مشکلات نرم افزاری

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
genuine ویندوزت پریده.چون ویندوزهای موجود توی ایران همشوم کرک شدن.باید فایل genuine رو پیدا کنی و نصبش کنی.منم این مشکلو داشتم ولی آخر سر فرمت کردم دوباره.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
genuine ویندوزت پریده.چون ویندوزهای موجود توی ایران همشوم کرک شدن.باید فایل genuine رو پیدا کنی و نصبش کنی.منم این مشکلو داشتم ولی آخر سر فرمت کردم دوباره.

لطفا یکی بگه که این genuine رو از کجا باید بیارم.
آخه حال ندارم ویندوز رو پاک کنم باز بنصبم.

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
سلام دوستان این Physx جدیدی که من ریختم اصلا درایوم رو شناسایی نمیکنه و میگه از طریق Adminstrator وارد شید ولی Adminstrator هم پسورد میخواد چیکار کنم؟!

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
دوستان وقتی من فایل تورنت download میکنم سزعتم از 6 5 KB بیشتر نمیره اما وقتی فایل های دیگه حالا هر چی باشه بجز تورنت با سرعت 54 KB دانلود میکنم !! میخئاستم بدونم مشکل از کجاست !!!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,011
نام
Milad
دوستان كوكي‌هاي فايرفاكس كجاست؟ كش رو ميدونم اما با كوكي كار دارم!
از بالا منوی Tool بعد گزینه Clear recent history میزنی بعد صفحه باز میشه که تمام قسمتها رو میزنی و تیک هر کدوم رو بزنی میتونی پاکشون کنی کوکی هم هست
من دقیق متوجه نشدم جای کوکی هارو میخوای تا ذخیرشون کنی!!!!؟
دوستان وقتی من فایل تورنت download میکنم سزعتم از 6 5 KB بیشتر نمیره اما وقتی فایل های دیگه حالا هر چی باشه بجز تورنت با سرعت 54 KB دانلود میکنم !! میخئاستم بدونم مشکل از کجاست !!!
به خیلی چیزها میتونه ربط داشته باشه تعداد Seed های فایل شما (اصلی) رابطه دانلود و آپلود فایل ممکنه آپلود رو کم کرده باشین که باعث میشه دانلود هم کمتر بشه.
در تورنت در کل سرهت همیشه کمتر از فایل های عادی هست چون همیشه یک مقدار از پهنای باند صرف آپلود میشه.
........
حالا خودم :d آقا این فایل های Rmvb رو چطوری پخش کنم 2 قسمت یک سریال گرفتم اینه!نه kmplayer اجرا میکنه نه powerdvd نه WMP .کلا هیچی:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
حالا خودم :biggrin1: آقا این فایل های Rmvb رو چطوری پخش کنم 2 قسمت یک سریال گرفتم اینه!نه kmplayer اجرا میکنه نه powerdvd نه WMP .کلا هیچی:biggrin1:

با real player اجرا میشه! یه به هر حال این کدک رو نصب کن...

K-Lite Codec Pack Full 5.1.0

http://rapidshare.com/files/275965450/K-LiteCodecPack510Full.exe

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
درود

دوستان مشکل عجیبی پیدا کردم

اول اینکه copy pst کار نمیکنه

بعد شم وقتی مثلا یه لینکو کپی میکنم

past میزنم

این میاد

Hello!

کسی میدونه مشکل چیه؟!!!!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

اولا دانلود از تورنت به سرعت لینک مستقیم نیست و اگه افراد کمی اونو داشته باشن شما با سرعت کمتر از لینک مستقیم اونو میگیری.
مشکل دیگه ای که به ذهن من میرسه اینه که شما port forwarding نداری؛ پیشنهاد میکنم از این برنامه استفاده کنی: http://www.simpleportforwarding.com/

در آخر اینکه برخی ISP های pirate نشناس، روزها سرعت دانلود T0rrent رو کم میکنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر