مشکلات نرم افزاری

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آقا من رسما بدبخت شدم ! :cursing:

امشب اومدم واسه اکانت ویندوزم Password تعریف کنم هر دوبار یجور اشتباه پسورد رو تایپش کردم ! :shocked:

به این میگن آخرت بد شانسی !!! :wallbash:

اکانتمم هم آدمین هست ! (فقط همین یک اکانت درست کردم)

بچه ها لطفا کمک کنید چیکار کنم ؟

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
آقا من رسما بدبخت شدم ! :cursing:

امشب اومدم واسه اکانت ویندوزم Password تعریف کنم هر دوبار یجور اشتباه پسورد رو تایپش کردم ! :shocked:

به این میگن آخرت بد شانسی !!! :wallbash:

اکانتمم هم آدمین هست ! (فقط همین یک اکانت درست کردم)

بچه ها لطفا کمک کنید چیکار کنم ؟
safe mode بیا بالا

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
دوستان من یه راهنمایی میخوام
قبلا تو 7 بازی هایی که فرمتی جز 4:3 نداشتن رو اجرا میکردم دوتا صفحه سیاه اطرافش میوفتاد ولی حالا این اتفاق نمیوفته چکار باید بکنم؟
تو تنظیمات کنترل پنل انویدیا هم رفتم و تنظیمات scaling رو تغییر دادم اما باز برمیگرده رو همون تنظیمات قبلی!

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
مشكلات ddl

با عرض سلام بايد عرض كنم كه من موقعي كه بعضي بازي هار و نصب مينكم وسط نصب اين اخطار dll رو ميده mscoree.dllوmscorwks.dll رو ميده اينا رو از كجا دانلود كنم و انهار و بايد كجا بريزم ممنون :blushing:

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888
با عرض سلام بايد عرض كنم كه من موقعي كه بعضي بازي هار و نصب مينكم وسط نصب اين اخطار dll رو ميده mscoree.dllوmscorwks.dll رو ميده اينا رو از كجا دانلود كنم و انهار و بايد كجا بريزم ممنون :blushing:
سلام
می تونید از لینک های زیر دانلود کنید. فکر کنم باید توی: X:\windows\system32 بذارید.
mscorwks.dll
mscoree.dll

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
سلام دوستان .
دیروز فلش دوستم رو گذاشتم تا چند تا فایل مورد نیازمو ازش بردارم.
ولی با این که فلشش پره ولی وقتی وارد درایو فلش میشی هیچی نمایش داده نمیشه فقط یه فولدر با نام winfile وجود داره!(که فکر میکنم ویروس باشه)
من به اون فایل هام احتیاج دارم از یه طرف نمیخام سیستمم ویروسی بشه.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
سلام دوستان .
دیروز فلش دوستم رو گذاشتم تا چند تا فایل مورد نیازمو ازش بردارم.
ولی با این که فلشش پره ولی وقتی وارد درایو فلش میشی هیچی نمایش داده نمیشه فقط یه فولدر با نام winfile وجود داره!(که فکر میکنم ویروس باشه)
من به اون فایل هام احتیاج دارم از یه طرف نمیخام سیستمم ویروسی بشه.
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
درود
فلش دوستت مولی ویروسه :biggrin1: اون WinFile هم ویروسه، اگر فلش دوستت رو با W کلیک باز کردی پس سیستم ویروسی شده ولی اگر Open کردی مشکلی پیش نیمده ، برای اینکه به فایل های دوست دسترسی پیدا کنی باید از Folder option سر برگ View رو انتخاب کنی بعد قسمت Hidden File And Folder رو بزاری روی ShoW و دو تا تیکه زیره Show رو برداری ، فایل ها تو فلش به صورت مخفی نمایان میشه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
دوستان من یه راهنمایی میخوام
قبلا تو 7 بازی هایی که فرمتی جز 4:3 نداشتن رو اجرا میکردم دوتا صفحه سیاه اطرافش میوفتاد ولی حالا این اتفاق نمیوفته چکار باید بکنم؟
تو تنظیمات کنترل پنل انویدیا هم رفتم و تنظیمات scaling رو تغییر دادم اما باز برمیگرده رو همون تنظیمات قبلی!
کسی نمیتونه کمک کنه؟

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
دوستان سلام . من به یه مشکلی برخوردم . من میخوام Windows XP سرویس پک 3 رو نصب کنم اما سریال نصب رو قبول نمیکنه . همه ی سریال هایی هم که تو اینترنت بود رو امتحان کردم ولی فایده ای نداره . حالا چیکار باید بکنم ؟؟؟؟

Sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2006
323
نام
Reza

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر