مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
ببینید حرف شما متینه اما تکتک این بحثایی که الان پیش میاد تو این تاپیک شده میتونید برید بخونید این صدارم اینجا بهش اشاره شده کنسول من شد ۳ماهه الان با همه این چیزا هنوزم کار میکنه اینکه صدا میده شاید باید بده دلیله خرابی نیستکه وقتی برایه من اتفاق میافته برایه شما وx,y پس عادیه این صدا هم چون تو حالت استندبای برق جریان داره میشنوید قبلا گفتم اگر خاموش کنید هیچ صدایی نمیده
کنسول من لانچ نیست و اصلا و ابدا تا حالا صدای قار قار یا همچین چیزی ازش نشنیدم. این صدای قار قار حتما مشکل درایو هست.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
کنسول من لانچ نیست و اصلا و ابدا تا حالا صدای قار قار یا همچین چیزی ازش نشنیدم. این صدای قار قار حتما مشکل درایو هست.
خب شما شده بعد اینکه بازی کنی بعد ببری حالت استندبای بشینی همینجور پشت کنسول؟که ببینی صدا میده یا نه؟اگر اره خب پس اینکه برایه شما صدا نمیده برایه ما میده مشکل داره!اما این صدا چیز غیر عادی نیست حتی بخاطرش دستگاه باز کردم چیزی ندیدم صداهم قار قار نیست یه صدایه ریزیه دقیقا مثله صدایی که مثلا بازی فیفا میزارید تا به ارم ایی ای میرسه درایو یه صدا میده چرخش دیسک متوقف میشه مثله اون صدا
بله چندین بار روو حالت استندبای رفته ولی اصلا صدای خاصی ازش بیرون نمیاد. من میانگین روزی 5 ساعت با کنسول بازی میکنم و غیر از صدای فن تا حالا صدای دیگه ای از هیچ جاش نشنیدم. نه قار قار، نه قور قور، نه قر قر! هیچی! کنسولم توو حالت استندبای هم بوده و صدایی ازش نمیومده. یه چیز دیگه هم هست و اونم اینه که دلیل نمیشه چون کنسول های لانچ بیشترشون این مشکل قار قار رو دارن بیاین بگین طبیعی هست! شاید واقعا کنسول های لانچ بیشترشون مشکل درایو داشته باشن. یه مشکلی که همه گیر باشه دلیل بر طبیعی بودن نیست. اگه طبیعی بود باید از کنسول منم صدای قار قار بیرون میومد ولی اصلا صدایی نمیاد.
شما بازی فیفا رو دارید اگه اره صدا تیوی ببند بازی بزار داخل دستتگاه بعد تا ارمEA صبر کن ببین صدایی میده درایوت یا نه؟ اگر نمیده تاریخ ساخت کنسولت از پشت دستگاه نگاه کن ببین ماله کیه کارخونشم لطفا بگو

آخرین ویرایش:

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
خب شما شده بعد اینکه بازی کنی بعد ببری حالت استندبای بشینی همینجور پشت کنسول؟که ببینی صدا میده یا نه؟اگر اره خب پس اینکه برایه شما صدا نمیده برایه ما میده مشکل داره!اما این صدا چیز غیر عادی نیست حتی بخاطرش دستگاه باز کردم چیزی ندیدم صداهم قار قار نیست یه صدایه ریزیه دقیقا مثله صدایی که مثلا بازی فیفا میزارید تا به ارم ایی ای میرسه درایو یه صدا میده چرخش دیسک متوقف میشه مثله اون صدا
بله چندین بار روو حالت استندبای رفته ولی اصلا صدای خاصی ازش بیرون نمیاد. من میانگین روزی 5 ساعت با کنسول بازی میکنم و غیر از صدای فن تا حالا صدای دیگه ای از هیچ جاش نشنیدم. نه قار قار، نه قور قور، نه قر قر! هیچی! کنسولم توو حالت استندبای هم بوده و صدایی ازش نمیومده.

یه چیز دیگه هم هست و اونم اینه که دلیل نمیشه چون کنسول های لانچ بیشترشون این مشکل قار قار رو دارن بیاین بگین طبیعی هست! شاید واقعا کنسول های لانچ بیشترشون مشکل درایو داشته باشن. یه مشکلی که همه گیر باشه دلیل بر طبیعی بودن نیست. اگه طبیعی بود باید از کنسول منم صدای قار قار بیرون میومد ولی اصلا صدایی نمیاد.

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,226
نام
فراز
- - -ویرایش - - -

دیروز کنسولم رفته بود رو استند بای اومدم دیدم باز صدای قارقار درایو درامد ...عجیبه واقعا
صداش هم ناجوره.کنسول رو خاموش کردم درست شد ..
با این وضعیت فکر نکنم 1 ماه بیشتر دوام بیاره درایو دستگاه ...
واقعا برای ما که با زحمت پول درمیاریم و این وضعیت مزخرف ساپورت تو ایران اشتباه ترین کار ممکنه که موقع لانچ کنسول بخری ..
بزارید حداقل 6 ماه تا 1 سال بگذره بعد بخرید
اگر چنین مشکلی کنسول های لانچ داشتن حداقل یه سایت دربارش امار میداد مثل مشکل مشکل پورت که یه تعدادی داشتن و اطلاع رسانی شد پس این صدا یه چیز طبیعی دوست عزیز

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان این صداهای قارو قورو ول کنید بچسبین بازیتون رو کنید بابا .صدای تلوزیون رو زیاد کنید لذت ببرین این قدر تو حاشیه نباشید یا به عبارت دیگه حساس نشین
در مورد دمایه کنسول :موتور وقتی داغ میکنه تازه داره آماده میشه واسه شتاب گرفتن مثل هوندا:d
جاست اینجوی

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
ببینید حرف شما متینه اما تکتک این بحثایی که الان پیش میاد تو این تاپیک شده میتونید برید بخونید این صدارم اینجا بهش اشاره شده کنسول من شد ۳ماهه الان با همه این چیزا هنوزم کار میکنه اینکه صدا میده شاید باید بده دلیله خرابی نیستکه وقتی برایه من اتفاق میافته برایه شما وx,y پس عادیه این صدا هم چون تو حالت استندبای برق جریان داره میشنوید قبلا گفتم اگر خاموش کنید هیچ صدایی نمیده
سلام.ببین نوید جان دیگه خودت میدونی که تقریبا منم کنسولمو اوایل لانچ گرفتم و رو حالت استند بای هم گذاشتم ولی کوچکترین صدایی نمیده کنسول.

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
من همچنان دنبال این مشکل درایوم هستم و دارم دنبالش میگردم که حلش کنم موضوع رو..
تو خیلی از فرومای خارجی هم این مشکل وجود داره و دارن تجربیاتشونو میگن کاربرا..
بعضیا میگن این مشکل از همون روز اول پیش اومده بعضیا میگن از حتی روز 40 ام به بعد مشکل درایو پیش اومده..
اینجور که کاربرا میگن دو فرضیه وجود داره:
1.مشکل سخت افزاریه و درایو خرابه و باید عوض بشه..اگه درایو خراب باشه پس نباید نه چه در حالت افقی و چه در حالت عمودی دیسک داخل یا خارج بشه در حالی که وقتی کنسول عمودیه دیسک خارج میشه ولی وقتی افقیه دیسک خارج نمیشه..
2.مشکل نرم افزاریه و با پچ یا آپدیت برطرف میشه..به نظر من این فرضیه به واقعیت نزدیکتره چون کنسول همش یه صدای beep مانندی از خودش تولید میکنه و بعضی موقعها خود به خود eject میشه و میاد بیرون...
خیلی از اونایی که این مشکل براشون پیش اومده و با سونی تماس گرفتن میگن سونی گفته مشکل سخت افزاری نیس و درایو کاملا سالمه..
همچنان مشکل به طور عجیبی حل نشده و اگر کسی این مشکل براش پیش اومد کنسولو عمودی بزاره و استفاده کنه تا ببینیم قراره چه اتفاقی بیفته و راه حل چیه..

Kiaa

کاربر سایت
Apr 26, 2012
3,557
نام
کیارش
این PS4 عجب مشکلات عجیب غریبی داره:|
کیفیت ساختش با PS3 قابل مقایسه نیست ...

اتفاقا اون PS3 های 60 گیگ و 20 گیگ لانچ خیلی مشکل داشتن

آقا دقیقا کجای پشتش زده مال چه تاریخیه؟ :D

اینم عدد و عکس:
4-477-844-01

82975645290237564683.jpg

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستام امیدوارم مشکلشون حل بشه ولی بهترین راه این بود که صبر میکردید مشکلاتش معلوم بشه بعد بخرید
خود من به شخصه صبر کردم تا مشکلاتش معلوم بشه بعد بخرم الانم که بازیه خاصی نداره تا ببینم آنچارتد بیاد چه میکنه
اگر کنسولتون مشکل داره همون روز اولی ببرید پیش کسی که خریدید تا یک دونه دیگه بهتون بده
بازم توصیه اکید دارم فعلا نخرید تا مشکلات برطرف بشه سونی فعلا تو فشار تولید کنسول هستش داره همین جوری تولیدمیکنه و نمیرسه تا ایرادات کنسول رو برطرف کنه
صبر کنید تا بعد عید تا مشکلات برطرف بشن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان ریجن 2 هایی که واسه دبی هستن بهتره یا ریجن 2 هایی که واسه اروپا هستن؟کارخانه هاشون فرق دارن؟

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
596
نام
KAMRAN
اقا این مشکل گیج زدن کلید تاچ اجکت سیدی عادیه؟؟؟ چون امشب روشنش کردم و سیدی رو گذاشتم توش حواسم نبود که این موقع عملکردن بر عکس ps3 ،صدایی نمیده!!! چند بار لمس کردم، سیدی نیومد بیرون !! وقتی رو ایکون بازی هم کلیک کردم مینوشت no insert disc فقط وقتی کنسول رو روشن خاموش کردم درست شد!!!

ایا این تاچش قلق خاصی داره؟؟؟ ایا کلا این تاچ برای همشون اینجوریه؟؟؟(مشکل مادر زادی) و اینکه از کجا بفهمم کنسولم برای چه تاریخیه؟؟؟ اخه زیرش مثل مال شما ها ننوشته تاریخشو!!
اینجوریه:
میخوام بدونم سری جدیده یا قدیم؟؟؟ رو جعبش نوشته پلاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر