابل lan درسته ولی تا کابل lan بهش وصل میکنم هنگ میکنه آپدیت دستگاه هم 1.61 هستش ممکنه واسه آپدیت باشه ؟

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
سلام دوستان من وقتی کابل lan به ps4 میزن بعد چند دقیقه دستگاه هنگ می کنه و خاموش میشه نمیدونم چش شده بدون کابل lan درسته ولی تا کابل lan بهش وصل میکنم هنگ میکنه آپدیت دستگاه هم 1.61 هستش ممکنه واسه آپدیت باشه ؟
از اول اینطوری بود یا نه
از چه زمانی این اشکال پیش آمده
از سالم بودن کابلت اطمینان داری
از کابلت برای دستگاهای دیگر استفاده میکنی مثال اول به کامپیوتر وصل باشه و بعد درش بیاری به کنسول وصل کنی؟
-----
۱-یک بار مودم یا رویتر خاموش کن از برق بکش چند دقیقه صبر کن و دوباره روشن کن
۲- مودم یا رویتر را ریست کن
۳- firewall رویتر را disabled کن کاملش به انگلسی دنبال کن

.[LTR]Disabled the firewall completely on u router, set the ip as a reserved lease on he router and added that ip as the DMz one. So far no more connection problems
[/LTR]

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین

صدا کاملا طبیعی هست ! و هیچ مشکلی نیست ! دیروز واسه خرید تو مغازه حدود 4 کنسول تست کردیم ! همشون همین بودن با کیلزون ! اصلا مشکی نیست ! خواهشا حساس نشید و از کنسول لذت ببرید ! بای بای چیه دوست من !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر