مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
یه توصیه ی کلی به دوستان دارم تا جایی که امکان داره خاموش و روشن کردن PS4 رو با دسته انجام بدید . برای خاموش کردن از قسمت power در منوی اصلی سیستم عامل و برای روشن کردن با کلید PS که روی دسته هست منظورم اینه که از کلیدهای خود PS4 استفاده نکنید همچنین برای خارج کردن دیسک از درایو , کلید Option دسته رو بزنید و بعد گزینه ی Remove disc رو انتخاب کنید . به هیچ عنوان زمانی که PS4 درحال خوندن دیسک هست از دستگاه خارجش نکنید اول از بازی خارج بشید بعد کلید Option دسته رو بزنید بعدم گزینه ی close application رو انتخاب کنید
البته اینا تجربیات خودم هست چون تا حالا 3 دفعه از کلیدهای خود PS4 استفاده نکردم و هرکاری داشتم با دسته انجام دادم ولی گاهی اوقات نیازه مثل زمانی که بخواهید PS4 رو ببرید روی Safe mood اونموقع چاره ای جز استفاده از کلید خود PS4 ندارید . امیدوارم راهنماییم برای دوستان مفید باشه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یه توصیه ی کلی به دوستان دارم تا جایی که امکان داره خاموش و روشن کردن PS4 رو با دسته انجام بدید . برای خاموش کردن از قسمت power در منوی اصلی سیستم عامل و برای روشن کردن با کلید PS که روی دسته هست منظورم اینه که از کلیدهای خود PS4 استفاده نکنید همچنین برای خارج کردن دیسک از درایو , کلید Option دسته رو بزنید و بعد گزینه ی Remove disc رو انتخاب کنید . به هیچ عنوان زمانی که PS4 درحال خوندن دیسک هست از دستگاه خارجش نکنید اول از بازی خارج بشید بعد کلید Option دسته رو بزنید بعدم گزینه ی close application رو انتخاب کنید
البته اینا تجربیات خودم هست چون تا حالا 3 دفعه از کلیدهای خود PS4 استفاده نکردم و هرکاری داشتم با دسته انجام دادم ولی گاهی اوقات نیازه مثل زمانی که بخواهید PS4 رو ببرید روی Safe mood اونموقع چاره ای جز استفاده از کلید خود PS4 ندارید . امیدوارم راهنماییم برای دوستان مفید باشه
چرا استفاده نکنیم؟! :-/
مگه باعث ایجاد مشکل و... می‌شه؟!

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
منم اصلا برای روشن و خاموش کردن ............و بازی هم یه فیفا توشه بیرونم نمیارم هر کاری هم دارم با دسته انجام میدم..........

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
و حتما هم کنسول خودتون رو به 1.6 اپ کنید تا هنگام استفاده از کلید اجکت ،کنسول صدا بده تا متوجه بشید که کلید فعال شده،چون در ورژن 1.5 این امکان وجود نداشت...

این کار به سلامت درایوتون کمک میکنه

mehrdad_1992

کاربر سایت
Jan 1, 2013
141
و حتما هم کنسول خودتون رو به 1.6 اپ کنید تا هنگام استفاده از کلید اجکت ،کنسول صدا بده تا متوجه بشید که کلید فعال شده،چون در ورژن 1.5 این امکان وجود نداشت...

این کار به سلامت درایوتون کمک میکنه
اين صدا تو ١،٥٢ هم بود و اينكه چيزه جديدي نيس

• Like
Reactions: KkRoham

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اين صدا تو ١،٥٢ هم بود و اينكه چيزه جديدي نيس
موقعیکه بلوری داخل دستگاه نباشه اجکت میزدی صدا میداد.اما وقتی بلوری داخل درایو باشه اجکت بزنی صدا نمیده شاید منظورشون اینه الان که بلوریم داخل باشه صدا میده! البته من هنوز اپ ۱.۶۰انجام ندادم

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
موقعیکه بلوری داخل دستگاه نباشه اجکت میزدی صدا میداد.اما وقتی بلوری داخل درایو باشه اجکت بزنی صدا نمیده شاید منظورشون اینه الان که بلوریم داخل باشه صدا میده! البته من هنوز اپ ۱.۶۰انجام ندادم

دقیقا منظورم همینه، قبلا بلوری توش نبود صدای میداد و بیپ بیپ میکرد ولی الان وقتی با سیدی هم اجکت میکنی صدا میده و مشخص میشه که کلید تاچ فرمان رو دریافت کرده

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
سلام
یک خبر در سایت همسایه بود :D
که کنسول بازی پاک میکنه !
تا حالا کسی همچین مشکلی داشته؟
این دیگه از کجا اومد ! /:) تا الان که کسی چنین مشکلی نداشته
دو روز دیگه اگه شنیدین میگن کنسول خودش بازی رو میره و تروفی براتون میگیره تعجب نکنین !! 8-|،:d

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
این دیگه از کجا اومد ! /:) تا الان که کسی چنین مشکلی نداشته
دو روز دیگه اگه شنیدین میگن کنسول خودش بازی رو میره و تروفی براتون میگیره تعجب نکنین !! 8-|،:d
من بی تقصیرم :D
آخه سایتش معتبره البته خودم تعجب کردم...
گفتم شاید کسی همچین مشکلی داشته باشه که مطمئن شم :/

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
بچه ها ببخشید دوباره سوال میپرسم ازتون..
من حدود دو سه هفته ی دیگه به احتمال زیاد میرم دوبی میخوام ازتون بپرسم به نظرتون کنسولم رو ببرم دوبی برام سونی تعویضش میکنه؟؟
ببخشید اگه این سوالو دوباره پرسیدم ممنون میشم جواب بدید!!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
بچه ها ببخشید دوباره سوال میپرسم ازتون..من حدود دو سه هفته ی دیگه به احتمال زیاد میرم دوبی میخوام ازتون بپرسم به نظرتون کنسولم رو ببرم دوبی برام سونی تعویضش میکنه؟؟ببخشید اگه این سوالو دوباره پرسیدم ممنون میشم جواب بدید!!
به نظر من ببرش به هر حال کار از محکم کاری عیب نمیکنه!اما یه نکته دستگاه شما ریجن یک اونجاهم نمایندگیاش ریجن خودشون همون۲ میفروشن ممکنه بگن ببر از همونجا که خریدی یا لاقل یه برگه چیزی برا گارانتی باید داشته باشی.تازه اگر تعویض هم بکنن اول میگیرنش ببینن تعمیر میشه یا نه اگر غیر قابل تعمیر باشه تعویضش میکنن تازه زمان بر هم هست فکر نکنم تا ببری مغازه بهشون بدی اوناهم یه دستگاه نو بهت بدن ببری!اما با خودت ببر که شاید اونجا تعمیرش کنن برات، شاید از چرخ دنده هاش باشه مشکل خاصی نیست که نمایندگیش نتونه درستش کنه!

• Like
Reactions: BarzanArad

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
من حدود دو سه هفته ی دیگه به احتمال زیاد میرم دوبی میخوام ازتون بپرسم به نظرتون کنسولم رو ببرم دوبی برام سونی تعویضش میکنه؟؟

شركت ...D داره PS4 تعمير ميكنه تو ايران.

boshveg

کاربر سایت
Dec 8, 2013
5

برای ریجن 1 در امارات هیچ گارانتی و خدماتی دریافت نخواهید کرد

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
اطلاعیه ی یکی از سایتهای معتبر در مورد برطف کرن مشکلات PS4 در FB

" تعمیرات PS4 پذیرفته میشود
مشکلات هارد ، چراغ آبی ، درایو قابل برطرف کردن بوده و پس از تعمیر 10 روز هم مهلت تست و ضمانت دارد. زمان لازم جهت عیب یابی و تعمیر هم 3 روز تا یک هفته میباشد "

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر