مشکلات نرم افزاری

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
من به یه مشکل خوردم امروز هر کاری میکنم حل بشو نیست.موقع کانکت شدن به یاهو مسنجر این پیغام رو میده.

messanger encountered a conection problem.please check the network conection and then click (try again) 81003004

ADSL دارم.نمیدونم چشه . browers هم درست هست.یعنی network درسته.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
جديدا هر وقت وصل ميشم اينترنت با اين كه هي كاري نميكنم ولي اون پايين connection كه براي اينترنت هستش همش روشن ميمونه.
اپديت ويندوز هم خاموشه.
برنامه update هم تو كنترل پنل غير فعاله.
فقط يه بار رفتم تو سايت ماكروسافت از تو سايت زدم اپديت شه ديگه نزدم.
مشكل از كجاست؟؟
محدوديتم تموم ميشه ها:biggrin1:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
یه برنامه درست و درمون نصب کن ببینی کی داره میاد و میره.

اول ت را س ر ف اگه روشن باشه به صورت دائم اطلاعات میگیره ومیفرسته (که خیلی هم مشکوکه)

jafar-think

کاربر سایت
Aug 20, 2009
148
سلام
من یه مشکلی دارم واینم اینه که ویندوز آپدیت رو که فعال کردم بعد می خواد Genuine validadation میاد که من cancel می کنم ولی بدبختی اینجاست که هر دفعه که رایانه رو روشن می کنم پنچره نصب میاد چه کارکنم که این رو سربه نیست کنم:confused:
خییییییییییییییییییلی ضروریه کمک:((

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام
من یه مشکلی دارم واینم اینه که ویندوز آپدیت رو که فعال کردم بعد می خواد Genuine validadation میاد که من cancel می کنم ولی بدبختی اینجاست که هر دفعه که رایانه رو روشن می کنم پنچره نصب میاد چه کارکنم که این رو سربه نیست کنم:confused:
خییییییییییییییییییلی ضروریه کمک:((
اگه مشكلت مربوط به كرك ويندوز ميشه.
همون كه همش پايين هستش.
قبل از login هم مياد اين و نصب كن.
يه فايل dos فكر كنم نصبش كن.(اول همرو تو يه پوشه extract كن بعد هم نصب كن.)
http://www.mediafire.com/?t05izyzziwz

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
سلام به دوستان. چند وقتی هست که با یه مشکل برخورد داشتم.

در زمان رایت سی دی ها بعد از کامل شدن و رایت شدن سی دی میبینیم که سی دی خالی هست. تو بعضی از پلیر های خونگی خونده میشه. اما دریغ از خط رایت روی سی دی. موردی که هست اینه که این مشکل روی چندین دستگاه پیش اومده. ایراد از برنامه نرو 9 هست؟ چون قبلا تو این چند سال چنین مشکلی نداشتم. با یه سری از دی وی دی و سی دی ها این مورد بیشتر پیش میاد. ایا جنس این دو قلم هم مثله سایر اجناس مشکل پیدا کرده. در کل دوستان براشون این مورد پیش اومده؟

رایتر ها هم انواع مختلفی بودن. سونی. ایسوز. Optiarc . با خوده ویندوز هم همین مشکل هست.

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
با سلام و خسته نباشيد به همه دوستان
يه سوال فني داشتم.من هميشه روي سيستم هام دوتا ويندوز نصب مي كنم. و هميشه هم اون ويندوزي كه اول نصب ميشه توي گزينه هاي انتخاب ويندوز كه وقتي سيستم ميخواد بوت بشه مياد ويندوزي كه اول نصب مي كردم اولين گزينه ميومد. اما اين دفعه گزينه دوم شده.ميخواستم ببينم ميشه جاي اين گزينه ها رو عوض كرد. البته هر دوتا xp هستن و يكي هستن يعني همون سي دي. نمي دونم مفهوم بودم يا نه؟
با سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر