مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
در کل این مشکل تصویر و برفک رو تعداد قابل توجهی داشتن

بعضی ها با تعویض کابل درست شده بعضی ها با تعویض تلویزیون درست شده برای بعضی ها هم کلا درست نشده کنسول عوض کردن
عمده مشکل هم توی همون ریجن 1 ها بوده

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
توضیح میدین منظورتون از این برفک چیه دقیقا؟
کل تصویر مثل قدیما برفکی میشه؟ یعنی کل تصویر برفک داره؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
توضیح میدین منظورتون از این برفک چیه دقیقا؟
کل تصویر مثل قدیما برفکی میشه؟ یعنی کل تصویر برفک داره؟

یک سری پیکسل ها سفیدن توی تصویر خروجی
کسایی که این مشکل رو دارن سونی گفته به 1.52 آپدیت کنید حل می شه که گویا نمی شه
جالب اینه که بعضی ها توی safe mod مشکلی ندارن ولی وقتی دستگاه معمولی می خواد بیاد بالا مشکل دارن

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یک سری پیکسل ها سفیدن توی تصویر خروجی
کسایی که این مشکل رو دارن سونی گفته به 1.52 آپدیت کنید حل می شه که گویا نمی شه
جالب اینه که بعضی ها توی safe mod مشکلی ندارن ولی وقتی دستگاه معمولی می خواد بیاد بالا مشکل دارن
آرش عکسی از تصویر خروجی کسایی که مشکل دارن نداری؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
آرش عکسی از تصویر خروجی کسایی که مشکل دارن نداری؟

این یه نمونش برای یکی از دوستامه اون ور آبه
این از اوناست که کلا همه جوره مشکل داره ، چه توی safemod چه جای دیگه
مانیتور هم نو گرفته دقت کنید هنوز چسب های دورش باز نشده ، روی تلویزیون و ... هم می زنه باز هم مشکل داره
هرچی رزولوش رو می برد بالاتر عمق فاجعه بیشتر می شد :d

مشکل برفک PS4

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یه سوال دیگه
این مشکل از همون اول هست یا یهو بوجود میاد؟
کلا چطوریه؟

پ.ن: یاد تلویزیون پارس های سال 1366 افتادم بعد دیدن این فیلم

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
یه سوال دیگه
این مشکل از همون اول هست یا یهو بوجود میاد؟
کلا چطوریه؟

پ.ن: یاد تلویزیون پارس های سال 1366 افتادم بعد دیدن این فیلم

معلوم نمی کنه
برای بعضی ها از اول هست برای بعضی ها یهو به وجود میاد
برای این دوستمون وسط فیفا یهو به وجود اومد تا به امروز هم موجوده :-??

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,245
نام
فراز
اقا الکی شلوغش نکنید مشکل فقط از کابل این کسایی که میگن از پورت دوستان بدونید قصدشون فقط تخریب ps4 من خودم اولین نفری بودم که مشکل برفکی شدن اینجا اعلام کردم الانم میگم با تعویض کابل حل شد شما با کابل فابریک رو بعضی tv ها این مشکل دارید

آخرین ویرایش:

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دوستان عزیز این ویدئو رو برای مطمئن شدن بچه های بازی سنتر گذاشتم که خیالتون از بابت PS4 های ریجن 1 راحت باشه اگر ویدئوی دیگه ای نیاز داشتید بگید میذارم :bighug:

[video=aparat;JarL5]http://www.aparat.com/v/JarL5[/video]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
فقط تخریب ps4 من خودم اولین نفری بودم که مشکل برفکی شدن اینجا اعلام کردم الانم میگم با تعویض کابل حل شد
شما یه زحمت به خودت بده پست اون عزیزی که مشکل داشته رو بخون! hdmi خود کنسول رو اول زده برفک بوده! بعدا که دوباره hdmi رو زده سالم شده! به نظرت کابله خود به خود درست شده؟
من خودم دارم ps4 میخرم برای چی تخریب کنم؟ شما نگران اینی کنسول خودت هم به مشکل بخوره در نتیجه به خودت دروغ میگی!

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,245
نام
فراز
شما یه زحمت به خودت بده پست اون عزیزی که مشکل داشته رو بخون! hdmi خود کنسول رو اول زده برفک بوده! بعدا که دوباره hdmi رو زده سالم شده! به نظرت کابله خود به خود درست شده؟
من خودم دارم ps4 میخرم برای چی تخریب کنم؟ شما نگران اینی کنسول خودت هم به مشکل بخوره در نتیجه به خودت دروغ میگی!
من نگران نیستم شکر خدا الان ۱ماه دارمش مشکلی هم ندارم با کابل فابریکش هم یکبار در کنسول روشن میکردم درست بود خاموش روشن که میکردم باز بعد از ۱ساعت برفکی میشد تا اینکه بردم به یه tv دیگه وصل کردم دیگه هیچ مشکلی نداشت الانم کابل عوض کردم با tv که برفکی میشد هم دیگه هیچ مشکلی نداره پش مشکل از کابل فکر میکنم منی کنسول دارم و این مشکل داشتم بهتر بتونم نظر بدم تا شما که میخوای بخری و از این مشکل کامل اگاه نیستی موفق باشی

- - -ویرایش - - -

من یادم همون اول هم این مشکل اعلام کردم تو سایت شما اومدی گفتی سخت افزاری اگه سخت افزاری چرا کابل عوض کردیم درست شد یعنی سخت افزارش درست شد!!!

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان عزیز این ویدئو رو برای مطمئن شدن بچه های بازی سنتر گذاشتم که خیالتون از بابت PS4 های ریجن 1 راحت باشه اگر ویدئوی دیگه ای نیاز داشتید بگید میذارم :bighug:

[video=aparat;JarL5]http://www.aparat.com/v/JarL5[/video]
این چی را نشون میداد؟
یعنی از چی با این ویدئو مطمئن شدیم؟
اینکه شما ps4 خریدین؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
با صحبتهایی که دوستان کردن بهترین کار اینکه هم تعویض کابل را انجام بدید و هم tv تا خیالتون از بابت این دو مورد راحت بشه اگه برطرف نشد مشکل خوب اون دیکه بر میگرده به دستگاه :)

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,245
نام
فراز
اگر خواستید کابل بخرید حتما جنس عالی بخرید نرید از این ۱۰ تومانی ها بخریدا من خودم monster خریدم که عالی جنسش وحتما هم باید ۱.۴ باشه کابل

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من نگران نیستم شکر خدا الان ۱ماه دارمش مشکلی هم ندارم با کابل فابریکش هم یکبار در کنسول روشن میکردم درست بود خاموش روشن که میکردم باز بعد از ۱ساعت برفکی میشد تا اینکه بردم به یه tv دیگه وصل کردم دیگه هیچ مشکلی نداشت الانم کابل عوض کردم با tv که برفکی میشد هم دیگه هیچ مشکلی نداره پش مشکل از کابل فکر میکنم منی کنسول دارم و این مشکل داشتم بهتر بتونم نظر بدم تا شما که میخوای بخری و از این مشکل کامل اگاه نیستی موفق باشی

- - -ویرایش - - -

من یادم من همون اول هم این مشکل اعلام کردم تو سایت شما اومدی گفتی سخت افزاری اگه سخت افزاری چرا کابل عوض کردیم درست شد یعنی سخت افزارش درست شد!!!

نمیدونم چرا اصرار داری غیر علمی بحث کنی! کابل یا سالمه تصویر میاد یا نمیاد! کابل hdmi اگه خراب باشه کلا تصویر و یا صدا نمیاد! اصلا سیستمش طوریه که اگه سیگنال کامل ازش عبور نکنه تصویری نمیاد!
این مشکل رو خود سونی هم بهش اشاره کرده و همون اوایل هم راجب بهش توضیح داد! احتمالا سونی هم میخواد ps4 رو تخریب کنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر