مشکلات و خرابی های PlayStation 5

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر اعضا
این صفحه رو ایجاد کردم در مورد مشکلات PS5 بحث و نظر بدهیم.
اولیش هم خودم میگم.
با وام و پس انداز و کلی امید آرزو برای بچه هفت ساله کنسول خریدم کمتر از یک ماه حالا روشن میکنم پنج دقیقه بازی نکرده ارور داغ شدن میده و اگر دیر بجنبیم خودش خاموش میشه.
تعمیرشم که کسی بلد نیست فقط یه مشت اباطیل میگن و درخواست دو میلیون پول بی زبون میکنن.
یک هفتس دنبال کارشم خسته شدم.
سونی واقعا با این کیفیتش خراب کرده که.
اینم بگم گیمر نیستم و جوانی فقط یه میکرو داشتم برای همین میگم شاید از کم تجربگی من هستش.
دوستان اگر نظری دارند که کمک بکنه.
قبلا مزاحم دانیال کینگ هم شدم.
جافرپور

سلام.
متاسفانه امکان پس دادن وجود نداره.منتهی این بازی رو بیخیالش شدم.تو بازیهای دیگه هم این اتفاق گاهی میوفته.منتظر آپدیت میمونم شاید برطرف بشه.اگه نشد عین شما منتظر مدل اسلیم میمونم.من اصلا فکر نمیکردم ارور سونی خیلی مشکل بزرگی باشه
شما سیستم عامل اصلی رو حجمش زیاد هست منظورم ابدیت نیستا ،،اون رو دان کن برو تو سیف مود شروع به نصب کن ممکن اوکی بشه

• Like
Reactions: DOKTOR_PS3
دوستان ps5 رو خریدم امروز آوردم خونه تا اومد بالا وصلش کردم به وای فای که آپدیت بشه بعد حدود 10 درصد پر شدن ارور داد و کنسل شد . بعد رفتم که دوباره از توی منو آپدیتش کنم با اینکه اینترنت دارم ارور میده که cant connet to network .

ولی توی setting که میرم وای فای وصله . با کابل lan هم وصل کردم بازم ارور میده . کسی میدونه مشکلش چیه؟

شما سیستم عامل اصلی رو حجمش زیاد هست منظورم ابدیت نیستا ،،اون رو دان کن برو تو سیف مود شروع به نصب کن ممکن اوکی بشه
این کار رو نکردم.البته آخرین آپدیت رو زده بودم از طریق مستقیم منتهی مشکل برطرف نشده بود.تو ps4 وقتی هارد ارور میداد از طریق سیف مود فقط میشد فرمور زد.اما تو ps5 نمیدونم شاید مشکل برطرف بشه اما این روش مربوط به مشکلات هارد هست که میفرمایید.باز به هر تقدیر این کار رو میکنم.به نظرم با همون rebuild data base باید مشکل برطرف میشد که نشد.برید نگاه کنید خیلیا تو یوتوب با این ارور روبرو هستن و روشهای عجیب غریبی پیشنهاد میدن.فعلا که همه روشها رو تست کردم.دستگاه شده پاره آجر.

دوستان ps5 رو خریدم امروز آوردم خونه تا اومد بالا وصلش کردم به وای فای که آپدیت بشه بعد حدود 10 درصد پر شدن ارور داد و کنسل شد . بعد رفتم که دوباره از توی منو آپدیتش کنم با اینکه اینترنت دارم ارور میده که cant connet to network .

ولی توی setting که میرم وای فای وصله . با کابل lan هم وصل کردم بازم ارور میده . کسی میدونه مشکلش چیه؟
dns تنظیم کن.ساعتهای آخر شب تست بزن با lan. اگه نشد با ف یلتر شکن صد درصد اوکی میشه.

• Like
Reactions: S@eEd
ظاهرا این ارور تو بازیهای دیگه هم بوده.امروز تست زدم باز هم نشد.متاسفانه فریز میشه و اینکه تا بازی رو خارج نشی فریز میمونه بعد پیام میاد.تو بازیهای دیگه مشکلی نداره فقط تو بتل فیلد این مشکل رو داره.فقط تو اینترنت موبایل فریز کمتر اتفاق میوفته.این هم شانس ما هست.جالبه من اضلا از ابتدایی که این دستگاه رو گرفتم دو سه تا بازی ps5روش بازی کردم.هر کسی بازی مورد نظرش رو با این ارور کد یه جور خاصی مشکل رو برطرف کرده ,تو یوتوب دیدم . ارورهای سونی رو خود سونی هم نمیدونه چی هست.با کاستومر سرویس ارتباط گرفتم گفت باید دستگاه رو به نزدیکترین نمایندگی که دبی هست تحویل بدی.من اصلا فکر نمیکردم این ارور باعث مشکلی باشه چون ارورهای ps4 هم مشکلی نداشت و یکی دو بار اتفاق میوفتاد بعد با یه آپدیت حل میشداما تو ps5 این ارور بسیار خطرناک هست و امکان داره تو بازیهای دیگه هم اتفاق بیوفته و به مرور زمان تو دستگاه ایجاد میشه.
این مشکلی که شما میگی مشکل سخت افزاری نیست که نگرانش باشی تقریبا همه این مشکل رو دارن
شما کافیه همین بازیا رو بدون اینترنت یا اینترنتی که وی پی ان روش ست هست امتحان کنی میبینی دیگه بازی ارور نمیده
من خودم پیگیر نشدم ببینم دلیلش چیه ولی هرچی هست مشکل نرم افزاریه

سلام به همگی
در کنسول PS5 , تصویر روی تلویزیون در حاشیه سمت راست و بالا به صورت یک نوار بلند کم رنگ هست(حاشیه کم رنگ تر نیم سانتی نسبت به اطرف تصویر از بالا تا پایین صفحه نمایش)
به نظرتون طبیعی هست؟

این مشکلی که شما میگی مشکل سخت افزاری نیست که نگرانش باشی تقریبا همه این مشکل رو دارن
شما کافیه همین بازیا رو بدون اینترنت یا اینترنتی که وی پی ان روش ست هست امتحان کنی میبینی دیگه بازی ارور نمیده
من خودم پیگیر نشدم ببینم دلیلش چیه ولی هرچی هست مشکل نرم افزاریه
اگه مشکل سخت افزاری نبود که مشکل الان برطرف شده بود.خیلیا دستگاه رو به سونی تحویل دادن.با قاطعیت میگید مشکل اینترنتی هست.جالبه بدونی من با دستگاه portobox که ا ز پروتکل ساکس 5 استفاده میکنه هم تست زدم و این ارور رو میده.مگه خارجیها از v p n استفاده میکنن؟ اونها هم این مشکلو داشتن.تو آفلاین هم تو یه سری از بازیها دستگاه فریز میشه.

فکر کنم یک ارور متداول بود این موضوع با یک دستکاری ساده توی ساعت و تاریخ حل میشد . یکم بگردی فیلمش باید توی یوتیوب باشه
باید اون فایل ناقص دانلود شده رو پاک کنی
آپدیت رو با لن انجام بدید مطمئن تره

سلام به همگی
در کنسول PS5 , تصویر روی تلویزیون در حاشیه سمت راست و بالا به صورت یک نوار بلند کم رنگ هست(حاشیه کم رنگ تر نیم سانتی نسبت به اطرف تصویر از بالا تا پایین صفحه نمایش)
به نظرتون طبیعی هست؟
عکس بزارید

والا درست نمیدونم
الان میتونن تعمیرش کنن؟
تقریبا چقدر میشه قیمتش شما میدونین؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or