مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
عزيز امروز يه چند ساعتي بازي كردم فقط اولش اين مشكل تيك زدن داشتم بعد چند دقيقه خودش درست شد و مشكلي نداشت ولي دليلشو نميدونم دقيق از چيه به هر حال امروز چند دستي فيفا زدم يكمم كيلزون اين بازي resogun دانلود كردم ولي سبكش مارو ياده ميكرو ميندازه سوني هم چه چيزايي رو فري ميكنه براي پلاس خسته نباشه واقعا

اینو واقعا باهات هستم، واقعا خسته نره!!

Sent from my C6603 using Tapatalk 2

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
والا نه هنوز با كابل ديگه اي تست نكردم اخه عجيبش اينه كه بعضي وقت ها هم پيش مياد هميشگي نيست معمولا هم بعد از ١٠دقيقه صفحه ١ثانيه سياه ميشه بعد درست ميشه

فراز جان خیالت راحت باشه دستگاه هیچ مشلی پیدا نمیکنه زبانم لال بزنم به تخته اگر مشکل کنسول من را داشت همان اول کار خراب میشد بیشترین خرابیها همان ساعات اولیه است پس فکر بد نکن و زیاد از دستگاه کار نکش .

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
عزيز امروز يه چند ساعتي بازي كردم فقط اولش اين مشكل تيك زدن داشتم بعد چند دقيقه خودش درست شد و مشكلي نداشت ولي دليلشو نميدونم دقيق از چيه به هر حال امروز چند دستي فيفا زدم يكمم كيلزون اين بازي resogun دانلود كردم ولي سبكش مارو ياده ميكرو ميندازه سوني هم چه چيزايي رو فري ميكنه براي پلاس خسته نباشه واقعا
ببین شاید خندت بگیره این رو ميگم شما مانیتور یا تی وی و همراه کابل اچ دی آم ای و دستگاه ps4 رو همشون رو از سیم درار و مکانش رو عوض کن منظورم کلا تقیر مکان بده اونجا که وسایلت هست حداقل تا 3 متر جابجا کن قول 99% میدم درست میشه تجربه من به شخصه در این زمینه زیاده. از من گفتن بود حقیقتا دوست ندارم این همه هزینه کردی ضد حال بخوری چون من خودم رو جای شما گذاشتم. یه بار امتحان با یه بسم الله.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام بچه ها من یه مشکل دارم انشالا که کسی این مشکلو نداشته باشه ولی گفتم بگم اگه برا کسی اینجوری هست یا کسی جوابش رو میدونه راهنمای کنه وقتی کلیزون رو بازی میکنم از اول هر مرحله صدای فن دستگاه خیلی میره بالاو تا اخر مرحله همین طوریه و فقط وقتی که دمو پایانی مرحله نشون میده اروم میشه ودوباره اول مرحله بعدی همین طوریه درکل موقعی که داره بازی رو پردازش مکنه .تو حالت Home Screen و جاهای دیگه دستگاه خیلی ارومه ولی موقع بازی صداش خیلی غیر طبیعیه

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
سلام بچه ها من یه مشکل دارم انشالا که کسی این مشکلو نداشته باشه ولی گفتم بگم اگه برا کسی اینجوری هست یا کسی جوابش رو میدونه راهنمای کنه وقتی کلیزون رو بازی میکنم از اول هر مرحله صدای فن دستگاه خیلی میره بالاو تا اخر مرحله همین طوریه و فقط وقتی که دمو پایانی مرحله نشون میده اروم میشه ودوباره اول مرحله بعدی همین طوریه درکل موقعی که داره بازی رو پردازش مکنه .تو حالت Home Screen و جاهای دیگه دستگاه خیلی ارومه ولی موقع بازی صداش خیلی غیر طبیعیه
مگه صداش چقدره به هر حال وسط بازی طبیعی صدای فن بیشتر باشه تا منو یا..

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan

هیچ نگران نباش برای من هم همینطوری بود صدای فن درایور باهم بشه همچین صدای میده و سرعت br 6 شده و بدان هنگام بازی br هم کار میکنه

بهتر است کنسول از هر طرف فضای آزاد داشته باشه

به بدنه دستگاه دست بزن ببین زیاد گرم شده از پشت دستگاه هوای گرم خارج میشه و از پهلو باد سرد میاد

آخرین ویرایش:

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
هیچ نگران نباش برای من هم همینطوری بود صدای فن درایور باهم بشه همچین صدای میده و سرعت br 6 شده و بدان هنگام بازی br هم کار میکنه

بهتر است کنسول از هر طرف فضای آزاد داشته باشه

به بدنه دستگاه دست بزن ببین زیاد گرم شده از پشت دستگاه هوای گرم خارج میشه و از پهلو باد سرد میاد

سلام دوست عزیز دمت گرم واقعا زدی به هدف.تمام اطلاعاتی که دادی درسته از پهلو باد سرد میادو پشت دستگاه هوای گرم رو دستگاه وزیر دستگاه گرم میشه وقتیم از بازی میای بیرون زود خنک میشه . فضاشم ازاده البته یکی دو بار امتحان کردم وقتی دستگاه رو روشن مکنی تا گرم نشده میری تو بازی تا 10.15 دقیقه این صدارو نمیده . راستی تو همه بازی اینجوری؟ پس دستگاه ایرادی نداره؟ ببینم درباه وصل نشدن دستگاه به psn و ارور( cannot connect to the server : WV-33910-6 )اطلاعاتی داری؟
ممنون ازت که توضیح دادی.

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوست عزیز دمت گرم واقعا زدی به هدف.تمام اطلاعاتی که دادی درسته از پهلو باد سرد میادو پشت دستگاه هوای گرم رو دستگاه وزیر دستگاه گرم میشه وقتیم از بازی میای بیرون زود خنک میشه . فضاشم ازاده البته یکی دو بار امتحان کردم وقتی دستگاه رو روشن مکنی تا گرم نشده میری تو بازی تا 10.15 دقیقه این صدارو نمیده . راستی تو همه بازی اینجوری؟ پس دستگاه ایرادی نداره؟ ببینم درباه وصل نشدن دستگاه به psn و ارور( cannot connect to the server : WV-33910-6 )اطلاعاتی داری؟ ممنون ازت که توضیح دادی.
دوسته عزیز بازیت که تمام شد بلافاصله دستگاه خاموش نکن مخصوصا اگر ساعات طولانی روشن میزاری اول برو حالت استندبای یه نیم ساعت بزار تو این حالت باشه بعد خواستی از حالت استندبای درش بیار خاموشش کن.اینجوری گرما کامل خارج میشه از دستگاه.

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
دوسته عزیز بازیت که تمام شد بلافاصله دستگاه خاموش نکن مخصوصا اگر ساعات طولانی روشن میزاری اول برو حالت استندبای یه نیم ساعت بزار تو این حالت باشه بعد خواستی از حالت استندبای درش بیار خاموشش کن.اینجوری گرما کامل خارج میشه از دستگاه.

سلام دوست عزیز برای شما هم همین طوریه؟ بازی شما چی هست؟ چون بعضی از دوستان تو سایت گفتن موقع بازی اصلا صدایی جز گردش دیسک بازی از دستگاه در نمیاد.

آخرین ویرایش:

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوست عزیز برای شما هم همین طوریه؟ بازی شما چی هست؟ چون بعضی از دوستان تو سایت گفتن موقع بازی اصلا صدایی جز گردش دیسک بازی از دستگاه در نمیاد.
حقیقتش دستگاه منکه روشن میشه بازی میزارم درایوش با دور تند میچرخه اما وقتی لودینگ بازی تمام میشه دیگه نمیچرخه صداش قطع میشه از اون به بعدم فقط صدایه فنه که هرچی بیشتر بازی میکنم صداش بیشتر میشه اما ازار دهنده نیست البته بازی من فیفا هست به نسبت کیلزون فشار کمتری وارد میکنه.دوستان حساسیت زیاد نداشته باشین لذت ببرید از انتخابتون به امید خدا دستگاه هیچکدومتون خراب نمیشه اگر جزء خرابیه لانچ بود تا الان شده بود مثله ماله اقا اشکان متاسفانه.پس لذت ببرید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حقیقتش دستگاه منکه روشن میشه بازی میزارم درایوش با دور تند میچرخه اما وقتی لودینگ بازی تمام میشه دیگه نمیچرخه صداش قطع میشه از اون به بعدم فقط صدایه فنه که هرچی بیشتر بازی میکنم صداش بیشتر میشه اما ازار دهنده نیست البته بازی من فیفا هست به نسبت کیلزون فشار کمتری وارد میکنه.دوستان حساسیت زیاد نداشته باشین لذت ببرید از انتخابتون به امید خدا دستگاه هیچکدومتون خراب نمیشه اگر جزء خرابیه لانچ بود تا الان شده بود مثله ماله اقا اشکان متاسفانه.پس لذت ببرید
بازیها در PS4 اصلا از روی bluray اجرا نمیشن. بازی از هارد اجرا میشه چون نصبه کامل میشه
صدای بلند شدن فن در هنگام بازی طبیعی . دمای دستگاه هم افزایش پیدا میکنه زمانی که multitasking میکنن چون costume cpu که برای background طراحی شده نیز شروع به کارکردن میکنه در نتیجه باعث تولید دمای بیشتر و در نهایت فن هم قویتر میشه
عادی هست

تعداده Ps4 هایی که مشکلات گرمایی داشتن خیلی خیلی کمه
اگر روی به چراغ قرمز به صورت pulse برخوردید دستگاه رو خاموش کامل کنید تا خنک بشه بعد روشن کنی که مشکلی نخواهد بود
اما اگر این مشکل همش از ابتدای کار پیش میاد دستگاه مشکل داره .

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
بازیها در PS4 اصلا از روی bluray اجرا نمیشن. بازی از هارد اجرا میشه چون نصبه کامل میشه
صدای بلند شدن فن در هنگام بازی طبیعی . دمای دستگاه هم افزایش پیدا میکنه زمانی که multitasking میکنن چون costume cpu که برای background طراحی شده نیز شروع به کارکردن میکنه در نتیجه باعث تولید دمای بیشتر و در نهایت فن هم قویتر میشه
عادی هست

تعداده Ps4 هایی که مشکلات گرمایی داشتن خیلی خیلی کمه
اگر روی به چراغ قرمز به صورت pulse برخوردید دستگاه رو خاموش کامل کنید تا خنک بشه بعد روشن کنی که مشکلی نخواهد بود
اما اگر این مشکل همش از ابتدای کار پیش میاد دستگاه مشکل داره .

ممنون از پاسخ های خوبتون

- - -ویرایش - - -

ممنون از پاسخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر