مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام
اقا من PS4 رو که میذارم روی میزم اون قسمتش که درایو زیرشه و براق هست رو که فشار میدم سمت پایین PS4 لق میزنه سره جاش!!!! اندازه نیم میلیمتر بازی داره. واسه ی همه اینجوریه یا واسه ی من اینجوری شده؟ یه جوری نمیچسبه به میز کامل

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
سلام
اقا من PS4 رو که میذارم روی میزم اون قسمتش که درایو زیرشه و براق هست رو که فشار میدم سمت پایین PS4 لق میزنه سره جاش!!!! اندازه نیم میلیمتر بازی داره. واسه ی همه اینجوریه یا واسه ی من اینجوری شده؟ یه جوری نمیچسبه به میز کامل
برای همه همینطوره! نمیدونم مشکل طراحیه یا دلیلی داشته!

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام
صدای هدست خیلی پایینه
ماله همه اینطوره یا خرابه ؟
دستگاهمو الان حدود 5-6 ساعت تست کردم
ریجن 1 ه
الان ینی دیگه مشکل نداره ؟

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
سلام
صدای هدست خیلی پایینه
ریجن 1 ه
نه داداش بازی کن حال کن برا خودت تو هر برندی موقع لانچ مشکلاتی هست که اون هم تکو توکه .خودتو حساس نکن الان میلیونها نفر ps4 دارن استفاده میکنن مطمعن باش اگه سونی میفهمید مشگل جدیه شاید موقطا تولید رو قطع میکرد .به جای تو بودم اصلا تو این تاپییک تا 1 سالی نمیودم .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام
صدای هدست خیلی پایینه
ریجن 1 ه
دوست عزیزمون vivanred آموزش دادن قبلا!
صدای هدست رو می‌تونید با این روش بالا ببرید:
1. برای این کار وقتی درون بازی هستین یا در حال کار با نرم افزاری دکمه PS رو فشار بدین تا صفحه زیر مشاهده کنید .
PS-submenu-500x252.jpg

2. گذینه Adjust Devices انتخاب کنید.
Audio-options-500x187.jpg

3. صفحه رو بدین پایین تا به Volume Control (Headphones برسین .

audio-alloutput-500x155.jpg

4. در قسمت می‌تونید میزان صدا Volume کم یا زیاد کنید .

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من هدزفری گوشیمو زدم وقتی میزاری روی اخر صداشو بعد از چند مین که برش داری صدای بیرونو تا ۲ مین نمیشنوی انقد صداش زیاده

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
بچه ها کنسولای شما هم زیرش دو تا نوار طوسی رنگ داره؟؟
ینی وقتی کنسولو به پشت برمیگردونین دقیقا زیر دکمه ی eject یدونش قرار داره یکم جلوتر هم یه نوار طوسی رنگه دیگه هست..
برای شما هم هست؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
نه با هدفون ایفون/ایپاد صدا با کیفیت و مناسبه! خوبه.
قضیه اینه هدست خودش MONO و ضعیف کار راه انداز برای چته فقط.
خوب از اول هم قرار بوده واسه چت باشه چون كارايي ديگه نداره. براي كسايي كه ندارن كارشونو راه ميندازه چون كيفيت صداش خوبه.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هدستای apple و یا گوشیای دیگه از لحاظ کیفیت هدفون عالیه اما کیفیت میکروفن خیلی بده! چون بلاخره هدستای گوشی برای کیفیت خود تلفن ساخته شدن و خیلی به درد چت نمیخورن!

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
چن روزه نشستم پای تعمیر ps4 خودم و فک میکنم اگر دوباره مشکلی پیش نیاد تونسته باشم مشکل eject رو حل کرده باشم..
این عکسی که میبینین دو قطعه پلاستیکو نشون میده که زیر کنسول و دقیقا زیر دکمه ی eject قرار داره..
اگر کنسولو برعکس کنید میبینید به طور واضح اون دو تا نوار پلاستیکی رو..
حقیقت اینه که این نوارها به شدت حساسند و حتی اگه دستتونم بهشون نخوره ممکنه دردسر درست کنن..
با توجه به اینکه این قطعات حساسند من این دو نوار رو درآوردم و در عین تعجب مشکلم حل شد..
با توجه به اینکه این مشکل برای خیلیا بوجود اومده توی اروپا و آمریکا این روش پیشنهاد میشه(البته اگر مشکل auto eject و نقص توی پذیرفتن دیسک براتون بوجود اومد)
فقط حواستون باشه این نوارارو آروم در بیارین تا چون دارای شیارایی هستن که توی سوراخهای کنسول قرار میگیرن..
original.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر