مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
منظور مصطفی این بود که اگه ایران بودی اینا که سهله، به معنای واقعی کلمه سرویس بودی :d
تا مارس 2014 هم که هیچ، تا مارس 4014 هم باید می نشستی جلد بازی کیلزون و دوربین جدیدش + خود کنسول رو نگاه می کردی :d

پ.ن: حالا پیش میاد دیگه اشکال نداره...

در ایران حسابی پشت شهرداری و زیر پل حافظ خیابان شاه یا خمهوریه حسابی سرویس شدم یک کمودور ۶۴ دست دوم به من به اسم دست اول انداخت ۳۰۰۰۰ تومان سال ۶۷- ۶۸

بعد از اپدیت اینطوری شد؟ کدوم اپدیت کردی عزیز ۸۰۰مگ یا ۳۰۰؟یا کلا سخت افزاری

خود دستگاه آپ کرد ۵ یا ۶ ساعتی بازی دان کردم بازی کردم یک دفعه دستگاه کرش کر و خاموش شد با ۸۰۰ ریکاوری هم فرمت و دو باره اپ کردم نشد چند بار هم دستگاه درست شد ولی تا گرم میشه کرش میکنه و خاموش میشه و دو باره چشمک آبی نمایان میشه

- - -ویرایش - - -

از دوستانی که PS4 دارن میشه به عکسهای که انداختم با دستگاه خو دتان مقایسه کنید که همینطوری هست یا نه

باید دستگاه را به پشت ایستاده باشه تا مقایسه بشه و اگر امکان داره با عکس

با سپاس از شما

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اشکان جان خودت که پست اول مقایسشون گذاشتی الان مشخصه hdmi کامل جا نمیخوره احتمالا شماهم مشکل پورت hdmi داری دستگاه منکه اخر اذر میاد اما برایه پسر عمم انشالله فردا دستشه حتمی نگاهش میکنم خبرش میزارم برات.میگم با کابله دیگه ای امتحان کردی ببینی کامل جا میره یا نه فقط کابل داخله دستگاه استفاده کردی؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
u3ane8u3.jpg
این کنسول منه

Sent from my C6903 using Tapatalk

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
ممنون بابک جان.پس معلومه مدلشه که اون فلز اهنی دیده میشه.چون الان هردو کنسول مثله همه اما یکی خراب یکی درست میشه نتیجه گرفت که این علت خرابی نیست چون احتمالا همه کنسولها همینجور کابلشون جا میخوره.منم فردا چکش میکنم دستگاه

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
u3ane8u3.jpg
این کنسول منه

Sent from my C6903 using Tapatalk

مرسی دوست عزیز و تبریک برای دستگاه

- - -ویرایش - - -

ممنون بابک جان.پس معلومه مدلشه که اون فلز اهنی دیده میشه.چون الان هردو کنسول مثله همه اما یکی خراب یکی درست میشه نتیجه گرفت که این علت خرابی نیست چون احتمالا همه کنسولها همینجور کابلشون جا میخوره.منم فردا چکش میکنم دستگاه

من هم میخواستم همین نتیخه را به دست بیارم
تشکر دوست عزیز
و از خدا میخواهم که از این مشکلات پیش نیاره ۰

دستگاه منم آخر آذر می یاد خراب باشه خیلی زور داره /:)

از این فکرها بد نکن به خودت انرژی مثبت بده پسر جان

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یعنی واسه ماهم خرابه؟
خراب هست اما سونی راه حل داده براش! میگردم ببینم اگه چیزی پیدا کردم همینجا میزارم

- - -ویرایش - - -

اینم راه حل:
Bend back the metal — If you can clearly see a piece of metal bent upward within the console’s HDMI port, bend the damaged piece down again using a pin or small tool. Also, ensure the port did not cause knock out any teeth or cause additional damage to the HDMI cable itself. If this is the problem, you may still want to contact Sony and ask for a replacement, even if the console begins to work.

Read more: http://www.digitaltrends.com/gaming/playstation-4-problems/#ixzz2m7iPghSl
Follow us: @digitaltrends on Twitter | digitaltrendsftw on Facebook
نوشته اگه میبینی چیزی داخل پورت سر راه hdmi اومده با یه وسیله فلزی کوچیک بخوابونیدش که راه hdmi رو نبنده!
مثلا میتونی با موچین یا پیچگوشتی کوچیک صافش کنی! میخوای الان چکش بکن ببین فلزی داخل سوکت کج شده یا نه!
البته خیلی با دقت این کار رو بکن:D صدمه نزنی به چیز دیگه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر