مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
سلام.من یه کابل hdmi برای ps3 خریده بودم دو سه سال پیش.خیلی کابل خوبیه.اون زمان 50 تومان خریده بودم.ولی به ps4 که وصل میکنم هیچی نشون نمیده.کابل خود ps4 که میزنم سالمه ها ولی با این کابل هیچی نشون نمیده.دستگام مشکل داره؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام.من یه کابل hdmi برای ps3 خریده بودم دو سه سال پیش.خیلی کابل خوبیه.اون زمان 50 تومان خریده بودم.ولی به ps4 که وصل میکنم هیچی نشون نمیده.کابل خود ps4 که میزنم سالمه ها ولی با این کابل هیچی نشون نمیده.دستگام مشکل داره؟
کابل رو جای دیگه امتحان کن شاید کابل HDMI خودت خراب شده باشه.

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
سلام دوستان من وقتی کابل lan به ps4 میزن بعد چند دقیقه دستگاه هنگ می کنه و خاموش میشه نمیدونم چش شده بدون کابل lan درسته ولی تا کابل lan بهش وصل میکنم هنگ میکنه آپدیت دستگاه هم 1.61 هستش ممکنه واسه آپدیت باشه ؟

شما احتمالا اینترنتت وایرلس نیست؟
برای منم همینطور شد مستقیم از آنتن که میگرفتم PS4 خاموش میشد دفعه اول قلبم اومد تو دهنم ....
شما باید برای حل این مشکل از HUB استفاده کنی عزیز

نه به ps3 وصل میکنم سالمه.به چندتا وسیله دیگه هم زدم سالمه.

ورژن کابلت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
بچه ها :-s من وقتی ps4 رو روشن می کنم همون اولی که لوگوی play میاد بعد از چند ثانیه یه صدای از اسپیکر tv میاد که میگه (تغ) اگه صدای اسپیکر رو ببندم صداش نمیاد!!!!
البته به tv وصل نیست به مانیتور LG M2394A وصله! کسی این مشکل رو داره؟ :(
صداش دقیقا مثله وقتی که هدفون رو جا میزنی!
اینجا هم بعضیا این مشکل رو دارن: http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-General/Ps4-popping-noise/td-p/42164985/page/2

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچه ها :-s من وقتی ps4 رو روشن می کنم همون اولی که لوگوی play میاد بعد از چند ثانیه یه صدای از اسپیکر tv میاد که میگه (تغ) اگه صدای اسپیکر رو ببندم صداش نمیاد!!!!
اینجا هم بعضیا این مشکل رو دارن: Ps4 popping noise? - Page 2 - PlayStation® Forums
نه اقا مشکلی نیست .چرا اینقدر حساس هستند بعضی از دوستان :-/.یه حالت عینه وسواس:d.
بابا بازی کنید هی میگن صدای تق توق .قر قر . قور قور .وز وز:d=)) .

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اینجا هم بعضیا این مشکل رو دارن: Ps4 popping noise? - Page 2 - PlayStation® Forums

اینجور صدا ها بخاطر جمع شدن الکتریسیته ساکن تو اون کابله! دیگه اینکه چرا جمع میشه رو نمیدونم ولی بدون که مشکلی بوجود نمیاد

Arvin Shadow

کاربر سایت
Feb 13, 2014
4
نام
Arvin
از اول اینطوری بود یا نه
از چه زمانی این اشکال پیش آمده
از سالم بودن کابلت اطمینان داری
از کابلت برای دستگاهای دیگر استفاده میکنی مثال اول به کامپیوتر وصل باشه و بعد درش بیاری به کنسول وصل کنی؟
-----
۱-یک بار مودم یا رویتر خاموش کن از برق بکش چند دقیقه صبر کن و دوباره روشن کن
۲- مودم یا رویتر را ریست کن
۳- firewall رویتر را disabled کن کاملش به انگلسی دنبال کن

.[LTR]Disabled the firewall completely on u router, set the ip as a reserved lease on he router and added that ip as the DMz one. So far no more connection problems
[/LTR]
سلام نه از اول اینطوری نبود کابلمم هیچ مشکلی نداره از وقتی آپ 1.61 ریختم اینجوری شده وقتی تست کانکشن میگیرم دستگاه هنگ میکنه و خاموش میشه البته از برنامه b4ylife برای ریختن تایتل آپدیتا هم استفاده کردم قبلا

pris0n

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
بعد از اینکه بتلفیلد رو اپدیت کردم وقتی میخواد وارد بازی بشه هنگ میکنه کلا دایور هم انگار دست توش گیر کرده باشه صدایی نمیده نق نق میکنه گاهی موقه .

اینا کسی نیست بتلفیلد اپدیت کرده باشه ؟

چیکارش کنم از وقتی اپدیتش کردم این بازیو فن کنسولم بیشتر کار میکنه و صداش بیشتر شده

اقا یکمی بیشتر پول میدادیم این جنس چینی چیه ریختین توی بازار بدید یه شرکت درست حسابی تولید کنه با کیفیت مزخرفش

ما هر چی میگیم میگین طبیعی هست اینا کجاش طبیعی هست دستگاه با برند سونی ینی ژاپن نه چین مزخرف .

دوسال هر جنسی این شرکت های چینی زدن چه محصولات اپل و چه محصولات سونی مشکل داشتن کلا اصلا تعطیلش کن جنس هم میخوان گرون کنن بکنن ولی کیفیت داشته باشه جنس اینا چیه میدن بازار گندش رو در اروردن دیگه

- - -ویرایش - - -

سلام نه از اول اینطوری نبود کابلمم هیچ مشکلی نداره از وقتی آپ 1.61 ریختم اینجوری شده وقتی تست کانکشن میگیرم دستگاه هنگ میکنه و خاموش میشه البته از برنامه b4ylife برای ریختن تایتل آپدیتا هم استفاده کردم قبلا

داداش من با خود کنسول اپدیت کردم مشکلی واسه من نداره . میخوای ریست کن کلا کنسول

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بعد از اینکه بتلفیلد رو اپدیت کردم وقتی میخواد وارد بازی بشه هنگ میکنه کلا دایور هم انگار دست توش گیر کرده باشه صدایی نمیده نق نق میکنه گاهی موقه .

اینا کسی نیست بتلفیلد اپدیت کرده باشه ؟

چیکارش کنم از وقتی اپدیتش کردم این بازیو فن کنسولم بیشتر کار میکنه و صداش بیشتر شده

اقا یکمی بیشتر پول میدادیم این جنس چینی چیه ریختین توی بازار بدید یه شرکت درست حسابی تولید کنه با کیفیت مزخرفش

ما هر چی میگیم میگین طبیعی هست اینا کجاش طبیعی هست دستگاه با برند سونی ینی ژاپن نه چین مزخرف .

دوسال هر جنسی این شرکت های چینی زدن چه محصولات اپل و چه محصولات سونی مشکل داشتن کلا اصلا تعطیلش کن جنس هم میخوان گرون کنن بکنن ولی کیفیت داشته باشه جنس اینا چیه میدن بازار گندش رو در اروردن دیگه
ما که اپدیت کردیم مشکلی نبود کلا !!!!!
میتونی بازی رو پاک کنی دوباره نصب کنی اگه کمک نمیکنه یا مثلا rebuild databse انجام بدی .

در مورده فنه کنسول هم همچین چیزی ممکن نیست که به خاطره اپدیت BF4 بیشتر کار کنه !!!!!_!!!!!!

کیفیتها فرقی نداره . کنسول لانچ همیشه همینه . ماله خودمم مدل چین هست از موقع لانچ تا الان هیچی مشکلی هم نبوده ! در ضمن قبلا هم اشاره کرده بود یکی از اشناهام Made In Japan داشت که اون اصلا از اول خراب بود و Blue Pulse داده بود.....

اگر ناراضی هستی قبل از خرید باید توجه میکردی . اکثریت بچه های که اینجا هم خریدن زیاد مشکلی نداشتن
موفق باشی.

pris0n

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
ما که اپدیت کردیم مشکلی نبود کلا !!!!!
میتونی بازی رو پاک کنی دوباره نصب کنی اگه کمک نمیکنه یا مثلا rebuild databse انجام بدی .

در مورده فنه کنسول هم همچین چیزی ممکن نیست که به خاطره اپدیت BF4 بیشتر کار کنه !!!!!_!!!!!!

کیفیتها فرقی نداره . کنسول لانچ همیشه همینه . ماله خودمم مدل چین هست از موقع لانچ تا الان هیچی مشکلی هم نبوده ! در ضمن قبلا هم اشاره کرده بود یکی از اشناهام Made In Japan داشت که اون اصلا از اول خراب بود و Blue Pulse داده بود.....

اگر ناراضی هستی قبل از خرید باید توجه میکردی . اکثریت بچه های که اینجا هم خریدن زیاد مشکلی نداشتن
موفق باشی.

والا فعلا که مشکل داره با این بازی .
بازی رو حذف کنم دوباره باید اپدیتش کنم 1 گیگ دیگه دانلود کنه ؟
این ریبیلد جریانش چیه ؟

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
این ریبیلد جریانش چیه ؟

ریبویلد دیتا بیس اسمش با خودشه،یعنی (اطلاعات بیس فرستاده شده از کنسول(به عبارتی پایگاه داده کنسول))که با انجام این کار مجددا چک و بازسازی میشن
پیشنهاد میکنم یه بار ری استارت دیفالت ستینگ رو بزنی (با یه یوزر آفلاین)بعد از اینکه کار بازی رو در حالت آفلاین اجرا کن (با یه یوزر دیگه)ببین مشکل نداره بعد برو سراغ تست آنلاینش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این ریبیلد جریانش چیه ؟
متاسفانه اپدیتها و dlc رو باید دوباره دانلود کنی در این صورت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر