مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
آین مشکل رو خیلی موقه ها میشه با خاموش روشن کردن و در اوردن کابلها به مدت 3 دقیقه ( توصیه رسمی خوده سونی ) حل کرد.
rebuild database لزوما ممکنه حل نکنه اما اگر باگه نرم افزاری باشه چون سیستم عامل بر حسب databse کار میکنه بازسازی این database به صورت پیش فرض میتونه کمک کنه تا بعضی مشکلات کنسول برطرف بشه .
اینکه چرا این مشکل نرم افزاری پیش میاد جوابه دقیقی نداره D:
اما چیزه ترسناکی نیست ....
موفق باشید.
من با کشیدن برق و اينا امتحان کرده بودم جواب نداد بخاطر همین از اون گزینه استفاده کردم.
در کل مشکل نرم افزاری توی Ps4 زیاد اتفاق میوفته کنسول Ps3 از این نظر بی نقص بود و سیستم عامل این دو کنسول کاملا شبیه هم هستند ولی کنسول Ps4 اول راهه و باید این مشکلات رو در طول زمان حل کنند؟

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
دوستان گاهي وقت‌ها كه زياد بازي ميكنم ذصداي فن دستگاه از حد طبيعي بالاتر ميره.

اين طبيعي هست يا دستگاه مشكل داره؟

طبییعیه چون فن این دستگاه کاملا هوشمنده اگر احساس کنه هوا گرمه یا خودش داره گرم میشه ( بخاطر CPU و ... ) فنش شروع میکنه به کار کردن و صداش میره بالا ولی اونقدر هم بالا نیست و میشه باهاش کنار اومد.
موفق باشید.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
در کل مشکل نرم افزاری توی Ps4 زیاد اتفاق میوفته کنسول Ps3 از این نظر بی نقص بود و سیستم عامل این دو کنسول کاملا شبیه هم هستند ولی کنسول Ps4 اول راهه و باید این مشکلات رو در طول زمان حل کنند؟

اولا چون قیافه سیستم عامل ها شبیه هم هستن دلیل نمیشه که فکر کنی پس کارکردشون مثل هم هست! دوما خود ps3 هم مشکل کم نداشت، واسه یه مدتی PS3 دوستم توی Store که می رفت قفل می کرد.

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
منظورت چیه از حد طبیعی؟ شما از کجا می دونی حد طبیعی صدا چقدره؟

چون من يه پلي 3 هم قبلا داشتم كه فنش مورد داشت و بعد يه مدت صداي فنش خيلي زياد ميشد به خاطر همين گاهي وقت‌ها و البته خيلي كم صداي فن پلي 4 هم به نظرم زياد ميشه.

- - -ویرایش - - -

ممنون از راهنمايي دوستان.

يه سوال ديگه.

اين L2 دسته صداي جير جير داره و دستگاه را نو هم خريدم ولي تو جاهاي ديگه هم خوندم كه براي بعضي‌ها هم L2 دستشون همين صدا را ميده

يكي گفته بود به دسته ادكلن بزني صداي جير جيرش حل ميشه و نميدونم درست ميگه يا نه
دوستان راه حلي ندارن چه جوري صداي جير جيرشو بردارم؟

*Anonymous*

کاربر سایت
Jun 12, 2012
180
نام
صادق
چون من يه پلي 3 هم قبلا داشتم كه فنش مورد داشت و بعد يه مدت صداي فنش خيلي زياد ميشد به خاطر همين گاهي وقت‌ها و البته خيلي كم صداي فن پلي 4 هم به نظرم زياد ميشه.

- - -ویرایش - - -

ممنون از راهنمايي دوستان.

يه سوال ديگه.

اين L2 دسته صداي جير جير داره و دستگاه را نو هم خريدم ولي تو جاهاي ديگه هم خوندم كه براي بعضي‌ها هم L2 دستشون همين صدا را ميده

يكي گفته بود به دسته ادكلن بزني صداي جير جيرش حل ميشه و نميدونم درست ميگه يا نه
دوستان راه حلي ندارن چه جوري صداي جير جيرشو بردارم؟

منم کنسول رو تازه گرفته بودم اینجوری بود هم R2 و هم L2 صدا میداد ادکلن یه کم زدم روشون درست شد.
هنوز که هنوزه مشکلی نداره و راحت کار میکنه و دیگه نیازی به باز کردنش هم نیست.
موفق باشید.

ASHKAN BIGDELI

کاربر سایت
Dec 23, 2014
10
سلام بچه ها جدیدترین مدل ps4 که تو ایران میشه پیدا کرد مشخصاتش چیه؟منظورم همون اعداد و حروفیه که مشخص میکرد ماله چه سال و چه مدلیه. چون میخوام اخرین مدل ممکن رو بگیرم دمتون گرم. در ضمن میخوام ریجن 2 باشه. اخرین مدل ریجن 2.
یا اگه 3 بهتره اخرین مدل ریجن 3. این 2 تا رو بگید ممنون میشم

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
سلام بچه ها من یه مشکل رو اعصاب دارم
:(

اکثر مواقع ps4 رو روشن میکنم میبینم به نت وصل نمیشه...با کابل لن وصل کردم...مجبورم چند بار هم مودم هم ps4 رو روشن خاموش کنم تا درست شه... البته موقعی که اینجوری میشه موقع خاموش کردن دو بار بوق میزنه...... بنظرتون ایراد کار کجاست؟؟؟ مودم ؟؟ ps4 ؟؟؟ یا مشکل نرم افزار ps4 ؟؟؟ امکان داره کارت شبکه ps4 خراب شده باشه؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها من یه مشکل رو اعصاب دارم
:(

اکثر مواقع ps4 رو روشن میکنم میبینم به نت وصل نمیشه...با کابل لن وصل کردم...مجبورم چند بار هم مودم هم ps4 رو روشن خاموش کنم تا درست شه... البته موقعی که اینجوری میشه موقع خاموش کردن دو بار بوق میزنه...... بنظرتون ایراد کار کجاست؟؟؟ مودم ؟؟ ps4 ؟؟؟ یا مشکل نرم افزار ps4 ؟؟؟ امکان داره کارت شبکه ps4 خراب شده باشه؟؟؟
نمیشه دقیق گفت مشکل از کجاس
مودمت رو factory reset کن بعد ببین همچنان این مشکل پیش میاد یا نه ؟
در ضمن خوده 4 هم rebuild database کن ( اگر باکه نرم افزاری خوده 4 باشه این میتونه برای حلش کمک کنه ) بعد هم دوباره wifi رو رجیستر کن ببین ok میشه یا نه

paj

کاربر سایت
Mar 2, 2009
28
سلامدستگاه به تازگی خریداری شده
فقط یک بازی دارم (فیفا۱۴) چند مدت باهاش بازی کردم الان که میزارمش تو دستگاه پیغام میده:
Cannot start the application
(ce-35918-6)
مشکل از کجاست و چکار باید کرد؟

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
سلام بچه ها جدیدترین مدل ps4 که تو ایران میشه پیدا کرد مشخصاتش چیه؟منظورم همون اعداد و حروفیه که مشخص میکرد ماله چه سال و چه مدلیه. چون میخوام اخرین مدل ممکن رو بگیرم دمتون گرم. در ضمن میخوام ریجن 2 باشه. اخرین مدل ریجن 2.
یا اگه 3 بهتره اخرین مدل ریجن 3. این 2 تا رو بگید ممنون میشم

ریجن 1 با کد CHU 1115A
ریجن 2 با کد CHU 1116A

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلامدستگاه به تازگی خریداری شده
فقط یک بازی دارم (فیفا۱۴) چند مدت باهاش بازی کردم الان که میزارمش تو دستگاه پیغام میده:
Cannot start the application
(ce-35918-6)
مشکل از کجاست و چکار باید کرد؟
بازی رو اپدیت کردی ؟
به نظرم یک بار پاک کن دوباره نصب کن
همچنین یک بار rebuild database رو انجام بده .

paj

کاربر سایت
Mar 2, 2009
28
بازی رو اپدیت کردی ؟
به نظرم یک بار پاک کن دوباره نصب کن
همچنین یک بار rebuild database رو انجام بده .
ممنون از پاسخگویی تون و به خصوص سرعت ان
بازی رو چطوری باید اپدیت کرد؟
ریبیلت دیتابیس رو در سیف مود کنسول انجام دادم
مجددا تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر