مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
سلام
دوستان تا حالا کسی با نصب آپدیت روی PS5 مشکلی داشته؟
من دیشب دستگاه رو باز کردم، فیفا 22 رو نصب کردم، ولی 3 بار تا حالا آپدیت رو از دیشب دانلود کردم و نصب نمیشه میزنه Cannot install
کد ارور هم CE-107858-9 هستش
ریبیلد دیتابیس و خاموش گذاشتن دستگاه و اینارو هم امتحان کردم ولی جواب نداد
بازم همین مورد رو داره

Mahdii61

کاربر سایت
Nov 6, 2021
60
سلام
دوستان تا حالا کسی با نصب آپدیت روی PS5 مشکلی داشته؟
من دیشب دستگاه رو باز کردم، فیفا 22 رو نصب کردم، ولی 3 بار تا حالا آپدیت رو از دیشب دانلود کردم و نصب نمیشه میزنه Cannot install
کد ارور هم CE-107858-9 هستش
ریبیلد دیتابیس و خاموش گذاشتن دستگاه و اینارو هم امتحان کردم ولی جواب نداد
بازم همین مورد رو داره
سلام DNS رو عوض کن اول 8.8.4.4 دوم 8.8.8 8 احتملا اینترنت برا مخابرات باشه این کار انجام بده درست میشه.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دوستان،اسپره ناهید مدل خشکشو چقدر بایدبزنیم داخل هر شوک؟ بعد نیازه بمونیم تا خشک شه یا اوکیه همینجوری؟ میخوام بدونم تاثیری میزاره رو درست شدن دریفت شدید؟ یا اونقدرا نمیتونه کمکی کنه، اخه جرعت باز کردن دسته رو هم ندارم
---
یعنی بعد دو سال واقعا این سونی اینقدر شعور نداره این مشکلو حل کنه و دسته های جدید رو وارد بازار کنه،عجیبه واسم

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
258
نام
مسعود
درود دوستان یک سوال دارم ممنون میشم راهنمای کنین من تازه PS5گرفتم تو این بازیDIRT5 صدای ویبره دسته ی جوری هست انگار چرخ دنده ها رو هم دارن سایده میشن البته فقط رو این بازی اینجوری هست طبیعی هست یا مشکل داره دسته !
مثلا تو مورتال کمبد اینجوری نیست

سلام من هم بازی dirt 5 رو تجربه کردم تو این بازی ویبره دوال سنس یه صدای خاص و ممتد میده
که تو بازیه دیگه ای نشنیدم البته دکمه های l2 و r2 هم بسته به فشاری که بهشون میدی صدای خاصی میدن که مختص بازی های ریسینگه چون تو بازی wrc 9 هم همین حالت رو داشتن در کل طبیعیه

• Like
Reactions: hosein me

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,638
دوستان،اسپره ناهید مدل خشکشو چقدر بایدبزنیم داخل هر شوک؟ بعد نیازه بمونیم تا خشک شه یا اوکیه همینجوری؟ میخوام بدونم تاثیری میزاره رو درست شدن دریفت شدید؟ یا اونقدرا نمیتونه کمکی کنه، اخه جرعت باز کردن دسته رو هم ندارم
---
یعنی بعد دو سال واقعا این سونی اینقدر شعور نداره این مشکلو حل کنه و دسته های جدید رو وارد بازار کنه،عجیبه واسم
سه تا پنج ثانیه اسپری کنید و در حال اسپری کردن هم آنالوگها رو بچرخونید و چند ثانیه بعدش هم بچرخونید آرام و نرم فشار ندهید.
ترجیها تا نیم ساعت بعد دسته رو ، روشن نکنید.
چندجا شایعه شو دیدم که قراره سری جدید دسته ها با اصلاحات همین مشکلات به بازار عرضه بشه.
موفق باشید...

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
تو هورایزن دیسکی بعد ۲ ساعت ارور ce-108-255-1 رو داد و کرش کرد. دلیلش چیه؟

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,856
سلام دوستان من میخوام دسته اضافه بخرم از کجا معلوم میشه سری جدیده کدی یا سری چیزی داره ؟

نمیخوام سری قدیمی بهم بندازن مشکل دیریفت پیدا کنه باید از یه جایی مشخص باشه که سری جدیده یا نه مثلا کد یا سری یا رنگ و ...

Need-More-Speed

Gold User
Jul 1, 2007
4,351
نام
یونس
سلام دوستان من میخوام دسته اضافه بخرم از کجا معلوم میشه سری جدیده کدی یا سری چیزی داره ؟

نمیخوام سری قدیمی بهم بندازن مشکل دیریفت پیدا کنه باید از یه جایی مشخص باشه که سری جدیده یا نه مثلا کد یا سری یا رنگ و ...
کنترلرهای رنگی جدید هستن ولی کلا تفاوت خاصی ندارن اینکه فکر کنی جدیدترین مدلو بگیری دیگه حتما دریفت نخواهد داشت نمیشه
کنترلرهای تولید جدید هم دریفت دارن
من ی مشکی دارم همون موقع که ریلیز شد گرفتم تا الان که مشکل دریفت نداشته

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,856
کنترلرهای رنگی جدید هستن ولی کلا تفاوت خاصی ندارن اینکه فکر کنی جدیدترین مدلو بگیری دیگه حتما دریفت نخواهد داشت نمیشه
کنترلرهای تولید جدید هم دریفت دارن
من ی مشکی دارم همون موقع که ریلیز شد گرفتم تا الان که مشکل دریفت نداشته
ممنون از توضیحات

• Like
Reactions: Need-More-Speed

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,923
این اسپری خشک ناهید واقعا معجزه میکنه برای رفع مشکل دریفت فقط خساست نکنید و زیاد بزنید برسه به اونجایی که مشکل داره بعد هم چند ساعت بزارید حشک بشه و تمام

یک توصیه هم بهتون میکنم قبل از استفاده از دسته دستاتون رو با صابون بشورید ( شاید متوجه نشید اما به مرور زمان چربی هایی که سر انگشتان هست وارد محدوده ی کار دکمه ها میشه و حالت چسبندگی به وجود میاره ) و همینطور بعد از استفاده از دسته بزاریدش داخل یک کمد یا محفظه بسته تا از گرد و خاک دور بمونه ( این مورد بشدت روی دریفت تاثیر داره )

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Arash.RG

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid

چند تا رنگ آخری (Nova Pink, Starlight Blue, and Galactic Purple) کمی در طراحی و ساخت فنر های تریگرها تغییرات داشته در مورد آنالوگ ها به نظر نمیاد تغییری داشته باشن .

• Like
Reactions: ehsan M
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر