مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
چن روزه نشستم پای تعمیر ps4 خودم و فک میکنم اگر دوباره مشکلی پیش نیاد تونسته باشم مشکل eject رو حل کرده باشم..
این عکسی که میبینین دو قطعه پلاستیکو نشون میده که زیر کنسول و دقیقا زیر دکمه ی eject قرار داره..
اگر کنسولو برعکس کنید میبینید به طور واضح اون دو تا نوار پلاستیکی رو..
حقیقت اینه که این نوارها به شدت حساسند و حتی اگه دستتونم بهشون نخوره ممکنه دردسر درست کنن..
با توجه به اینکه این قطعات حساسند من این دو نوار رو درآوردم و در عین تعجب مشکلم حل شد..
با توجه به اینکه این مشکل برای خیلیا بوجود اومده توی اروپا و آمریکا این روش پیشنهاد میشه(البته اگر مشکل auto eject و نقص توی پذیرفتن دیسک براتون بوجود اومد)
فقط حواستون باشه این نوارارو آروم در بیارین تا چون دارای شیارایی هستن که توی سوراخهای کنسول قرار میگیرن..
original.jpg

ای کاش میگفتی دقیقا چجوری درشون اوردی یا عکس از کنسول خودت میگرفتی که یه وق نزنیم خرابترش کنیم

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ای کاش میگفتی دقیقا چجوری درشون اوردی یا عکس از کنسول خودت میگرفتی که یه وق نزنیم خرابترش کنیم
مگه دستگات مشکل داره که میخوای در بیاری؟این بنده خدا دستگاهش مورد داشته !دستکاریه دستگاهی که درسته دلیلی نداره!سریکه درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
حالا فهمیدی اینا چی بود ؟! منظورتو نفهمیدم ؟! اینه ضربه گیر بودن !؟

نمیدونم چی بودن یا چی هستن حقیقتش :d
ولی هر چی هستن برای کنسول من فقط باعث مشکلات توی eject میشدن و حتی نمیزاشت که دیسک وارد کنسول بشه..
واقعا عجیبن این دو تا نوار این ویدیو رو ببینین:
PS4 eject issue - YouTube

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
لطفا زود جواب بدین.فوریه
من میخوام ps4 با این مشخصات ساخت بخرم.خوبه یا نه؟از ننظر خرابی و کارخونه تولیدی و تاریخ ساخت
ریجن دو
made in china fox date cod 3D

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
لطفا زود جواب بدین.فوریه
من میخوام ps4 با این مشخصات ساخت بخرم.خوبه یا نه؟از ننظر خرابی و کارخونه تولیدی و تاریخ ساخت
ریجن دو
made in china fox date cod 3D

سلام دوست عزیز

دستگاه من همین مشخصات را دارد و مشکلی خدا رو شکر تا حالا نداشته است.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
سلام دوست عزیز

دستگاه من همین مشخصات را دارد و مشکلی خدا رو شکر تا حالا نداشته است.
سلام پشت کنسول ریجن دو دیگه ننوشته Hongfujin Yantai China
دوستانی که دستگاشون ریجن دو هست اگه یه عکس از پشت دستگاه که نوشته ها هست برام بزارن ممنون میشم.

yasidevil

کاربر سایت
Jan 17, 2012
24
دوستان من الان دستگاه روشن کردم و مشکلی نداشت گذاشتم آپدیت دانلود بشه وقتی برگشتم دیدم دانلود آپدیت کامل شده بود و ready to install نوشته اما تصویر خط های راه راه دایره شکل آبی داره مثل اینکه یه لایه کمرنگ روی تصویر اومده باشه آپدیت رو هم بعدش نصب کردم و مشکلی به وجود نیومد اما تو هر بخشی میرم این خط های راه راه دایره شکل و هاله مانند وجود داره حتی وقتی بازی رو اجرا می کنم....
تا قبل از این مشکلی نداشتم و ۲ ماهی هست که از دستگاه دارم استفاده می کنم این مورد برای کسی پیش اومده؟
کسی از دوستان اگه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Sam_Fisher2

کاربر سایت
Aug 21, 2010
232
نام
سجاد
میگم دوستان من میخوام PS4 ریجن 1 بخرم اما اینقدر تو پست ها در موردش بحث شده که میترسم بگیرم لطف یکی دقیق بگه مشکل داره یا نه در ضمن ریجن 1 قیمت 1650 بهم میدن و ریجن 2 1850

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نمیدونم چی بودن یا چی هستن حقیقتش :d
ولی هر چی هستن برای کنسول من فقط باعث مشکلات توی eject میشدن و حتی نمیزاشت که دیسک وارد کنسول بشه..
واقعا عجیبن این دو تا نوار این ویدیو رو ببینین:
PS4 eject issue - YouTube
من حدس میزنم این نوار ها یه چیزی بوده که رو درایو های آکبند هست و برای این کنسول رو به هر نحو یادشون رفته بردارن!! لول :D
دقیقا مثل یه ساعت مچی که تازه میخری یه نواری میزارن رو کوک ساعت وقتی اونو برمیداری شروع به کار میکنه !
البته اگر بقیه داشته باشنش که این فرضیه غلته !:D

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
دوستان من الان دستگاه روشن کردم و مشکلی نداشت گذاشتم آپدیت دانلود بشه وقتی برگشتم دیدم دانلود آپدیت کامل شده بود و ready to install نوشته اما تصویر خط های راه راه دایره شکل آبی داره مثل اینکه یه لایه کمرنگ روی تصویر اومده باشه آپدیت رو هم بعدش نصب کردم و مشکلی به وجود نیومد اما تو هر بخشی میرم این خط های راه راه دایره شکل و هاله مانند وجود داره حتی وقتی بازی رو اجرا می کنم....
تا قبل از این مشکلی نداشتم و ۲ ماهی هست که از دستگاه دارم استفاده می کنم این مورد برای کسی پیش اومده؟

1- تمام کابلارو از کنسول در بیار و دوباره بزن سره جاش ! و اگه بازم مشکل بود یه کابل HDMI خوب بگیر و امتحان کن !
مشکلت کابل hdmi ته

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
\ورت hdmi رو عوض کن اگه درست نشد با یه کابل دیگه تست کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر