مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

jaferpour

کاربر سایت
Jun 13, 2021
202
من هر بازی که باز میکنم عکس اولش میاد ولی روش میمونه ولی داخل بازی نمیره
مشکل از چی هست؟

Sent from my SM-S908E using Tapatalk
سلام همسایتی یکبار ریست فکتوری کنید و همه بازیها رو پاک کنید و دوباره بریزید اگر درست نشد هارد مشکل دار شده.

crashh

کاربر سایت
Aug 7, 2010
292
دوستان دسته دومی که خریدم از این مشکیا روی هم رفته فکر کنم 3 هفته اونم فقط اخر هفته در حد 3 ساعت کار کرد روی هم 10 ساعتم فکر کنم نشد در حدی که یه بار شارژش کردم الان دایرش گیر میکنه فشار میدی با تاخیر برمیگرده بالا
از این اسپری ناهید بزنم توش احتمال درست شدن هست؟یا هیچی نشده باید بدم زیر دست تعمیرکار
یعنی ذغالش باید عوض بشه هیچی نشده؟

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
دوستان دسته دومی که خریدم از این مشکیا روی هم رفته فکر کنم 3 هفته اونم فقط اخر هفته در حد 3 ساعت کار کرد روی هم 10 ساعتم فکر کنم نشد در حدی که یه بار شارژش کردم الان دایرش گیر میکنه فشار میدی با تاخیر برمیگرده بالا
از این اسپری ناهید بزنم توش احتمال درست شدن هست؟یا هیچی نشده باید بدم زیر دست تعمیرکار
یعنی ذغالش باید عوض بشه هیچی نشده؟
خود به خود درست میشه بعد چند روز.اسپری ناهید هم میتونی بزنی دسته رو خاموش کن و بعد زدنش بزار چند ساعت بمونه خشک شه مال من اون اوایل اینطوری شده بود خودش بعد یه مدت استفاده درست شد

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان دو روزه لایت کنار تاچ پد خود به خود خاموش میشه ولی دسته سالم کار میکنه.
مشکل از چیه؟

cabl

کاربر سایت
Jun 7, 2013
55
مشکل از چی هست؟

سلام اینترنت رو قطع کن بعد وارد بازی ها شو ببین ok میشه

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
مشکل از چی هست؟

یه بار برا من پیش اومد با ریستارت کردن حل شد

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
سلام و درود، دوستان من دوربین پلی 5 رو گرفتم ولی ادجاست نمیشه
میرم برای تنظیماتش سه تا عکس میگیره ولی بعدش میگه can not adjust HD camera
و یک سری مراحل رو میگه باید انجام بدم مثل تنظیم نور اتاق و کنار زدن پرده، تمیز کردن لنز دوربین و ...
خیلی تلاش کردم دیشب ولی نشد
کسی میدونه آیا این ایراد میتونه سخت افزاری باشه یا فقط به خاطر نامناسب بودن نور اتاق هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید اگر میدونید

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
سلام دوستان
دسته من مشکل دریفت پیدا کرده بود و با اسپری خشک دسته ام رو پاک کردم.الان مشکل دریفت حل شده ولی دکمه های R2 و L2 کامل از کار افتادن!
با اسپری همه دکمه هارو پاک کردم و تو اینترنتم دیدم که ظاهرن مشکلی نداره و حتی میشه از این اسپری رو خود کنسولم استفاده کرد.
الان همه دکمه های دسته کار میکنن و اوکین ولی R2 L2 دیگه کار نمیکنن!
کسی میدونه مشکل از چی میتونه باشه؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,909
سلام و درود، دوستان من دوربین پلی 5 رو گرفتم ولی ادجاست نمیشه
میرم برای تنظیماتش سه تا عکس میگیره ولی بعدش میگه can not adjust HD camera
و یک سری مراحل رو میگه باید انجام بدم مثل تنظیم نور اتاق و کنار زدن پرده، تمیز کردن لنز دوربین و ...
خیلی تلاش کردم دیشب ولی نشد
کسی میدونه آیا این ایراد میتونه سخت افزاری باشه یا فقط به خاطر نامناسب بودن نور اتاق هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید اگر میدونید
دوربینش حساس نیست و راحت نصب و راه اندازی میشه
حتما به پورت پشت کنسول بزن و اگر نور اتاق طبیعی هست پس مشکل سخت افزاریه دوربینه

ferip489

کاربر سایت
Oct 27, 2022
6
کنسول رو ریست کن من این مشکل رو داخل شبیه ساز های ps در ویندوز داشتم وقتی درایو گرافیک شناسایی نشه یا تنظیمات اشتباه باشه

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
سلام دوستان من یه دفعه مشکل دریفت جوی استیک سمت راست دسته پیدا کردم دوربین هر از گاهی واسه خودش بالا میره دسته رو ریست کردم نشد به فکر یه دسته دیگه باشم یا تعمیرش کنم؟

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
سلام دوستان من یه دفعه مشکل دریفت جوی استیک سمت راست دسته پیدا کردم دوربین هر از گاهی واسه خودش بالا میره دسته رو ریست کردم نشد به فکر یه دسته دیگه باشم یا تعمیرش کنم؟
با الکل یا اسپری خشک ناهید تمیزش کنین
دسته رو خاموش کنین و اسپریو بزنیدبعد اینکه زدین دایره وار انالوگو تکون بدین بزارین چند ساعت خشک بشه

• Like
Reactions: Pitbull

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
با الکل یا اسپری خشک ناهید تمیزش کنین
دسته رو خاموش کنین و اسپریو بزنیدبعد اینکه زدین دایره وار انالوگو تکون بدین بزارین چند ساعت خشک بشه
دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی تو این اوضاع اعصابمو بهم ریخت یه دفعه شد یعنی اصلا مشکلی نداشت فقط یه سوالی این اسپری خشک که گفتین باید دسته باز بشه یا همون کنار آنالوگ بزنم؟

yr1isone

کاربر سایت
Jun 9, 2021
231
دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی تو این اوضاع اعصابمو بهم ریخت یه دفعه شد یعنی اصلا مشکلی نداشت فقط یه سوالی این اسپری خشک که گفتین باید دسته باز بشه یا همون کنار آنالوگ بزنم؟
نه اصلا نیازی به باز کردن نیست توصیه به تعویضم نمیکنم چون دوباره این مشکل میاد من هردوتا انالوگم مشکل داشت چند باری که زدم درست شدن و خوب کار میکنن ممکنه بعد چند روز دوباره این مشکل بیاد و بازم باید بزنی برل من یه چندباری اینجوری شد ولی 7 یا 8ماهه که مشکل پیدا نکرده حدود یک سال و نیمه استفاده میکنم( بالای هزارساعت)

• Like
Reactions: Pitbull

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
174
نام
مهرزاد
نه اصلا نیازی به باز کردن نیست توصیه به تعویضم نمیکنم چون دوباره این مشکل میاد من هردوتا انالوگم مشکل داشت چند باری که زدم درست شدن و خوب کار میکنن ممکنه بعد چند روز دوباره این مشکل بیاد و بازم باید بزنی برل من یه چندباری اینجوری شد ولی 7 یا 8ماهه که مشکل پیدا نکرده حدود یک سال و نیمه استفاده میکنم( بالای هزارساعت)
سپاس بابت راهنمایی و وقتی که گزاشتی میترسم یه کنترل دیگه هم بگیرم بعد یه مدت همین مشکل پیدا کنه بازم ممنون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر