مشکلات نرم افزاری

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
سلام دوستان
من WINDOWS 7 ULTIMATE رو نصب کردم بعد DRIVE های مادربوردم(ASUS P5B) رو خواستم نصب کنم ارور می ده
رو جعبه مادربورد زده VISTA SUPPORT
تو سایت ASUS هم رفتم DRIVER برای این ویندوز نداشت.
به اینترنت هم نمی تونم وصل بشم.
صدا هست کار میشه باهاش کرد ولی مسلما باید DRIVE مادربورد نصب بشه.
اطفا یکی راهنمایی کنه.
ممنون.

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
سلام دوستان
من WINDOWS 7 ULTIMATE رو نصب کردم بعد DRIVE های مادربوردم(ASUS P5B) رو خواستم نصب کنم ارور می ده
رو جعبه مادربورد زده VISTA SUPPORT
تو سایت ASUS هم رفتم DRIVER برای این ویندوز نداشت.
به اینترنت هم نمی تونم وصل بشم.
صدا هست کار میشه باهاش کرد ولی مسلما باید DRIVE مادربورد نصب بشه.
اطفا یکی راهنمایی کنه.
ممنون.
درود
برای درایور هاش شما باید برای ویندوز ویستا بگیری. چون ویندوز 7 در اصل همون ویندوز ویستاست. و یه نکته ی دیگه هم این که ویندوز 7 خودش همه چی رو نصب می کنه! یعنی شما فقط یه درایور گرافیکو نصب کن. صدا رو هم خودش نصب می کنه و مودم و غیرو... در هر صورت...

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
سلام
مشکل دارم با تورنت!
لطفا کمک کنید :(
یه فایل که 5 گیگِ دارم dl میکنم
حالا سرِ 50 درصد مونده ! دیگه seed نداره :(
واقعا باید چیکار کنم ؟ :((

مرسی

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
درود
جدا از این که بخوام جواب بدم. پیشنهاد می کنم از این به بعد از Rapidbaz استفاده کنید. این سایت با سرعت بالا برای شما فایلو انتقال می ده توی سرورش و با آخرین سرعت در اختیار شما می ذاره. از این رو بهتره که با توجه به قیمت نازلش ازش استفاده کنید.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
سلام
هر از گاهی یه برنامه ای به اسم fastscan اجرا میشه و شروع میکنه به اسکن سیستم...چطوری از بین ببرمش؟
سلام.
شما برو تو run بزن msconfig بعد برو تو startup از اونجا تیک برنام رو بردار دیگه هیچ وقت فعال
نمیشه مگه این که خوت بزنی.

من الان vista نصب کردم.
یه مشکل دارم.اینه که من نمیدونستم ویستا 10 گیگ برای خودش بر میداره درایو 11 گیگ کردم.
بعد الان 400 , 500 مگ بیشتر جا ندارم. بقیه درایوها جا دارن.
مشه یه کاری کرد از یکی از درایو ها با نرم افزار یا هر چی , فضای خالی انتقال بدم به درایو ویندوز ؟
اخه کلی نرم افزار نصب کردم.

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,688
نام
محمدرضا
سلام.
شما برو تو run بزن msconfig بعد برو تو startup از اونجا تیک برنام رو بردار دیگه هیچ وقت فعال

من الان vista نصب کردم.
یه مشکل دارم.اینه که من نمیدونستم ویستا 10 گیگ برای خودش بر میداره درایو 11 گیگ کردم.
مشه یه کاری کرد از یکی از درایو ها با نرم افزار یا هر چی , فضای خالی انتقال بدم به درایو ویندوز ؟
رو اون یکی سیستم هست،حالا میرم تست میکنم.ولی بیشتر شبیه ویروس یا تروجان می مونه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام.

من الان vista نصب کردم.
بله
Norton Partion Magic

سلام
هر از گاهی یه برنامه ای به اسم fastscan اجرا میشه و شروع میکنه به اسکن سیستم...چطوری از بین ببرمش؟
احتمال داره برنامه Trojan Remover باشه! یا میتونی از add/remove پاکش کنی یا از داخل تنظیمات برنامش این فست اسکن رو غیر فعال کنی!

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
بله
Norton Partion Magic
:thumbup::thanks:
من الان از dial up استفاده میکنم.
این nod32 اگه بخوام update کنم 4 ساعت طول میکشه.
راهی هست برم از کافی نت دانلود کنم بریزم تو pc بعد update کنم.البته خودم راه ریختنشو بلدم فقط نمیدونم فایل update از کجا گیر بیارم.

آخرین ویرایش:
May 24, 2008
1,156
نام
احسان
:thumbup::thanks:
من الان از dial up استفاده میکنم.
این nod32 اگه بخوام update کنم 4 ساعت طول میکشه.
راهی هست برم از کافی نت دانلود کنم بریزم تو pc بعد update کنم.البته خودم راه ریختنشو بلدم فقط نمیدونم فایل update از کجا گیر بیارم.
درود
4 ساعت؟!:D!!
آپدیت های نود خیلی کمه! یک ساعتم نمی شه! ولی بازم اگه می خواهید بگید ورژن چنده و ESS دارید یا NOD32.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر