مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

سلام دوستان من میخوام دسته اضافه بخرم از کجا معلوم میشه سری جدیده کدی یا سری چیزی داره ؟

نمیخوام سری قدیمی بهم بندازن مشکل دیریفت پیدا کنه باید از یه جایی مشخص باشه که سری جدیده یا نه مثلا کد یا سری یا رنگ و ...
ظاهراً سری اول دسته‌ها کد شون (که پشت دسته با عنوان FCC ID نوشته شده) به عدد یک ختم میشه اما سری‌ جدید که تغییر خفیف سخت افزاری دارن، به حرف A ختم میشن.
جز باز کردن دسته، این تنها راه تشخیص ریویژن جدید دسته‌هاست.
البته من چون دستگاه رو ندارم، ممکنه حرفم اشتباه باشه.

دوستان من موقع وارد کردن اکانت دوم که سویچ میکنم و اکانت رو وارد میکنم بعدش بر میگردم به اکانت اصلیم بعدش میبینم اکانت دومی که وارد کردم غیب شده

• Like
Reactions: AMIN-PASHA
دوستان من موقع وارد کردن اکانت دوم که سویچ میکنم و اکانت رو وارد میکنم بعدش بر میگردم به اکانت اصلیم بعدش میبینم اکانت دومی که وارد کردم غیب شده
دوست من شما موقع وارد کردن اکانت رو به صورت یک بار مصرف وارد میکنین
موقع دارد کردن از سمت چپی استفاده کن، سمت راست به صورت یک بار مصرف هست و مهمان

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

دوست من شما موقع وارد کردن اکانت رو به صورت یک بار مصرف وارد میکنین
موقع دارد کردن از سمت چپی استفاده کن، سمت راست به صورت یک بار مصرف هست و مهمان

ممنون درست شد . به راست و چپ دقت نکرده بودم 😁

دوستانی که به جز دسته ی فابریک داخل باکس کنسول دسته ی دیگه ای گرفتن احساس نکردن دسته ی جدید یه جوریه؟!
من از این قرمز سرخ آبی های گرفتم چون دسته ی اصلی م دریف ای شده بود و توی شهرمون فکر نکنم کسی باشه تعمیر ش کنه ،
این دسته ی جدید مخصوصا توی فیفا و توی بخش جهت های آنالوگ ش یه حس عجیبی بهم میده ، خود عملکرد ش مشکلی نداره وقتی تست میکنم همه چیز اوکی هست ولی بعضی وقتا انگار اینپوت لگ میگیره ، مثلا با یه بازیکن توپ رو پاس میدم که همون رو توی حرکت استپ کنه و به حرکتش ادامه بده یه مکث کوچیک میکنه بعد راه میوفته در حالی که با دسته قبلیه اینطوری نبود ،
این مشکل رو توی بازی های دیگه ندارم یا شاید چون فیفا حساس تره این رو نشون میده.

دوستانی که به جز دسته ی فابریک داخل باکس کنسول دسته ی دیگه ای گرفتن احساس نکردن دسته ی جدید یه جوریه؟!
من از این قرمز سرخ آبی های گرفتم چون دسته ی اصلی م دریف ای شده بود و توی شهرمون فکر نکنم کسی باشه تعمیر ش کنه ،
این دسته ی جدید مخصوصا توی فیفا و توی بخش جهت های آنالوگ ش یه حس عجیبی بهم میده ، خود عملکرد ش مشکلی نداره وقتی تست میکنم همه چیز اوکی هست ولی بعضی وقتا انگار اینپوت لگ میگیره ، مثلا با یه بازیکن توپ رو پاس میدم که همون رو توی حرکت استپ کنه و به حرکتش ادامه بده یه مکث کوچیک میکنه بعد راه میوفته در حالی که با دسته قبلیه اینطوری نبود ،
این مشکل رو توی بازی های دیگه ندارم یا شاید چون فیفا حساس تره این رو نشون میده.
من دسته مشکی دارم فرقی با دسته تو جعبه حس نمی کنم
با کابل هم تست کردی؟ دسته رو ی ریست فکتوری کن دوباره وصلش کن شاید اختلال نرم افزاری باشه

من دسته مشکی دارم فرقی با دسته تو جعبه حس نمی کنم
با کابل هم تست کردی؟ دسته رو ی ریست فکتوری کن دوباره وصلش کن شاید اختلال نرم افزاری باشه
نه این دوتا کار رو نکردم ، فعلا که سرکارم ولی برسم انجام میدم امیدوارم جواب بده :*

• Like
Reactions: Need-More-Speed
نه این دوتا کار رو نکردم ، فعلا که سرکارم ولی برسم انجام میدم امیدوارم جواب بده :*
درکت میکنم🙁
تازه خریدی؟ فکر کنم اینم داره مشکل دریفت پیدا میکنه ، چون واسه منم اینجوری شد اولش و بعد یه مدت خودشو نشون داد، تو فاصله دو ماه دو تا دستم اینجوری شدن .. امیدوارم ریستش کنی اوکی شه چون یادم نسل قبلی اینجور هنگ کردنا زیاد بود ،واسه من که به دریفت ختم شد هر دوبار و واقعا ظلمه ...

فیفا هم کلا حساسه و هر چقدرم مراقب باشی بازم به انالوگا فشار میاد

• Like
Reactions: richard92
سلام دوستان من امروز اومدم اپدیت بازی فیفا 22 رو نصب کنم بعد دانلود اپدیت ارور cant install رو داد کنسول رو 5 دقیقه خاموش کردم و کابل پاور رو هم کشیدم و وصل کردم ولی همچنان این مشکل هست یکبار دیگه هم دانلودش کردم اپدیت رو ولی باز این اررو رو میده حتی امدم کنسول رو بردم تو قسمت safe mode از اونجا Clear Software Cash و Rebuild Data Base انجام دادم ولی مشکل حل نشد کسی راه حلی داره برای این مشکل؟

سلام دوستان من امروز اومدم اپدیت بازی فیفا 22 رو نصب کنم بعد دانلود اپدیت ارور cant install رو داد کنسول رو 5 دقیقه خاموش کردم و کابل پاور رو هم کشیدم و وصل کردم ولی همچنان این مشکل هست یکبار دیگه هم دانلودش کردم اپدیت رو ولی باز این اررو رو میده حتی امدم کنسول رو بردم تو قسمت safe mode از اونجا Clear Software Cash و Rebuild Data Base انجام دادم ولی مشکل حل نشد کسی راه حلی داره برای این مشکل؟
همش از نت مزخرف هست بشدت dc شدن و پکت لاست زیاد شده یعنی در حال دانلود قطعی های چند میلی ثانیه ای داری که باعث میشه فایل نهایی خراب شه. برای همین سرعت دانلود رو دقت کنید یک نواخت نیست و زیاده یکدفعه کم میشه و باز زیاد میشه و باز کم میشه ولی یک اینترنت استیبل سرعت دانلودش حدودا یکنواخته
این اشکالاتی که اکثرا ما داریم برای هیچ خارجی ای پیش نمیاد همش هم برمیگرده به همین نت... برای منم یکی دو تا بازی با اینترنت مخابرات به همین مشکل خوردم
بنظرم با نت دیگه دانلود کن
البته گاهی پیش اومده از خود فایل بازی هم بوده اما خیلی کم پیش میاد و معمولا هم سریع درستش میکنن

• Like
Reactions: Rezahajizadegan
برید سایت gamepad-tester.com
و دسته رو با کابل به pc وصل کنید.اونجا نشون میده کدوم دکمه چقدر دریفت داره.اگه وضع خراب بود یه سشوار صنعتی بردارید برید سراغ آنالوگ

من اگه بخوام میتونم سیو های که توی پلی 5 دوستم هست رو روی پلی 5 خودم کپی کنم وی توی اکانت خودم اون سیوها رو اجرا کنم

من اگه بخوام میتونم سیو های که توی پلی 5 دوستم هست رو روی پلی 5 خودم کپی کنم وی توی اکانت خودم اون سیوها رو اجرا کنم
سلام
خیر نمیشه
سیو ها فقط با اون اکانتی که باهاش سیو کردی قابل استفاده هست، تو هیچ اکانت دیگه ای نمیشه استفاده کرد، حتی دوستت تو کنسول خودش با اکانت های دیگه نمیتونه از اون سیو هااستفاده کنه

بچه ها من احتمالا چند روز آینده (انشالله)، پلی استیشن 5 می خرم.

فقط یه سوال دارم اون هم مربوط به همین مشکل دسته هست که چقدر حاد هست و آیا در صورت مشکل میشه درستش کرد یا خیر؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or